Richard
07.12.04,09:33
Dobrý deň,

ospravedlňujem sa všetkým za výpadok Porady. Chyba nastala u providera pri migrácii na nový server. Následne bola omylom spustená testovacia a neaktuálna verzia Porady (rovnako to bolo mimo môj dosah).

Momentálne je funkčná posledná aktuálna verzia a nie je potrebné sa nanovo registrovať a pod.

Ďakujem za pochopenie a trpezlivosť
Richard
judy
07.12.04,08:43
No chvála, uz som pokojnejsia. Porada je fakt navykova.

Vela zdaru a menej výpadkov.
Hlinkovx
07.12.04,08:50
Díky Richard...za znovuobnovenie porady!
Normálne som pociťovala absťák... a myslím si, že som nebola sama
Prajem nám Všetkým, aby porada nezažila už žiadne výpadky
Majus
07.12.04,08:54
No teda, a ešte aký absťák :) Od rána sa snažím prihlásiť a NIČ!!! :confused: Už som chcela volať nášho správcu, že čo máme s internetom... Super, že to zase fičí.

Pekný deň všetkým ;)
Hlinkovx
07.12.04,09:00
No teda, a ešte aký absťák :) Od rána sa snažím prihlásiť a NIČ!!! :confused: Už som chcela volať nášho správcu, že čo máme s internetom... Super, že to zase fičí.

Pekný deň všetkým ;)To je dobré..že dnes...ale mne to už nešlo dva...alebo tri dni...to boli veru abstinenčné príznaky!!..no hrôza..už to nikdy nechcem zažiť...
Zaira
07.12.04,09:33
No presne tak aj ja som sa pokúšala viackrát dostať na poradu a nič....už som sa zlakla že Vás nikdy neuvidím :-)
Chvalabohu že už to zase funguje...

Pekný deň...
ZuzanaA
07.12.04,09:41
Jéj, veľmi sa teším. Konečne mám svoju drogu! :o :) :o
Katty
07.12.04,09:59
bacha na to čo píšete!!!!

...ešte Richarda zatvoria ako drogového dealera :D :D :D
Nella
07.12.04,10:02
Fungujúca porada - ako málo stačí k radosti. Je to fajn.
Prajem všetkým príjemný deň.
Nella
Zuzka
07.12.04,11:09
Všetci máme určite obrovskú radosť, že to opäť funguje! Prajem pekný deň. :) :) :)
vladan
07.12.04,11:09
... ešteže mám tel. čísla len na dve poraďáčky, lebo inak by som obvolala pol Slovenska, že čo sa do kelu stalo?:eek: :D
Martinková
07.12.04,11:19
Dik Richard za obnovenie Porady, to bolo horšie, ako keď nemám kávu.
Bez kávy už vydržím, ale bez PORADY?
Betka Martinkova
Zuzka
07.12.04,11:19
... tiež som rozmýšľala, že kam mám volať, čo sa deje, ... skrátka panika :)
Jura
07.12.04,11:47
Ja som zazmetkovala a hneď som sa opäť zaregistrovala. To mi je podobné, ale už
som sa ukludnila a som rada, že sme opäť spolu na porade. Tak sa majte.
Luba2
07.12.04,11:50
... tiež som rozmýšľala, že kam mám volať, čo sa deje, ... skrátka panika :)

Ja som sa na chvíľu premiestnila na poradu cz, že či náhodou nie je niekto z Vás tam, stretla som sa s Katty, a aspoň som vedela, že nie som sama, kto je v bezvýchodiskovej situácii. Možno nabudúce /ale to nabudúce by sa už nemalo stať/ by sme si mohli písať na cz viacerí a nahradiť si na chvíľu sk.
janaGT
07.12.04,12:19
Ja som sa na chvíľu premiestnila na poradu cz, že či náhodou nie je niekto z Vás tam, stretla som sa s Katty, a aspoň som vedela, že nie som sama, kto je v bezvýchodiskovej situácii. Možno nabudúce /ale to nabudúce by sa už nemalo stať/ by sme si mohli písať na cz viacerí a nahradiť si na chvíľu sk.Ľubka, aj som bola na porade.cz ale ako naschvál, nikto tam nebol. Takže tiež som nevedela, čo je s tou našou slovenskou poradou. Tak som sa kontaktovala cez mail na Silviku Hlinkovú, že Silvi??? To ale bolo mailov!!! Ale som rada, že už to je O.K.
Susan
07.12.04,12:30
Velmi som bola nestastna v domneni, že sa konci porada, ale uz dnes mam dobru naladu:-)) Chýbala by mi tato stranka!!!! :p
lenkak
07.12.04,16:53
Ahojte, v sobotu som sa zabávala na porade a v nedeľu už som len kukala. Reku fajn, skúsim ochviľu, ale nič. A včera keď mi vypísalo, že mám uloženú jednu sledovanú tému a 3 súkromné správy som len tak zízala, či sa mi nesníva, ale už je to OK a hneď som veselšia. Som rada, že aj naďalej budeme fungovať, lebo v Porade si vždy nájdem niečo nové, potrebné, užitočné aj zábavné Ďakujem Lenka.
Hlinkovx
07.12.04,17:02
Ľubka, aj som bola na porade.cz ale ako naschvál, nikto tam nebol. Takže tiež som nevedela, čo je s tou našou slovenskou poradou. Tak som sa kontaktovala cez mail na Silviku Hlinkovú, že Silvi??? To ale bolo mailov!!! Ale som rada, že už to je O.K.

