marta_r
20.10.06,18:57
Vie mi niekto poradit ako zacat podnikat s nehnutelnostami.
Danila
20.10.06,17:13
Vie mi niekto poradit ako zacat podnikat s nehnutelnostami.Trh s nehnuteľnosťami je veľmi zložitá problematika pohybujúca sa vo veľmi zložitom konkurečnom priestore. Ak si zadal,-a takúto otázku, tak nie si pripraveným človekom pre tento biznis. Takže najskôr minimálne školenie v oblasti finančného poradenstva, ktoré je pre maklérov v realitkách minimom z minima pre začiatok. Ak chceš byť len majiteľ, -ka, tak potom stačia dobrí realitní makléri, a tí Ťa zaučia.
accipiter
25.10.06,15:25
Danila je niekde uvedené čo by mal vedieť realitný maklér ?
Čo musíš všetko spľnať ?
joe.black
19.11.06,11:39
Trh s nehnuteľnosťami je veľmi zložitá problematika pohybujúca sa vo veľmi zložitom konkurečnom priestore. Ak si zadal,-a takúto otázku, tak nie si pripraveným človekom pre tento biznis. Takže najskôr minimálne školenie v oblasti finančného poradenstva, ktoré je pre maklérov v realitkách minimom z minima pre začiatok. Ak chceš byť len majiteľ, -ka, tak potom stačia dobrí realitní makléri, a tí Ťa zaučia.Kyosaki je najvacsi obchodnik s real estate na svete posli maila a poslem ti knihy. ziadne finacne poradenstvo nepotrebujes. a potom ti dam kapital a know how + cash a mozes robit pre mna. jasne ze dostanes ak budes dobra/y podiel na firme. dik
joe.black
19.11.06,12:35
Danila je niekde uvedené čo by mal vedieť realitný maklér ?
Čo musíš všetko spľnať ?no kedysi stacila vyska, ekonomia tusim a stavebnictvo alebo prax ale teraz to tusim sprisnili ale neviem dam sa poucit.
Danila
19.11.06,13:00
Danila je niekde uvedené čo by mal vedieť realitný maklér ?
Čo musíš všetko spľnať ?Minimálne stredoškolské vzdelanie, skúsenosti s nehnuteľnosťami/ predaj, prenájom/. Jeho úlohou je úspešne zrealizovať obchod, t.j. zabezpečiť všetky informácie pre klienta, dodržiavať obchodné tajomstvo, mať komunikatívne schopnosti, musí byť, och:confused: , mal by byť korektný, zdvorilý, nestranný pre obidve strany/ pre všetky zainteresované strany/a poznať prácu so zmluvami. To je asi to minimum. A dodržiavať kódex pre realitné kancelárie je nevyhnutná podmienka. Dobré, čo? Tak skús takého nájsť a ja Ti držím palce.:) :) :)