Bea16
27.10.06,16:07
Ahojte poraďáci,
prosím poraďte. Podarilo sa mi asi to, čo ešte nikomu. Od začiatku roka 2006 som klientovi podávala dňové priznanie ( Q ) k DPH ale aj zo závislej činnosti na zlý daňový úrad. Čo by som mala urobiť pre nápravu? Stretol sa z Vás s týmto niekto? Desí ma vidina pokút.
Zoltán Kovács
27.10.06,14:15
Ahojte poraďáci,
prosím poraďte. Podarilo sa mi asi to, čo ešte nikomu. Od začiatku roka 2006 som klientovi podávala dňové priznanie ( Q ) k DPH ale aj zo závislej činnosti na zlý daňový úrad. Čo by som mala urobiť pre nápravu? Stretol sa z Vás s týmto niekto? Desí ma vidina pokút.

Skús požiadať DÚ kam si podávala priznania o presunutie na správny DÚ. Mali by vyhovieť. Inak ja som sa stretol už aj s tým, že DÚ automaticky to presunulo na správny DÚ.
Bea16
27.10.06,14:20
Ďakujem za radu. V pondelok o to skúsim po kolenách vybaviť.
Marína
27.10.06,14:30
Ahojte poraďáci,
prosím poraďte. Podarilo sa mi asi to, čo ešte nikomu. Od začiatku roka 2006 som klientovi podávala dňové priznanie ( Q ) k DPH ale aj zo závislej činnosti na zlý daňový úrad. Čo by som mala urobiť pre nápravu? Stretol sa z Vás s týmto niekto? Desí ma vidina pokút.
Ak Ťa to aspoň trochu poteší, nie si sama. Viem o takom prípade. Hádam budú zhovievaní, pretože finanč.prostriedky išli do štátneho rozpočtu, len prostredníctvom iného DÚ.
Bea16
27.10.06,14:55
Veď hej, peniažky išli do rozpočtu, ale prečo ho nenavýšiť aj pokutou, keď sa dá.

Ďakujem vetkým za odpovede, ste fajn.

Prajem krásny víkend.
Stina
27.10.06,15:54
Požiadaj DÚ o presun na príslužný DÚ - písomne aj s odôvodnením. Celkom iste by Ti mali vyhovieť. Veď len ten sa nikdy nepomýli, kto nič nerobí.