janber
23.10.06,14:01
Prosím o Váš názor na problém absencie v nasledujúcom prípade:
Zamestnanec pracoval dňa 15.09.(piatok)-SVIATOK. Dňa 18.09.(pondelok) mu dal zamestnávateľ absenciu, nakoľko prišiel do práce pod vplyvom alkoholu. Má zamestnanec nárok na mzdu a príplatok za sviatok za odpracované hodiny 15.09. Pokiaľ by túto zmenu nemal odpracovanú tak mi je jasné, že nemá nárok na náhradu, v prípade mes.odmeňovaného zamestnanca nárok na mzdu.

Za všetky názory ďakujem.

Jana
azuz
23.10.06,12:31
Prosím o Váš názor na problém absencie v nasledujúcom prípade:
Zamestnanec pracoval dňa 15.09.(piatok)-SVIATOK. Dňa 18.09.(pondelok) mu dal zamestnávateľ absenciu, nakoľko prišiel do práce pod vplyvom alkoholu. Má zamestnanec nárok na mzdu a príplatok za sviatok za odpracované hodiny 15.09. Pokiaľ by túto zmenu nemal odpracovanú tak mi je jasné, že nemá nárok na náhradu, v prípade mes.odmeňovaného zamestnanca nárok na mzdu.

Za všetky názory ďakujem.

Jana
Ak vo sviatok robil, nepostupuješ podľa odstavca 4 a musíš mu odpracovanú zmenu zaplatiť aj s príslušnými príplatkami (prípadne sa dohodnúť na čerpaní náhradného voľna).
janber
24.10.06,06:41
Čo ak by odrobil iba časť zmeny vo SV, potom by mal časť zaplatenú ako odpracovanú+príplatok a časť zmeny neplatené voľno?

Jana
sonka1
24.10.06,07:33
Prosím o Váš názor na problém absencie v nasledujúcom prípade:
Zamestnanec pracoval dňa 15.09.(piatok)-SVIATOK. Dňa 18.09.(pondelok) mu dal zamestnávateľ absenciu, nakoľko prišiel do práce pod vplyvom alkoholu. Má zamestnanec nárok na mzdu a príplatok za sviatok za odpracované hodiny 15.09. Pokiaľ by túto zmenu nemal odpracovanú tak mi je jasné, že nemá nárok na náhradu, v prípade mes.odmeňovaného zamestnanca nárok na mzdu.

Za všetky názory ďakujem.

Jana


Ak piatok - sviatok pracoval, patrí mu náhrada plus všetko ostatné ako má byť.
ak pondelok 18 prišiel pod vplyvom, a zamestnávateľ ho poslal domov, má absenciu od 18. Ako to súvisi, že predtým bol víkend a predtým odpracoval sviatok?:eek:
azuz
24.10.06,10:30
Čo ak by odrobil iba časť zmeny vo SV, potom by mal časť zaplatenú ako odpracovanú+príplatok a časť zmeny neplatené voľno?

Jana
Nemôžeš dať neplatené voľno na sviatok. Ak odrobil vo sviatok len časť zmeny, tak túto zaplatíš mzdou + príslušné príplatky a na zvyšok zmeny zaplatíš náhradu mzdy za sviatkok prípadna mzdu (ak ide o mesačne odmeňovaného zamestnanca).
azuz
24.10.06,10:32
Ak piatok - sviatok pracoval, patrí mu náhrada plus všetko ostatné ako má byť.
ak pondelok 18 prišiel pod vplyvom, a zamestnávateľ ho poslal domov, má absenciu od 18. Ako to súvisi, že predtým bol víkend a predtým odpracoval sviatok?:eek:
Otázka súvisela s § 122 ods. 4 ZP:
4) Náhrada mzdy za sviatok alebo mzda podľa odseku 3 druhej vety nepatrí zamestnancovi, ktorý neospravedlnene zamešká zmenu bezprostredne predchádzajúcu sviatku alebo bezprostredne po ňom nasledujúcu, alebo zmenu nariadenú zamestnávateľom na sviatok, prípadne časť niektorej z týchto zmien.
janber
25.10.06,08:54
Nemôžeš dať neplatené voľno na sviatok. Ak odrobil vo sviatok len časť zmeny, tak túto zaplatíš mzdou + príslušné príplatky a na zvyšok zmeny zaplatíš náhradu mzdy za sviatkok prípadna mzdu (ak ide o mesačne odmeňovaného zamestnanca).

Skúšala som si to preveriť na inšpektoráte práce v BB a ich telefonikcé vyjadrenie bolo: "zamestnanec, ktorý odrobí časť zmeny má nárok na zaplatenie odprac.hodín+príplatku, ale na náhradu mzdy nárok nemá."
Z toho mi vychádza,že opracované hod.+ príplatok zaplatím a zvyšok zmeny ma neplatené voľno.

