ZuzanaP
24.10.06,06:51
Zamestnanec bol PN, doniesol maródny lístok, ale so zlým menom zamestnávateľa, vrátila som mu ho, aby ho dal lekárovi opraviť. Viac mi ho nedoniesol. Od 17.10.2006 je už práceschopný, lenže nechodí do práce.

Ak mu dáme ukončenie PP (je aj v skúšobnej dobe), ako si vysporiadám PN?

Ďakujem ;)
jankasm
24.10.06,04:55
Zamestnanec bol PN, doniesol maródny lístok, ale so zlým menom zamestnávateľa, vrátila som mu ho, aby ho dal lekárovi opraviť. Viac mi ho nedoniesol. Od 17.10.2006 je už práceschopný, lenže nechodí do práce.

Ak mu dáme ukončenie PP (je aj v skúšobnej dobe), ako si vysporiadám PN?

Ďakujem ;)

Skúsila by som ho pourgovať nech donesie PN, pretože bez papiera ty nič nezmôžeš. Budeš mu to musieť potom vykázať ako absenciu, a to by snáď ani on sám nechcel (je tam vtedy prerušenie poistenia na SP).
Takže nech sa posnaží a tú PN donesie.
ZuzanaP
24.10.06,05:21
Aj mu kolega, čo s ním býva v dedine, dohováral, ale on je trošku "popletený". Aj sme odkázali, aby PN doniesol a nič. Snažím sa k ním byť ústretová, stále vymýšľam ako im prilepšiť a na druhej strane nemajú snahu mať svoje veci na poriadku. Potom ma to vôbec nebaví.
jankasm
24.10.06,05:22
Aj mu kolega, čo s ním býva v dedine, dohováral, ale on je trošku "popletený". Aj sme odkázali, aby PN doniesol a nič. Snažím sa k ním byť ústretová, stále vymýšľam ako im prilepšiť a na druhej strane nemajú snahu mať svoje veci na poriadku. Potom ma to vôbec nebaví.

Lenže ak ti ju nedonesie, tak potom mu môžeš dať jedine absenciu alebo neplatené voľno, bez papiera nemôžeš vykázať PN.
ZuzanaP
24.10.06,05:32
OK, ďakujem.