martina 11
24.10.06,13:25
Ako to je, keď sviatok vychádza na deň, ktorý začína platiť SP - čiže 11.deň PN. Tento deň sa zaratáva do sviatku, alebo do dní choroby? Ide o to, že si myslím, že do dni choroby, lenže soft mi to nechce zobrať - potom mi odráta 8 hodín od odpracovaných hodín - a to znova nesedí. Jedine by mi to sedelo, ak by som dala ten deň do sviatkov, lenže to asi nebude správne. Díky
Tweety
24.10.06,11:27
Je to deň dočasnej pracovnej neschopnosti. Tento deň v tomto prípade preplatí SP ako nemocenské.
Zita4
24.10.06,11:30
Ako to je, keď sviatok vychádza na deň, ktorý začína platiť SP - čiže 11.deň PN. Tento deň sa zaratáva do sviatku, alebo do dní choroby? Ide o to, že si myslím, že do dni choroby, lenže soft mi to nechce zobrať - potom mi odráta 8 hodín od odpracovaných hodín - a to znova nesedí. Jedine by mi to sedelo, ak by som dala ten deň do sviatkov, lenže to asi nebude správne. Díky
Ak ti to softvér neráta správne, zavolaj dodávateľovi. Iné ti nezostáva.:confused:
monika-s
24.10.06,13:50
PN sa počíta na kalendárne dni bez ohľadu na to, na aký deň pripadne (sobota, nedeľa či sviatok)
Marína
24.10.06,14:26
Martina, čo sa týka výpočtu v softe, otázku polož radšej tu:
http://www.porada.sk/f46-uetovne-softvery.html