karas
29.10.06,12:23
Dobrý deň,
ako sa má, resp. musí sa zamestnancovi vyplatiť práca za sviatok(ktorú odpracoval), sviatok pripadol na pracovný deň v týždni?
Keby mal v zmluvnom plate zakotvené, že je to aj s príplatkom za prácu vo sviatok nemá nárok na príplatok za prácu vo sviatok ?Ďakujem
Pracovník nie je vedúci pracovník

Paula
29.10.06,11:53
karas
01.11.06,15:20
Ďakujem,
len stále mi nie je jasné, ako je to v prípade, že pracovník bol na sviatok(ktorý pripadol na normálny pracovný deň) v práci . Resp. aký je rozdiel v mzde u toho pracovníka, ktorý počas tohto sviatku bol v práci a u toho pracovníka ktorý počas tohto sviatku v práci nebol, pričom majú rovnakú pracovnú zmluvu
Ondrej89
02.11.06,16:47
Vzhľadom k týmto ustanoveniam Zákonníka práce :
§ 94
Dni pracovného pokoja
(1) Dni pracovného pokoja sú dni, na ktoré pripadá nepretržitý odpočinok zamestnanca v týždni, a sviatky.
(4) Vo sviatok možno zamestnancovi nariadiť len práce, ktoré možno nariadiť v dňoch nepretržitého odpočinku zamestnanca v týždni, práce v nepretržitej prevádzke a práce potrebné pri strážení objektov zamestnávateľa.
§ 122
Mzda a náhrada mzdy za sviatok
(3) Zamestnancovi, ktorý nepracoval preto, že sviatok pripadol na jeho obvyklý pracovný deň, patrí náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku, ak mu mzda ušla pre sviatok.
§ 144
Spoločné ustanovenie o prekážkach v práci
(3) Ako výkon práce sa posudzuje čas,
d) keď zamestnanec nepracuje preto, že je sviatok, za ktorý mu patrí náhrada mzdy alebo za ktorý sa mu jeho mesačná mzda nekráti,

obaja pracovníci majú nárok na náhradu mzdy a pracovník, ktorý pracoval vo sviatok + nárok na zaplatenie mzdy a príplatku (resp. náhr. voľno) za hodiny, ktoré skutočne odpracoval viď.
§ 122
Mzda a náhrada mzdy za sviatok

(1) Za prácu vo sviatok zamestnancovi patrí dosiahnutá mzda a mzdové zvýhodnenie najmenej 50 % jeho priemerného zárobku. Mzdové zvýhodnenie patrí aj za prácu vykonávanú vo sviatok, ktorý pripadne na deň nepretržitého odpočinku zamestnanca v týždni.

(2) Ak sa zamestnávateľ so zamestnancom dohodne na čerpaní náhradného voľna za prácu vo sviatok, patrí zamestnancovi za hodinu práce vo sviatok hodina náhradného voľna. V tom prípade mu mzdové zvýhodnenie nepatrí.
Melnick
02.11.06,16:53
Ten sviatok je opracovaný ,alebo odpracovaný?
Ondrej89
03.11.06,20:59
Ten sviatok je opracovaný ,alebo odpracovaný?

