Netka
25.10.06,11:34
Neviete niekto poradiť či robiť pri bolestiach obličiek. Nechcem a ani nemôžem hneď utekať k doktorke, možno to vylieči niejaký dobrý liek od vás.
Ďakujem
zszitas
27.10.06,08:48
Netka, bolesti obliciek su signalom, ze nieco nie je v poriadku! Moze to prejst od hocicoho, ale tym si tu vec nevyriesis, len posunies do dalsieho kola. Ja by som sa namiesto Teba zamyslel, co robim nespravne a urobil zmenu v zivotosprave. Ku lekarovi doporucujem ist, aby bolo jasne, ci to je zapal, cysta, kamen alebo co. Potom by som ale pristupil na vacsiu prevenciu, su prirodne doplnky, ktore velmi dobre posobia na oblicky, spomenul by som hlavne brusnice, aloe, vceli pel. Tie vsak nevedia diagnostikovat namiesto lekara, najprv treba zistit zdroj, dovod bolesti a potom sa rozhodnut, akym sposobom to preliecit. Analgetika tiez nevyriesia problem, vobec nedoporucujem dlhodobo, len v pripade tazkej koliky.
durisovad
27.10.06,14:35
So ziadnou bolestou nie su zarty, treba zistit, co je jej pricinou. Lekara by som nepodcenovala a kadejake domace prostriedky neprecenovala. Aj banalna vec, ked je zanedbana a vcas neliecena, moze mat nedozierne nasledky. Tak teda - sup,sup k lekarovi.
Buková
27.10.06,15:00
Neviete niekto poradiť či robiť pri bolestiach obličiek. Nechcem a ani nemôžem hneď utekať k doktorke, možno to vylieči niejaký dobrý liek od vás.
Ďakujem

Ja mám podobné problémy. Keď dostanem obličkovú koliku, tiež to vytrpím doma s Algifenom kvapky, a urologickým čajom, lebo vždy je niečo prvoradé, len nie návšteva u urologa. Ale keď sa to už nedá vydržať, zájdem na urologiu pre antibiotika a lieky. To že som nešla hneĎ k lekárovi, sa mi vrátilo, liečim sa už tretí mesiac, a nie som ešte OK, no teraz som už u lekára pravidelne. Doporučujeme Ti pekne zájsť k lekárovi, vyliečiš sa skôr, ako keď je už neskoro , ako v mojom prípade. Agáta
sway
27.10.06,15:55
Neviete niekto poradiť či robiť pri bolestiach obličiek. Nechcem a ani nemôžem hneď utekať k doktorke, možno to vylieči niejaký dobrý liek od vás.
Ďakujem

...no zrada bude niekde - ale určite NIE v obličkách.
Nie som lekárka, ale mňa strašne bolelli kríže a tiež som si myslela, že ladviny (bola to presne tá oblasť),no a tak som sa popýtala, nakoľko mám dobrú susedu, ktorá roky pracuje na dialýze a tá mi povedala, že LADVINY NEBOLIA. Čudovala som sa preveľmi a môžem potvrdiť, že po absolvovaní všetkých "ladvinových" vyšetrení - tie boli našťastia všetky OK a následných návštevách neurológa sa to povrdilo, chyba bola v chrbtici.
Určite si čas na lekára nájdi - zdravíčko máš len jedno a nijaká robota nestojí za jeho stratu. Aj to som si už uvedomila a čím skôr tak spravíš, tým lepšie. Držím palec.:)
Lucuš
30.10.06,07:03
S tým nemôžem súhlasiť, že ľadviny nebolia, môj otec roky trpí na ľadviny, má už zbierku kameňov, ktoré vycikal, má totiž v ľavej ladvine taký akoby lievik a tu sa mu tvoria kamene, takže keď dostane koliku, určite nie z krížov ale boli ho a riadbe ladviny.
Dá si algifen kvapky a aj Nospu ale nie spolu, pije aj rôzne čaje, bol už niekoľkokrát v Pod. Biskupiciach v nemocnici, kde si párkrát poležal, ale podľa mňa kto už raz mal problém z ladvinami, nie je to posledný krát, nechcem strašiť.