ivanaj
30.10.06,14:25
Ahojte,
nas zamestnanec ma uzatvorene doplnkove dochodkove sporenie (3.pilier) a chce aby mu firma strhala z vyplaty urcitu ciastku. Nasa firma neprispieva na toto sporenie. Chcem sa opytat co je potrebne k tomu, aby sme mu zaevidovali zrazky.
dakujem
Chobot
30.10.06,13:38
Ahojte,
nas zamestnanec ma uzatvorene doplnkove dochodkove sporenie (3.pilier) a chce aby mu firma strhala z vyplaty urcitu ciastku. Nasa firma neprispieva na toto sporenie. Chcem sa opytat co je potrebne k tomu, aby sme mu zaevidovali zrazky.
dakujem

Neviem, s ktorou DDS má ten zamestnanec zmluvu, ale stačí spísať dohodu o zrážkach zo mzdy a na základe toho mu budete odvádzať zo mzda ním stanovenú čiastku na v dohode uvedený účet.

Vzor takého tlačiva nájdeš na stránke príslušnej DDS-ky alebo ak ni, nech Ti ho prinesie zamestnanec. Napr. ING-Tatry má tlačivo tu:

http://www.ing-tatry-sympatia.sk/ddp-sk/files/Dohoda-o-zrazkach-zo-mzdy.pdf
Tweety
30.10.06,14:56
Ahojte,
nas zamestnanec ma uzatvorene doplnkove dochodkove sporenie (3.pilier) a chce aby mu firma strhala z vyplaty urcitu ciastku. Nasa firma neprispieva na toto sporenie. Chcem sa opytat co je potrebne k tomu, aby sme mu zaevidovali zrazky.
dakujem
Zamestnanec predloží zmluvu s číslom účtu zrážky, spíšete s ním dohodu o zrážkach a môžete začať zrážať.
LIZINKA
30.10.06,16:19
Zamestnanec predloží zmluvu s číslom účtu zrážky, spíšete s ním dohodu o zrážkach a môžete začať zrážať.

Mne poslala dana DDP zmluvu, v ktorej sa zavazujem, ze budem zamestnancovi ciastku strhat a posielat na ich ucet. O.i. potrebovali na to aj VS cize ICO firmy.
Tweety
30.10.06,16:33
Mne poslala dana DDP zmluvu, v ktorej sa zavazujem, ze budem zamestnancovi ciastku strhat a posielat na ich ucet. O.i. potrebovali na to aj VS cize ICO firmy.
VS je podstatný, bez neho nie je možné správne priradiť platbu.