Kámo, s kým ty melón krájaš. Nepoznáš preklep ?
aniratak
09.11.06,06:00
Pridám sa k Vašej debate, lebo som už z toho celkom popletená. Nastúpila som do podniku kde je takáto prax:
z dôvodu nepretržitej prevádzky (okrem víkendov) sa sviatky, ktoré sú uprostred týždňa "presúvajú" na pondelky alebo piatky.
To znamená, že ak bol všade sviatok 1.nov. v stredu, u nás ľudia prišli v stredu do práce a namiesto toho sú doma v piatok.
Platíme im to takto: dostanú mzdu za odpracované + náhradu za sviatok, ale aj pracovné voľno za sviatok (v tomto prípade sú teda v piatok doma). Je to teda OK?
A pozor ešte jeden zádrheľ - ľudia pracujú na 3 zmeny, tak, že v jednom týždni odpracujú 5 alebo 6 alebo 4 zmeny. Ako určiť, ktorí v piatok majú mať náhradu sviatku a ktorí mali deň bez zmeny (napr. po nočnej) a nepatrí im teda náhrada mzdy za sviatok, pretože v ten deň nemali pracovať.
Vysvetlila som to dostatočne?
azuz
09.11.06,06:41
Pridám sa k Vašej debate, lebo som už z toho celkom popletená. Nastúpila som do podniku kde je takáto prax:
z dôvodu nepretržitej prevádzky (okrem víkendov) sa sviatky, ktoré sú uprostred týždňa "presúvajú" na pondelky alebo piatky.
To znamená, že ak bol všade sviatok 1.nov. v stredu, u nás ľudia prišli v stredu do práce a namiesto toho sú doma v piatok.
Platíme im to takto: dostanú mzdu za odpracované + náhradu za sviatok, ale aj pracovné voľno za sviatok (v tomto prípade sú teda v piatok doma). Je to teda OK?
Za odpracovaný sviatok patrí mzda + príplatok za sviatok. Ak si za tento deň zamestnanec čerpá náhradné voľno, príplatok nepatrí a za náhradné voľno patrí náhrada mzdy (§ 122 ods.2) . Teda v tomto prípade platíš za sviatok náhradu mzdy. Nemôžeš mať za 1 sviatok zaplatenú aj mzdu aj príplatok aj náhradu mzdy aj náhradné voľno. Môžu mať len jeden z týchto nárokov.
A pozor ešte jeden zádrheľ - ľudia pracujú na 3 zmeny, tak, že v jednom týždni odpracujú 5 alebo 6 alebo 4 zmeny. Ako určiť, ktorí v piatok majú mať náhradu sviatku a ktorí mali deň bez zmeny (napr. po nočnej) a nepatrí im teda náhrada mzdy za sviatok, pretože v ten deň nemali pracovať.
To či mali pracovať zistíš z rozvrhu zmien. Ak im na piatok pripadla zmena a oni ho neodpracujú z dôvodu, že si čerpajú náhradné voľno za sviatok, patrí im náhrada mzdy. Ak im na ten deň nepripadla zmena a preto nepracujú, a ani si nevyčerpajú náhradné voľno za prácu vo sviatok do 3 mesiacov, majú nárok na mzdu za odpracovaný sviatok a príplatok.
Vysvetlila som to dostatočne?
Odpovede sú modré. Dúfam, že som Ťa nedoplietla.;)
aniratak
09.11.06,09:37
Tušila som to, že im nemáme platiť príplatok za sviatok ak sa im za ten sviatok poskytne náhradné voľno. Ale ako mi potom bude sedieť pracovný čas:
v týždni majú odpracovať 5x7,5 h tj 37,5; ak je z toho jeden deň sviatok, majú mať odpracované 30h + 7,5h sviatok neodpracovaný
ale ak pracujú vo sviatok a v iný deň sú doma, majú správne odpracované 22,5h + 7,5h odpracovaný sviatok (tj s príplatkom za sviatok) + čo??? (pýtam sa preto, lebo neviem ako to nahodiť do SOFTIP Packet PAM)

A ešte jedna pikoška: v rozvrhu zmien je, že v niektoré dni majú zamestnanci 2 zmeny tj rannú aj nočnú v ten istý deň. Čo ak takýto deň pripadne na sviatok? Mám im platiť 2 zmeny ako sviatok - či už odpracovaný alebo neodpracovaný? A ako im potom poskytnúť to náhradné voľno, ak by v ten deň skutočne odpracovali 2 zmeny???
aniratak
09.11.06,09:45
Aha, prečítala som to vysvetlenie znova a už mi svitá:
ono sa to len bude inak volať ale peniaze budú rovnaké, lebo ak pracovníkovi patrí pre náhradné voľno priemerný zárobok, aj pre neodpracovaný sviatok patrí priemerný zárobok. Takže ak do sw nahodím sviatok, vyráta tú istú náhradu mzdy ako pre náhradné voľno. Ale pozor - ak sviatok odpracuje, dostane aj +min 50% príplatok ale len pod podmienkou, že nedostane zaň voľno v iný deň.
Ak dostane voľno ako je to u nás, tak nemá nárok na +50% príplatku za sviatok. To je diskriminácia! Ide vo sviatok do roboty a aj tak nedostane príplatok? Pochopila som to správne?
Tak ale čo potom s tými dňami v ktoré má 2 zmeny o ktorých som písala v príspevku vyššie?
Ondrej89
09.11.06,10:26
RE: antiratak
Podľa toho ako píšeš "To znamená, že ak bol všade sviatok 1.nov. v stredu, u nás ľudia prišli v stredu do práce a namiesto toho sú doma v piatok.
Platíme im to takto: dostanú mzdu za odpracované + náhradu za sviatok, ale aj pracovné voľno za sviatok (v tomto prípade sú teda v piatok doma). Je to teda OK?"
nie sú diskriminovaní lebo dostanú namiesto príplatku (50%) náhradné voľno(teda nejdú do práce a majú 100% priem.mzdy). V tomto prípade počítate správne, je to OK.
Ako im bude sedieť prac. čas ?
22,5 hod - odpracované
7,5 hod - náhrada za sviatok (nie príplatok)
7,5 hod - "odpracované" v zmysle § 144
§ 122
Mzda a náhrada mzdy za sviatok
(2) Ak sa zamestnávateľ so zamestnancom dohodne na čerpaní náhradného voľna za prácu vo sviatok, patrí zamestnancovi za hodinu práce vo sviatok hodina náhradného voľna. V tom prípade mu mzdové zvýhodnenie nepatrí. Ak zamestnávateľ neposkytne zamestnancovi náhradné voľno počas troch kalendárnych mesiacov alebo v inak dohodnutom období po výkone práce vo sviatok, patrí zamestnancovi mzdové zvýhodnenie podľa odseku 1. Za čerpanie náhradného voľna patrí zamestnancovi náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.
§ 144
Spoločné ustanovenie o prekážkach v práci
(3) Ako výkon práce sa posudzuje čas,
c) keď si zamestnanec vyberá náhradné voľno za prácu nadčas alebo za prácu vo sviatok,
K druhej otázke zatiaľ len toľko :
Dni pracovného pokoja
§ 94
(1) Dni pracovného pokoja sú dni, na ktoré pripadá nepretržitý odpočinok zamestnanca v týždni, a sviatky.
§ 95
Na pracoviskách s nočnými zmenami sa začína deň pracovného pokoja hodinou zodpovedajúcou nástupu pracovnej zmeny, ktorá v pracovnom týždni nastupuje podľa rozvrhu zmien ako prvá.
Ondrej89
09.11.06,10:52
RE: A ešte jedna pikoška: v rozvrhu zmien je, že v niektoré dni majú zamestnanci 2 zmeny tj rannú aj nočnú v ten istý deň. Čo ak takýto deň pripadne na sviatok? Mám im platiť 2 zmeny ako sviatok - či už odpracovaný alebo neodpracovaný? A ako im potom poskytnúť to náhradné voľno, ak by v ten deň skutočne odpracovali 2 zmeny???

Pokiaľ by to bolo takto :
6,00-14,00 ranná zmena
14,00-22,00 odpoludňajšia zmena
22,00-06,00 nočná zmena
podľa mňa ak ten istý zamestnanec pracuje vo sviatok:
6,00-14,00 ranná zmena - náhrada mzdy za sviatok(7,5 hod) + náhr.voľno(7,5 hod) +mzda za skutočne odpracované hodiny
22,00-06,00 nočná zmena - náhrada mzdy za sviatok(2 hod) + náhr.voľno(2 hod. alebo príplatok 50% za 2 hod) +mzda za skutočne odpracované hodiny (2 hod)
Zamestnanec nemôže chcieť náhradu mzdy za celú smenu keď sviatok je len 24 hod v určitý deň.
aniratak
10.11.06,05:52
Ďakujem za odpoveď. Ale to rozdelenie nočnej zmeny na 2 hodiny do 24.00 a potom sa mi nezdá. Veď predsa všetky hodiny zmeny, ktorá sa začala vo sviatok sa považujú za "sviatkové" hodiny (je to v PMPP 1/2006, schválne som si to teraz pozrela) Rozdelenie do polnoci sa spomínalo na porade len pre soboty/nedele (nerieši to ZP ale nejaký iný zákon nespomeniem si číslo).
Preto som presvedčená, že aj vrátnici, ktorí pracujú od 06.00 do 18.00 a nočné 18.00 do 06.00 majú za nočné, ktoré začínajú v deň sviatku príplatok za všetky hodiny zmeny nie len do polnoci. Z toho mi analogicky vyplýva, že aj robotník, ktorý má nočnú začínajúcu o 22.00 hod v deň sviatku, dostane "sviatkový" príplatok za celých 7,5h anie len za tie dve do polnoci. A teda, že ak by za tú zmenu mal dostať náhradné voľno dostane 7,5h a nie len 2h ako navrhuješ.
Len mi nie je jasné, či človek, ktorému na deň sviatku pripadnú dve 7,5hodinové zmeny a neodpracuje ich pre sviatok, má dostať aj 2x7,5h náhrady za sviatok?????
karas
15.11.06,20:40
Odpovede sú modré. Dúfam, že som Ťa nedoplietla.;)

no ked mam pravdu povedat, nie je mi celkom jasne, ako sa odmenuje ten ktory vo sviatok bol v praci, ked dostava nahradu za mzdu za neodpracovany statny sviatok v mesacnom plate, to ma este narok k tomu na dennu mzdu + min 50 perc ??
aspon taq som si vysvetlil jeden predchadzajuci prispevok, totizto nasa mzdarka tvrdi, ze ked uz dostali nahradu za sviatok /akoze neodpracovany/ maju narok len na ten priplatok sice podla nej nie 50 perc ale 100 perc/neviem ako na to percento prisla/, pracovnici si narokuju ale mimo uz spominanej nahrady dalsiu dennu mzdu + priplatok /50 perc/, cize podla nich su fakticky o 50 perc /dennej mzdy/ ukrateny/ . Tak teraz neviem :)
aniratak
16.11.06,05:27
Ani zamestnanec odmeňovaný mesačnou mzdou (bývalý THP) ak sviatok odpracuje a zamestnávateľ mu ho zaplatí, nemôže mať zahrnutý sviatok v základnej mzde. V takom prípade sa základná mzda pomerne skráti o hodiny sviatku (napr. mesiac má celkovo 176 hodín z toho je 8h sviatok; tarifná mzda je 10.000 SK; ak sviatok neodpracoval má nárok na 176h a mzdu 10.000 SK. Ak sviatok odpracoval - má nárok na 168h a mzdu [(10.000:176h)*168]+[(hodinový priemer pre pracovnoprávne účely z predchádzajúceho štvrťroku)*8h*1.5 ak 50% alebo *2 ak 100% príplatok]
Ten príplatok uvádzam rôzne, lebo zo zákona je nárok na min 50% a teda ak dáva zamestnávateľ 100%, dáva dobrovoľne viac. )
A zamestnancom, ktorí pracujú na úkol platíme odpracované sviatky ako:
úkolovú mzdu, ktorú dosiahli pri výkone práce v deň sviatku + 50%*priemerný hodinový zárobok z predch. štvrťroku*počet odprac. hodín prípadne aj nadčasový príplatok, ak je to nad fond PČ, keď zaň nedostanú náhradné voľno.
Len dúfam, že je to tak správne.
Prosííím, potvrďte mi to niekto!!!!
azuz
16.11.06,08:07
Všetko o tom ako sa platí sviatok - odpracovaný aj neodpracovaný je napísané v §122 Zákonníka práce.
V skratke:
1. Keď nerobí, patrí náhrada mzdy u hodinovo odmeňovaného a mzda u mesačne odmeňovaného.
2. Keď robí a nečerpá náhradné voľno, patrí mzda + príplatok za sviatok (bez ohľadu na spôsob odmeňovania)
3. Keď robí a čerpá náhradné voľno, tak patrí náhrada mzdy v sume priemerného zárobku.
azuz
16.11.06,08:14
Ani zamestnanec odmeňovaný mesačnou mzdou (bývalý THP) ak sviatok odpracuje a zamestnávateľ mu ho zaplatí, nemôže mať zahrnutý sviatok v základnej mzde. V takom prípade sa základná mzda pomerne skráti o hodiny sviatku (napr. mesiac má celkovo 176 hodín z toho je 8h sviatok; tarifná mzda je 10.000 SK; ak sviatok neodpracoval má nárok na 176h a mzdu 10.000 SK. Ak sviatok odpracoval - má nárok na 168h a mzdu [(10.000:176h)*168]+[(hodinový priemer pre pracovnoprávne účely z predchádzajúceho štvrťroku)*8h*1.5 ak 50% alebo *2 ak 100% príplatok] Ten príplatok uvádzam rôzne, lebo zo zákona je nárok na min 50% a teda ak dáva zamestnávateľ 100%, dáva dobrovoľne viac. )
A zamestnancom, ktorí pracujú na úkol platíme odpracované sviatky ako:
úkolovú mzdu, ktorú dosiahli pri výkone práce v deň sviatku + 50%*priemerný hodinový zárobok z predch. štvrťroku*počet odprac. hodín prípadne aj nadčasový príplatok, ak je to nad fond PČ, keď zaň nedostanú náhradné voľno.
Len dúfam, že je to tak správne.
Prosííím, potvrďte mi to niekto!!!!
Neviem prečo u úkolovo platených prácu vo sviatok platíte mzdou a u mesačne odmeňavaných chceš dávať náhradu mzdy za odpracovaný čas. Máte to tak upravené v kolektívnej zmluve? Ak nie tak aj mesačne odmeňovaný, ktorý robí vo sviatok, má nárok na mzdu za tento čas. Viď predchádzajúci príspevok.
aniratak
16.11.06,13:03
A čo u tých, ktorým pripadne na zajtra v rozpise zmien ranná aj nočná a neodpracujú ju.
Mám im dať náhradu za 2*7,5h neodpracovaných hodín sviatku?
karas
21.11.06,13:49
Všetko o tom ako sa platí sviatok - odpracovaný aj neodpracovaný je napísané v §122 Zákonníka práce.
V skratke:
1. Keď nerobí, patrí náhrada mzdy u hodinovo odmeňovaného a mzda u mesačne odmeňovaného.
2. Keď robí a nečerpá náhradné voľno, patrí mzda + príplatok za sviatok (bez ohľadu na spôsob odmeňovania)
3. Keď robí a čerpá náhradné voľno, tak patrí náhrada mzdy v sume priemerného zárobku.

