ZEvina
25.10.06,08:07
Milé poraďáčky, mám krásne upravený dvor, ktorého hlavnou výzdovou sú kvety. Pomaly ich ukladám (podľa háklivosti, aby mi nezmrzli) na zimný spánok. Dvor začína byť smutný, opustený. Poraďte, čím vypĺňate prázdne miesta po kvietkoch? Za každý nápad ďakujem. Eva
willma
25.10.06,06:15
Dekoračné tekvice, jarabina a postupne do budúcna vysádzať aj nízke stálozelené kry.
malalulu
30.10.06,11:57
Dekoračné tekvice, jarabina a postupne do budúcna vysádzať aj nízke stálozelené kry.

Ja sadím do kvetináčov dreviny - tuje, cyprušteky a pod. Je to stále zelené aj v lete aj v zime. V lete k nim dosadím letničky a potom je to aj farebné.
Irenna
30.10.06,17:05
Ak dáš do veľkého kvetináča k dajakému stromčeku 2-3 vresy
tak do jari sa budeš parádiť. Mám do overené a cypruštek s 2
vresmi pred domom. Majú ich teraz v ponuke všetky kvetinárstva.
Vres však vyžaduje rašelinu.http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif
victoria
31.10.06,06:57
Tuje su uplne skvely napad, to doporucujem aj ja.Na vrch zeminy v crepnikoch poukladaj ozdobne tekvicky alebo farebne kukuricky so supolim. Velmi pekne su lianove venceky, ktorych zaklad si zakrutis z lian diveho vinica a aranzerskou pistolkou nalepis sipky, jablcka, orechy, bukvice ...... Zavesis ich na branku alebo plot, do altanku a hned je veselsie :-)
anketkarka
10.02.15,08:37
A co s vresmi potom? Na jar ich ostrihat? Alebo vykopat a nahradiť niečim iným? Mám aj vres v črepníku. S tým mám čo na jar urobit?