Bimbe
30.10.06,13:54
Prosim Vas, poradte mi, kde by som molhol najst nejake Tlacivo resp. ako by som molhol napisat Odvolanie sa proti rozhodnutiu Kooperativy, ktora mi ako poskodenemu (pri Autonehode) stialhla viac ako 50% odhadcom stanovej sumy za skodu, zavinenu inou osobou. Dakujem.
Chobot
30.10.06,13:09
Prosim Vas, poradte mi, kde by som molhol najst nejake Tlacivo resp. ako by som molhol napisat Odvolanie sa proti rozhodnutiu Kooperativy, ktora mi ako poskodenemu (pri Autonehode) stialhla viac ako 50% odhadcom stanovej sumy za skodu, zavinenu inou osobou. Dakujem.

Bimbe, musíš zapojiť svoju fantáziu a básničké črevo a vypotiť pekný list. Na také vzor nenájdeš, sú to veľmi individuálne prípady na to, aby to mohol byť vzor. Začneš popisom skutkového stavu, výškou odškodnenia a že s tým nesúhlasíš, lebo... a tu rozpíšeš, prečo s tým nesúhlasíš.
daja
31.10.06,06:53
My sme mali tiež s touto poisťovňou podobný prípad - nám nechchela uhradiť nič. Tvrdili, že nehoda sa nemohla stať tak ako sme opísali. Mali sme k tomu niekoľko svedkov.Tri krát nám zamietli nárok na preplatenie škody. Pri poslednom odvolaní sme spomenuli, že to budeme riešiť cez právneho zástupcu - a peniaze boli na účte.
skvrnka
01.11.06,12:53
Mam s Kooperativou podobný problem. Zaplatili sme havarijnú
poistku - nie malú sumu, potom sme auto predali, nahlásili sme
predaj a zrušenie poistky a žiadali vrátiť alikvotnu časť - 1 list.
Neozvali sa. Potom sme napísali 2. list, aby vrátili alikvotnu časť,
a zase nič. Ani sa len neozvú, listy išli doporučene. Takže asi
máme zaslať ďalší, ale priamo riaditeľovi alebo kam?
JTOMA
01.11.06,14:04
S KOOPERATÍVOU to slušne nejde, je to poisťovnňa najmä na vyberanie poistného. Slušný list musí byť dostatočne tvdrý, to ich možno pohne. Inak najlepší spôsob je vybrať si inú poisťovňu, výber je ľahký, každá je lepšia...
mendek
04.08.10,11:39
Bimbe
odporúčam ti vyskusat spolocnost pre skodove a nehodove zastupovanie Safety Guide s.r.o.

Pomahaju a riesia síce pripady iba v urcitych okresoch, ale dokazu ti aspon telefonicky poradit, alebo ti aspon zaslu vzor textu pre odvolanie.