Ak mal ešte niekto skúsenosť s Absenciou a SV napíšte prosím.

Jana
JNOVAK
25.10.06,09:24
Práca vo sviatok - ja to viem nasledovne. Ak zamestnanec pracuje vo sviatok, treba rozlišovať, či pracuje v smene alebo nadčas. Napr. ak má zamestnanec denný fond 8 hodín, tak práca vo sviatok do 8 hodín je práca v smene a patrí mu mzda a príplatok za prácu vo sviatok. Ak neodpracoval celých 8 hodín, za neodpracovanú časť smeny mu patrí náhrada za sviatok. Ak pracuje nad 8 hodín, je to nadčas vo sviatok, za ktorý mý len mzdu a nadčasový príplatok, ktorý by mal byť vyšší ako za bežný nadčas.

Takže ak ste na pondelok mu napísali absenciu (pokladám za otázne, či ste postupovali správne), mohli by ste mu siahnuť akurát na náhradu za sviatok, ak by neodpracoval celú smenu.
janber
25.10.06,10:12
Takže ak ste na pondelok mu napísali absenciu (pokladám za otázne, či ste postupovali správne), mohli by ste mu siahnuť akurát na náhradu za sviatok, ak by neodpracoval celú smenu.[/quote]

Veď ja mu chcem stiahnuť iba náhradu za SV a odpracované hodiny+príplatok zaplatiť. Je to výnimočné len v tom, že zamestnanec nemá celý deň náhradu, ale časť odpracoval.

Jana
endrju
25.10.06,12:29
Prosil by som diskutujúcich o nároz, či zamestnanec, ktorý prišiel do práce, ale nepustili ho na pracovisko kvôli alkoholu, má mať absenciu so všetkými drakonickými dôsledkami (nezaplatenie sviatku, krátenie dovolenky). Je azda rozdiel medzi tým, ak sa zamestnanec vôbec neukáže alebo ak príde a prejaví snahu pracovať - alebo nie je?
Má byť považované za "normálne", ak zamestnanec pod vplyvom alkoholu beztrestne (najmä bez toho, aby o tomto vedel zamestnávateľ) odpracuje zmenu?

Ak sa nemýlim, alkohol na pracovisku sa prestal považovať za poľahčujúcu okolnosť už dosť dávno.
Pracovný úraz (presnejšie úraz, ktorý sa stal na pracovisku) pod vplyvom alkoholu neznamená problémy iba pre zamestnanca, ale aj pre zamestnávateľa. Myslím si, že zamestnávateľ má povinnosť predchádzať všetkými dostupnými spôsobmi (napríklad, aj absencia) vzniku takýchto problémov.

Nie je slušnejšie ak človek, ktorý je na začiatku zmeny pod vplyvom alkoholu, požiada svojho šéfa o dovolenku ešte skôr ako dôjde k "vysvetľovaniu" prečo chcel pracovať pod vplyvom alkoholu?

Okrem toho, ak si zamestnanec myslí, že mu absenciu zamestnávateľ udelil neoprávnene, má možnosť domáhať sa ochrany na súde.
janber
25.10.06,13:38
Musím trochu oponovať. To, že zamestnanec odpracuje len časť smeny vo sviatok, asi nebude až také zriedkavé. Napr. treba vyložiť vagón, čo urobí za 4hodiny, tak ho nebudeme držat v práci celý deň. Skôr je vynímočné, že zamestnancovi, ktorý je ochotný pracovať vo sviatok, idete tak po krku. Preto by som nabádal k opatrnosti pri posielaní domov na absenciu. Iste viete, že súd dá zapravdu aj najväčšiemu lumpovi, ak mu zamestnávateľ neprávom skrivý vlas.


Možno som sa zle vyjadrila, ale tou zriedkavosťou som myslela, že situácia, kedy absencia predchádza SV a zamestnanec vo sviatok pracoval, sa asi často nevyskytne. Zamestnancom v žiadnom prípade nemám chuť udeľovať Absencie, ale keď sa dotyčný ledva vlečie a odmieta si zobrať dovolenku s tvrdením, že je OK tak ja ho na vlastnú zodpovednosť do práce nepustím. O pracovný úraz alebo o nepodarky vzniknuté výkonom takéhoto zamestnanca nestojí asi žiadny zamestnávateľ.

Jana

PS: pri zadávaní otázky som nemyslela, že táto diskusia sa až takto zvrhne, chcela som len vedieť ako ten deň zaplatiť, nič viac.