Mickya
03.12.04,08:30
Prosím Vás, v ktorom je to § v Zákone o správe daní a poplatkov, že treba, aby bolo na faktúre uvedené aj DIČ?
Skúšala som to hľadať aj tu na Porade aj v Zákone, ale neviem to nájsť.
Ďakujem
ORLEN
03.12.04,08:31
Malo by to byť v zákone o účtovníctve, ktorý hovorí čo majú obsahovať účtovné - daňové doklady.
betty
03.12.04,08:36
§31 ods.11
Mickya
03.12.04,08:44
Ďakujem veľmi, že ste mi pomohli.
Chcem sa spýtať ešte k tomu, že ak Vám príde faktúra, na ktorej nie je uvedené DIČ, ale len IČ DPH, vraciate na prerobenie?
Ďakujem
Paula
03.12.04,08:45
Nevraciam , vypýtam si ešte jeden "poriadny" kus.
betty
03.12.04,08:50
Ja to nevraciam. Je to jeho povinnosť uvádzať jeho DIČ, nie moja.
babetka
03.12.04,08:54
Ja to tiez nevraciam, ale hromadne som posielala opravené moje faktúry, keď mi to došlo (dosť neskoro) že to vo formulári faktúry nemám.
Mickya
03.12.04,09:01
Ďakujem Vám.
Lucy
03.12.04,09:37
Zhodou okolností som pred pár dňami o tom čítala v Poradcovi 11-12/2004.
Prikladám článok. Dúfam, že pomôže.