Richard
24.10.06,20:02
Hmm, niektoré kočky sú pekné ine zasa umelé.
Čo všetko sa dá spraviť s makeupom a photoshopom???

Pozrite sa:
http://www.campaignforrealbeauty.com/home_films_evolution_v2.swf
Melnick
24.10.06,18:10
Richard v prvom momente som myslela,že Ty chceš podstúpiť nejaké skrášľovanie.:D :D :D
Gabi03
25.10.06,05:25
A teraz sa máme tešiť alebo smútiť :confused:
Uvažujem.... ak by som si do profilu pridala fotku, zrejme by som postupovala podľa tohto filmu. Šak prečo nevyzerať lepšie, keď to dnešná technika, technológia a neviem čo ešte (moja šikovnosť nie :p ) umožňuje. Ale keďže sa tu robia aj rôzne stretká (hoci som zatiaľ ani na jednom nebola, ale snaha je), tam mi zrejme tieto finty nepomôžu...
Ale som zvedavá, že chlapi aký majú názor (keďže väčšinou chlapi hodnotia ženské). Umelá krása napodobňujúca prirozdenosť, alebo ráno napuchnuté oči, strapaté vlasy.... (ďalej si domyslite :D )?!
camelfly
25.10.06,07:04
A teraz sa máme tešiť alebo smútiť :confused:
Uvažujem.... ak by som si do profilu pridala fotku, zrejme by som postupovala podľa tohto filmu. Šak prečo nevyzerať lepšie, keď to dnešná technika, technológia a neviem čo ešte (moja šikovnosť nie :p ) umožňuje. Ale keďže sa tu robia aj rôzne stretká (hoci som zatiaľ ani na jednom nebola, ale snaha je), tam mi zrejme tieto finty nepomôžu...
Ale som zvedavá, že chlapi aký majú názor (keďže väčšinou chlapi hodnotia ženské). Umelá krása napodobňujúca prirozdenosť, alebo ráno napuchnuté oči, strapaté vlasy.... (ďalej si domyslite :D )?!

nic umele nie je pekne, vsak ked sa taka osobka rano zobudi a nedajboze
vstane neskor ako jej polovicka, to musi byt sok :D:D:D no nie pre nu,
takze prirodzenost dievcata je naj mnam, samozrejme prikraslenie s mierou, nie tak ako na videu :D
Melnick
25.10.06,11:49
A teraz sa máme tešiť alebo smútiť :confused:
Uvažujem.... ak by som si do profilu pridala fotku, zrejme by som postupovala podľa tohto filmu. Šak prečo nevyzerať lepšie, keď to dnešná technika, technológia a neviem čo ešte (moja šikovnosť nie :p ) umožňuje. Ale keďže sa tu robia aj rôzne stretká (hoci som zatiaľ ani na jednom nebola, ale snaha je), tam mi zrejme tieto finty nepomôžu...
Ale som zvedavá, že chlapi aký majú názor (keďže väčšinou chlapi hodnotia ženské). Umelá krása napodobňujúca prirozdenosť, alebo ráno napuchnuté oči, strapaté vlasy.... (ďalej si domyslite :D )?!

Gabi03,to si hovoríš žena? A nenapadá ťa ako sa z toho vyzuť?Veď dáme podmienku : Stretko iba v maskách a potom Ty budeš za Zetu, ja za Sindy a celý čas nedáme masky dolu.
Muška
25.10.06,11:58
Riško a čo máme robiť my pekné ??? :D
Tweety
25.10.06,12:07
Riško a čo máme robiť my pekné ??? :D V takomto prípade, sa už asi nedá nič robiť.:p
Jara
25.10.06,12:17
Dá. Zavadzať tým škaredým :D

Ale pekného je dosť a dobrého len málo býva... :confused:
Gabi03
25.10.06,12:19
mimotemy Len tak na okraj... Všimli ste si, že sem prispievajú len ženské?! (Teda ak to nie sú chlapi v utajení.) :D
Jara
25.10.06,12:29
Myslím, že Poradu tvorí viac žien ako chlapov. Skôr dokážu vydržať sedieť na ritke a pracovať. Chlapi poobede a účtovať? Česť výnimkam...
karol.za
25.10.06,12:30
mimotemy Len tak na okraj... Všimli ste si, že sem prispievajú len ženské?! (Teda ak to nie sú chlapi v utajení.) :D

aj pivo dokáže skrášľovať,viď.príloha
je len otázne či opeknieva ona po vypití piva,alebo takto sa to zdá chlapom keď oni vypijú tých pár pív
s pozdravom karol
:):):):):)
Zita4
25.10.06,13:09
Karol, tak to tiež stojí za to! Žiaľ na mňa takto pivo nepôsobí. Hoci toľko som ich naraz nikdy nevypila. :D
Orim
25.10.06,17:01
mimotemy Len tak na okraj... Všimli ste si, že sem prispievajú len ženské?! (Teda ak to nie sú chlapi v utajení.) :D


Kočky chlapi vám zakladajú tieto pekné témy. :)
AlaNR
26.10.06,05:01
Karol, tak to tiež stojí za to! Žiaľ na mňa takto pivo nepôsobí. Hoci toľko som ich naraz nikdy nevypila. :D

Zitka, to možno je tá chyba, že si ich toľko nevládala vypiť.
Možno to ozaj funguje až po toľkých pohároch.

Ale s našou chuťou na pivo to asi nezistíme :rolleyes: