ZEvina
31.10.06,06:52
Milé poraďáčky, chcela by som Vás poprosiť o pomoc a radu. Moja svokra má po úraze problémy s chrbticou a k 70-tinám by sme jej chceli zaplatiť pobyt v dákych dobrých masážnych kúpeloch. Máte niekto skúsenosti, poradíte? Ďakujem, Eva
Marína
31.10.06,07:34
Myslím, že na pohybové ústrojenstvo sú vhodné Piešťany.
Mackovka
31.10.06,08:20
Mne po úraze najviac pomohli Dudince. Voda je vhodná aj pre ľudí s vyšším tlakom, cievnymi alebo srdcovými problémami, takže ani takí pacienti tam nemajú na vodné procedúry obmedzenia a na chrbticu sú tieto kúpele podľa mňa úplne super. Bola som v Smaragde, nebolo treba prechádzať na procedúry po vonku, takže aj zimné mesiace sú vhodné, výborná strava (päť jedál na výber). A ubytovanie nepatrí k najdrahším, tak som si priplatila jedničku izbu. Bola som veľmi spokojná. Odporúčam aj pre svokru.
DanielaSL
31.10.06,08:53
Každý si pochvaľuje nejaké iné kúpele.... je to individuálne...nedá sa povedať , ktoré sú lepšie. Poznám pána, ktorému najviac pomáha voda v Sklených Tepliciach a pritom pochodil snáď všetky kúpele, kde sa lieči chrbtica.
lenkak
01.11.06,21:16
Dudince, je tam viacej možností.
mgm
02.11.06,21:20
Ja som bola v Dudinciach. Bola som veľmi spokojná a super som si tam oddýchla - takže som pookriala na tele, i na duši.

Myslím si, že aj Trenčianske Teplice sú dobré. Bola som v Kryme. Všetko je na jednom mieste /ubytovanie, strava, procedúry/. Je to trocha rušnejšie ako v Dudunciach.