Richard
01.11.06,12:54
Dnes som vymazal všetky staré blikajúce otázniky .-)
Myslím že už nám robili tiky :-)
Paula
01.11.06,12:22
Richard, úprimná vďaka Ti za všetkých už veru tikajúcich z blikajúcich:)
Marína
01.11.06,16:24
Richard, prosím Ťa, tie nové musia blikať? Neviem ako ostatní, ale moje oči by Ti boli nesmierne povďačné, keby "neposkakovali".
kukučka
01.11.06,16:42
alebo prestali po hodinke...
Richard
02.11.06,17:41
ak ich zruším, tak to budú písať do názvov, čo je ešte väčšia katastrofa - dnes som jeden taký príspevok premenoval a dokonca bol od "veľapríspevkového" člena na Porade...

... do hodinky prestali blikať - to je pekné, niečo také chcem spraviť, ale nie je to momentálna priorita :-) ... a možno čas by sa našiel, ale nemôžem si odkrojiť z večerníčkov :-(
Paula
02.11.06,17:46
. a možno čas by sa našiel, ale nemôžem si odkrojiť z večerníčkov :-(

:) ;) .
STRELEC
14.03.07,04:25
ak ich zruším, tak to budú písať do názvov, čo je ešte väčšia katastrofa - dnes som jeden taký príspevok premenoval a dokonca bol od "veľapríspevkového" člena na Porade...

... do hodinky prestali blikať - to je pekné, niečo také chcem spraviť, ale nie je to momentálna priorita :-) ... a možno čas by sa našiel, ale nemôžem si odkrojiť z večerníčkov :-(
Blikajúce otázničky zrejme vadia viacerým, nielen mne. Hoci sú zrejme menším zlom ako textové apelácie zahmlievajúce vlastnú otázku, možno zaujímavý, či dôležitý problém.

Najmä v tejto dobe, kedy vlastne všetko je urgentné, naliehavé apelujem - nepíšte prosím "o súrnosti" Vašej otázky, či nedávajte "otázničky". Nemá to logiku. Jednak odpoveď to nijako, vôbec, neurýchli a naopak kde-koho to vedie k tomu, že na daný príspevok nebude reagovať, lebo ....

PS: Momentálne je vidieť našťastie len jeden otázniček. Príspevok som samozrejme orientoval všeobecne k nám všetkým - kroťme sa (v tomto ohľade).
Paula
24.08.07,10:35
Sa mi vidí, že zelení vyškerenci blikajúci začínajú mať konkurenciu v namnožených otáznikoch a výkričníkoch v názvoch tém - nová móda asi sa na nás valí :rolleyes:
Paula
20.09.07,16:27
Výkričníky + otázniky v názve tém spojili svoje sily a vyrazili do boja :cool:

http://www.porada.sk/t61267-bytovy-priestor-pre-turistov.html

nedalo mi , tak vyšlo :)
Paula
09.03.08,18:14
Výkričníky + otázniky v názve tém spojili svoje sily a vyrazili do boja :cool:


Už opäť....koncom mesiaca nás asi prihlušia, nebude mať kto radiť ;) . Beriem si dovolenku :).

P.S.: KSENP, tu je zaujímavá téma:

http://www.porada.sk/t71882-danove-priznanie-suhrn-tem-zaoberajucich-sa-s-dp.html
endrju
09.03.08,18:33
Už opäť....koncom mesiaca nás asi prihlušia, nebude mať kto radiť ;) . Beriem si dovolenku :).

P.S.: KSENP, tu je zaujímavá téma:

http://www.porada.sk/t71882-danove-priznanie-suhrn-tem-zaoberajucich-sa-s-dp.html

Taktak, onedlho asi skutočne nebude mať kto radiť tým výkričníkom a otáznikom naklonovaným. :D Znechutenie z tejto "módy" u väčšiny doteraz aktívne radiacich narastá každou minútou.

Avšak otáznikom a výkričníkom sa objavuje "konkurencia" v podobe nadpisov začínajúcich / končiacich "kúzelným" slovíčkom SÚRNE. :confused:

Netuším, prečo mi moji rodičia neprestávajú radiť, že sa mám ponáhľať pomaly. :rolleyes:
Bionda
09.03.08,19:03
Andrej, rodičia ti radia dobre, lebo to s tebou dobre myslia :) takže ich počúvaj a tiež sa hovorí , že pomaly ďalej zájdeš :D, nuž ale buď rád že súriví nie sú zúriví