zuzana
30.10.06,14:38
Pomoc, už neviem si rady.Resetla som počítač, lebo zamrzol, mala som otvorené MRP pod Win.Mzdy a personalistika a stratili sa mi odovdy do poistovní.Ak zadám výpočet poistného mám prazdnu stránku a vypisuje Index is out of date?Bože pomôžte mi.Nemala som ani zálohu na diskete.Ak skončím program, niekde sa to zálohuje , ale ako to nájdem?
Braňo
30.10.06,13:49
Dala si indexovať?
zuzana
30.10.06,13:54
Čo je to indexovať?Prosím poraďte mi?
Antonia1
30.10.06,14:05
Čo je to indexovať?Prosím poraďte mi?
firma/ udržba údajov/ opraviť indexy
ja to mám uložené firma/údržba údajov/obnoviť údaje/ prechádzať/lokálny disk :C/ program Files/ MRP/ Mzdy a personalistika/ dáta001,dáta 002....
ale musíš vedieť v akom poradí si mala firmy uložené ak máš multiverziu programu.
pingino
30.10.06,21:37
firma/ udržba údajov/ opraviť indexy
S tymto suhlasim.


Ale toto uz s indexovanim nesuvisi ->



ja to mám uložené firma/údržba údajov/obnoviť údaje/ prechádzať/lokálny disk :C/ program Files/ MRP/ Mzdy a personalistika/ dáta001,dáta 002....
ale musíš vedieť v akom poradí si mala firmy uložené ak máš multiverziu programu.
Luna
31.10.06,05:54
Program si automatický zalohuje údaje.Musíš ísť do servant Salamander,potom na C alebo D,program Files,najdi si tam súbor MRP-klikni, otvori sa Ti súbor =firma ktorú potrebuješ obnoviť zo zálohy.Potom klikni na DATAZAL,ZAL0001- tam sa Ti ukáže dátum zálohy.

Pozri si aj tento link.

http://www.porada.sk/t31288-mrp-obnova-dat.html?highlight=z%E1loha
pingino
31.10.06,07:19
Program si automatický zalohuje údaje.Musíš ísť do servant Salamander,potom na C alebo D,program Files,najdi si tam súbor MRP-klikni, otvori sa Ti súbor =firma ktorú potrebuješ obnoviť zo zálohy.Potom klikni na DATAZAL,ZAL0001- tam sa Ti ukáže dátum zálohy.


1) Ak sa zobrazuje chyba "Index is out of date" postaci Oprava indexov, prip. Optimalizacia udajov a netreba hned siahat po zalohe.

2) Nie kazdy ma Servant Salamander

3) Mzdy nevytvaraju priecinok ZAL0001
zuzana
31.10.06,08:41
Ja som dala opravit indexy ale mi vypisalo chybu, tak som musela dať obonovu zo zálohy a už je to v poriadku.Som veľmi rada, ďakujem Vám za pomoc.
Antonia1
31.10.06,14:01
S tymto suhlasim.


Ale toto uz s indexovanim nesuvisi ->
mimotemy
Nie s indexovaním to nesúvisí. S tým som chcela Zuzane povedať, kde mi program ukladá dáta pri uzatvaraní programu Mzdy a presonalistika.
pingino
31.10.06,18:40
S tým som chcela Zuzane povedať, kde mi program ukladá dáta pri uzatvaraní programu Mzdy a presonalistika.
Kedze program nevytvara automaticku zalohu do:



prechádzať/lokálny disk :C/ program Files/ MRP/ Mzdy a personalistika/ dáta001,dáta 002....


ale do priecinka:

C:\Program Files\MRP\Mzdy a personalistika (Sk)\DataZal\Data0001
resp.
C:\Program Files\MRP\Mzdy a personalistika (Sk)\DataZal\Data0002
atd.

tak sa nediv, ze som nepochopil, na co si chcela vo svojom prispevku odpovedat. Inak je to moja chyba neprecital som si poriadne uplne prvy prispevok.