renča1
26.10.06,14:41
Ahojte, prosím vás poradí mi niekto ako postupovať pri vytvorení nového aliasu v orange? Viem, že sa to nastavuje cez "môj asistent", ale čo ďalej , kde a ako? Ja som v týchto veciach úplne vedľa.:o
miro_c
27.10.06,05:34
Správne, po prihlásení do Orangeportalu sa dajú nastaviť vlastné aliasy v časti Môj asistent, ďalej treba prejsť na Nastavenie a tam sú Aliasy. Po otvorení sa asi tak v strednej časti nachádzajú Vlastné aliasy. Tie sa vytvoria tak, že v spodnej časti je okienko, do ktorého sa vloží alias a stlačí sa Pridať. Aliasov môže byť viac a z nich sa potom vyberie predvolený, ktorý sa bude uvádzať pri vytváraní nových e-mailov. Pri vytvorení nového e-mailu sa potom dá v políčku Výber odosielateľa vybrať zo všetkých aliasov, ak nevyhovuje ten predvolený.
renča1
29.10.06,15:06
. Tie sa vytvoria tak, že v spodnej časti je okienko, do ktorého sa vloží alias a stlačí sa Pridať. .

Ahoj, díky za radu. Presne toto čo si napísal som urobila, ale keď som dala pridať a uložiť, tak mi stále vypisuje, že nemám žiadny svoj vlastný alias vytvorený. :o
miro_c
16.11.06,06:55
Ahoj, díky za radu. Presne toto čo si napísal som urobila, ale keď som dala pridať a uložiť, tak mi stále vypisuje, že nemám žiadny svoj vlastný alias vytvorený. :o

A máš zriadené iba free konto na Orangeportaly? Ak áno, myslím, že vtedy tvorba aliasov nie je podporovaná. Ja mám zriadenú službu Orange Mini World (predplatených zopár MB na surfovanie aj cez mobil) a aliasy viem vytvárať. Po zriadení služby sa ako login prihlasujem mojím telefónnym číslom a schránka má základnú mailovú adresu na číslo, takže možnosť aliasov je nevyhnutná :)
camelfly
18.11.06,15:53
A máš zriadené iba free konto na Orangeportaly? Ak áno, myslím, že vtedy tvorba aliasov nie je podporovaná. Ja mám zriadenú službu Orange Mini World (predplatených zopár MB na surfovanie aj cez mobil) a aliasy viem vytvárať. Po zriadení služby sa ako login prihlasujem mojím telefónnym číslom a schránka má základnú mailovú adresu na číslo, takže možnosť aliasov je nevyhnutná :)
Reni,
presne ako pisal miro_c, ak je to free na orange, tak
si alias nevytvoris, jednoducho sa to neda
ale je este jedna moznost, ked si zavedies
na gmaili svoj vlastny ucet tak tam mas aj tuto moznost.
Mozes ho pouzivat na odosielanie sprav zo svojich inych
mailovych adries cize si zvolis ci budes odpovedat z rovnakej
adresy na ktoru bola poslana alebo odpovedas z vychodzej
adresy ktoru si zadas sama.
Hadam to je napisane trosku zrozumitelne.
Mas tam aj moznost notifikacie cez orange, ktoru ako
som citala mas, takze ked ti pride na gmail sprava a
ty si v nastaveni zadas odoslat kopiu z gmailu na orange,
automaticky ti pride sms ze mas spravu, pokial si
ju zase nastavis na orange. Po case si budes musiet
na orange vycistit schranku nakolko nie je tak obsiahla
ako 2gb gmail.

Hadam toto Richard nebude brat ako reklamu na gmail, ale ako pomocku ;)
camelfly
19.11.06,12:19
pozvanku na zalozenie gmailu uz mas Renka a uz viem ze ho aj pouzivas,
takze vsetky ostatne nastavenia v nom ako potrebujes a ako vyuzijes vo svoj prospech a zlepsenie je na tebe ;)