zuzi
04.06.04,09:44
Chcela by som vedieť, ako pri zadávaní novej témy dosiahnem, aby bol jej názov tučným písmom a na začiatku mala takú kvačku. Môj názov je vždy iba obyčajný. Vďaka.
Beata
04.06.04,08:08
Máte na mysli tú kvačku, ktorá sa zobrazí vedľa témy, resp. príspevku? Tá slúži len k tomu, aby ste videli, ktorý príspevok je nový. Po prečítaní zmizne.

A bold pri zadávaní novej témy sa nedá použiť. Aspoň ja som na to neprišla. Ak to je možné, Richard určite zareaguje a dá návod :)
Richard
04.06.04,13:03
hmm neviem čo ste presne myslela tou kvačkou, lebo ako vidno z názvu, ikonu si viete priradiť
ak to bola tá kvačka (šípka), tak ona sa priradí automaticky a po prečítaní al. novom prihlásení zmizne.... je iba u nových tém, ale napr. pri zabrazení posledného príspevku vedľa názvu porady v tabuľke ostáva a pomocou tejto šípky sa dostanete na priamo na posledný príspevok.

Názov je automaticky tučným v rámci príspevku a v zozname tém je tučný iba ak je nový... týmto zistíte po otvorení príslušnej porady, ktorá téma je nová.

Prikladám obrázok na ktorom vidno rozdiely...
Ak by ste mali k tomu ešte otázku napíšte.
zuzi
07.06.04,04:36
Vďaka za vysvetlenie. Zuzka
Hanka
15.06.04,08:56
Richard mam prosbu. Ked editujem prispevok, nevidim prispevky ostatnych dalo by sa to zmenit, alebo robim nieco zle? Dakujem :)
Richard
16.06.04,04:53
Pri úprave príspevku nie je vidno príspevky ostatných...
iba pri spracovaní odpovede... úprava predpokladá iba "malú" kozmetickú zmenu ku ktorej sa nepredpokladá nutný náhľad do ostatných príspevkov...