Sabolová
19.10.06,13:24
Prajem prijemný den. Prosím Vás o radu.
Naša spoločnosť, platca DPH v SR, si objednala odbornú literatúru (1 kus) u dodávateľa z ČR platcu DPH. Česká firma nám literatúru účtovala bez DPH. Je to pre našu spoločnosť nadobudnutie tovaru z iného členského štátu podľa § 11? Poradte mi, prosim. Dakujem.
Milan Benka
19.10.06,13:42
Prajem prijemný den. Prosím Vás o radu.
Naša spoločnosť, platca DPH v SR, si objednala odbornú literatúru (1 kus) u dodávateľa z ČR platcu DPH. Česká firma nám literatúru účtovala bez DPH. Je to pre našu spoločnosť nadobudnutie tovaru z iného členského štátu podľa § 11? Poradte mi, prosim. Dakujem.

Áno, je to správna úvaha.