Teda jednoducho povedané - pracovník ktorý odpracuje štátny sviatok, má dostať za celý mesiac minimálne o 50 perc. "dennej mzdy" viac ako ten, ktorý ho neodpracuje /ak je 1 sviatok v mesiaci/ ?
Nič viac, nič menej - pochopil som to správne ?
milanr
27.11.06,11:24
Ja by som potrebovala poradiť ako posúdiť 24.12., ktorý pripadá na nedeľu. Naši ZC majú príplatok aj za prácu v So, Ne. Môžem potom u tích, ktorí budú pracovať 24.12. príplatky skumulovť, t.j. aj sviatok,aj so, ne aj noc ? Alebo keď sviatok pripadol na víkend, tak dostanú zaplatenú iba nedeľu ? Vďaka.
Barbara
27.11.06,11:53
Ja by som potrebovala poradiť ako posúdiť 24.12., ktorý pripadá na nedeľu. Naši ZC majú príplatok aj za prácu v So, Ne. Môžem potom u tích, ktorí budú pracovať 24.12. príplatky skumulovť, t.j. aj sviatok,aj so, ne aj noc ? Alebo keď sviatok pripadol na víkend, tak dostanú zaplatenú iba nedeľu ? Vďaka.


aj u nás je to tak, že keď sviatok padne na SoNe, tak im patrí aj príplatok za SoNe aj za sviatok.:p
nikulik
08.12.06,07:57
Ahojte, potrebovala by som poradiť. Robím vyplaty za november a boli tam dva sviatky. Jeden sviatok naši zamestnanci odpracovali. Ale ked ho zadam do výplaty tam mi ho pracovný fond nezoberie.
Za sviatok, ktorý neodpracovala dostane: Náhradu mzdy za sviatok.
Za sviatok, ktorý odpracovala dostane: Mzdu za ten den + príplatok za pracu vo sviatok.
Je to správne?:confused:
Daska
08.12.06,08:08
Ahojte, potrebovala by som poradiť. Robím vyplaty za november a boli tam dva sviatky. Jeden sviatok naši zamestnanci odpracovali. Ale ked ho zadam do výplaty tam mi ho pracovný fond nezoberie. ...

Aky mas soft???
Nemaju ten odpracovany sviatok ako nadcas???
nikulik
08.12.06,08:26
Aky mas soft???
Nemaju ten odpracovany sviatok ako nadcas???

Mam elall, ale ked vyplacam zamestnancom za pracu vo sviatok alebo v sobotu, nedelu. tak vsetko zadavam ako: Mzda za nadčas a príplatok za.... A takto som dala aj teraz co ten sviatok odpracovali. Ale potom ten druhy sviatok dam ako: Nahrada mzdy za sviatok. Co znamena, že mi pracovný fond vezme len ten neodprac. sviatok. Tak som to skusila zadat tak, ze som dala do Náhrady mzdy za sviatok 2 dni, ale suma vyplatena len za 1den. Môže to tak byť. Lebo ta pani odkial mame program nie je dnes v praci a nema mi kto poradiť. A šéf chce mat v pondelok uz vyplaty hotove. A spravit 25 zamesntancov nie je sranda.
nikulik
08.12.06,10:02
Nikto mi neporadi?