Jani
No..dostala som iba zo 20 e-mailov...ale neva..hlavne, že porada už zase funguje..bolo to bez nej hrozné
Paula
07.12.04,17:13
Luba2 : na poradu.cz som aj išla v nádeji, že sa tam dočasne debatuje....:)
jess
07.12.04,18:56
Veruže ako čítam, nebola som sama 2 dni v šoku, čo sa deje s našou milovanou PORADOU !!! Tiež som rozmýšľala, na koho z poraďákov mám e-mail, aby som sa spýtala, čo sa stalo. No poviem Vám, fakt to bolo šialenstvo.
Paula
07.12.04,19:16
Osobne som mala problém dostať sa na Poradu už týždeň v ktorúkoľvek dennú dobu. Aj vám sa to stalo? (nemám na mysli posledné 2 dni).
Jozef Mihál
07.12.04,19:22
Som prekvapený, že Vám šla Porada už dnes doobeda. Ja som skúšal dnes celý deň až do 16.00 a nič. Až teraz večer som sa znova dostal k netu a ...ide to.
Viki
07.12.04,19:39
Veru, veru - bolo to hrozné. Celú nedelu a pondelok som sa márne snažila dostať na poradu a stále len že hľadanú stránku sa nepodarilo najsť.
Včera popoludní som už nemohla vydržať a keďže nemám na nikoho kontakt, tak som si cez net vyhľadala MzdyServis a tam kontakt priamo na Richarda.... lenže vtedy ešte ani on nevedel čo sa deje s našou milou poradou.
Potom večer sa mi podarilo dostať na tu testovaciu verziu porady - nebolo to ono ale aj tak som bola rada, že vobec niečo.
Takže presne viem, čo ste všetci prežívali.
Teraz keď vidím, že je všetko v starých koľajách som uplne happy :-)))
Tešííííím sa, že som znova medzi vami. :D :D :D
Luckasari
07.12.04,21:08
ja som sa na Poradu nevedela takisto dostať už pár pekných dní, vyskúšala som českú a tá mi fungovala, tak som si povedala, že možno Richard niečo upravuje, tak to nechodí
a ešte vám musím napísať, že mi dnes zvoní telefón, a kto mi volá? Vladan - že vraj či mi chodí porada, lebo jej nechodí, tak sme sa sebe posťažovali, že ako to máme bez tej Porady vydržať - takže Richard, prosím ťa UŽ NÁM TO NEROB - vidíš, aké to má potom na nás následky?! http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif
Paula
07.12.04,21:57
Richard nám chcel iba dobre, vylepšoval - môj názor. Trpela som ako všetci túžiaci po Porade a tým aj po porade od vás kamarátov. Občas zájdem na poradu českú.

Je tu rozdiel medzi nami (SR-CZ). Na SR Porade tona otázok a odpovedí. Na CZ Porade takmer nič čo sa týka odpovedí. Tí , čo o stránke vedia(myslím kolegov z CZ), iným nepovedia o jej existencii? Alebo tí, čo o stránke vedia a aj odpoveď na otázku poznajú, nechcú poradiť ???? Len číhajú na rady ostatných a sami nedajú zo svojich vedomostí nič?

Teší ma, že si na SR stránke pomáhame, je mi ľúto tých, ktorí na CZ stránke márne čakajú na odpoveď,,,,,,,
Jozef Mihál
08.12.04,07:25
Paula, koľko ľudí bolo na slovenskej porade v apríli alebo začiatkom mája ? Toľko, koľko je teraz na českej. Richard ani slovenskú, ani českú nijak zvlášť nepropagoval, rozšírilo sa to samé medzi ľuďmi (i ja som sa dozvedel o porada.sk z na prvý pohľad nepochopiteľného upozornenia na túto stránku v diskusii na dashofere), takže myslím, že česká sa časom tiež rozbehne.
luebchenko
08.12.04,07:31
....ani neviete, ako som rada, keď vidím, že nie som sama poradozávislá! Už som sa bála, reku budem musieť navštíviť susedu psychiatričku, aby pomohla. Príznaky? "ohlodané nechty" , boľavý ukazovák od márneho klikania, nervozita, otravovanie okolia aby to skúsili cez iné PC.... proste zlý sen. A vážne som riešila problém AKO ĎALEJ. Ste si istí, že to nie je diagnóza? Myslím u nás všetkýchhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif. Richard, keď už tak s nami cvičíšhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif, nemohol by si ako "bolestné" pridať zopár ďalších smajlíkov? A vôbec, nešlo by zriadiť dáku záložnú - núdzovú poradu prvej pomoci? Keby dačo. Tá česká ma vôbec nenapadla. A hlavne treba vypracovať metodický postup "Čo robiť v prípade výpadku PORADY". Môžem skúsiť začať:

1. Zhlboka predýchaj prvý šok
2. Zisti či nie je chyba v tvojom PC
3. Na ukľudnenie triašky môžeš užiť štamprľu dobrej whisky
4. Obvolaj známych Poraďákov a zorganizuj miestne stretnutie núdzového výboru
5. Zašli sťažnosť so žiadosťou o pomoc na všetky možné kompetentné miesta - od Bila Gatesa cez svojho providera až po Richarda
6.
7.
.
.
.
Jozef Mihál
08.12.04,07:35
Cheche, luebchenko, bod 6.:
Zavolaj do rádia Expres a nahlás haváriu na Porade, aby ostatní vedeli, že v tom nie sú sami.
babetka
08.12.04,07:37
Ľubka, nemôžme upraviť 3. bod? Whisky mi nechutí....... Ale tiež som bola s nervami v koncoch.Vážne je to návykové.
maja
08.12.04,07:47
Prišla som dnes neskôr do práce, prvé čo som urobila zapínam poradu a HURÁ mám ju. Som šťastná a všetkým prajem pekný poradový deň.
adam
08.02.11,09:19
Mám problémy s pripojením na poradu, tiež včera večer. Myslím, že je tak u viacerých, lebo je nás málo prihlásených....
durisovad
08.02.11,09:26
Problemy boli, ked nas bolo prihlasenych vela a teraz, ked nas bolo malo, tak to tiez nefunguje? Mali by najst nejaky zlaty stred. Aj ja som zaznamenala asi pol hodinovy vypadok dnes doobeda.
janaGT
08.02.11,09:27
aj ja som nemala doobeda zhruba 20-30 minútový výpadok
ekopo
08.02.11,09:39
už to bude pomaly ako na drsr.sk :)
pepsikova
08.02.11,11:27
...to je preto, že sem chodí všelijaká banda, zadáva nezmyselné témy,píše v jazyku inej hrudy,robí tu neporiadok a my aby sme to trpeli...myslím si ja!..už dosť dlho...
airin.nice
08.02.11,19:51
A ja sa jednoducho nemozem cely den dostat do "Draka" v teme Rocne zuctovanie dane-jednoducho som zablokovana.:(..Snad hadam nie preto ked som sa ozvala, ze nemame aktualne materialy v predplatenej sluzbe ktora pomaly a isto ide naozaj dolu vodou.:(
Zistila som, ze v konecnom dosledku sa vzdy dozviem viac na "Porade" ako v predplatenom "Drakovi".
ekopo
09.02.11,06:19
...to je preto, že sem chodí všelijaká banda, zadáva nezmyselné témy,píše v jazyku inej hrudy,robí tu neporiadok a my aby sme to trpeli...myslím si ja!..už dosť dlho...


A ja sa jednoducho nemozem cely den dostat do "Draka" v teme Rocne zuctovanie dane-jednoducho som zablokovana.:(..Snad hadam nie preto ked som sa ozvala, ze nemame aktualne materialy v predplatenej sluzbe ktora pomaly a isto ide naozaj dolu vodou.:(
Zistila som, ze v konecnom dosledku sa vzdy dozviem viac na "Porade" ako v predplatenom "Drakovi".
áno.....
pred pár rokmi to bola naozaj PORADA účtovníkov, teraz je to viac menej PORADA tiežúčtovníkov - diletantov. Česť výnimkám.
Mimochodom, účtovníci, prečo vlastne odpovedáte na dotazy typu " je vklad do podnikania zdaniteľný príjem?" Takúto otázku nepoloží účtovník.
Je síce pekné pomáhať, ale keď sa Vám pokazí auto, v servise ho opravia zadarmo? Dostanete zadarmo chlieb, šaty, pero, papier, zákony....?
airin.nice
09.02.11,19:39
áno.....
pred pár rokmi to bola naozaj PORADA účtovníkov, teraz je to viac menej PORADA tiežúčtovníkov - diletantov. Česť výnimkám.
Mimochodom, účtovníci, prečo vlastne odpovedáte na dotazy typu " je vklad do podnikania zdaniteľný príjem?" Takúto otázku nepoloží účtovník.
Je síce pekné pomáhať, ale keď sa Vám pokazí auto, v servise ho opravia zadarmo? Dostanete zadarmo chlieb, šaty, pero, papier, zákony....?

Ja neocakavam nieco navyse, len slusne ziadam o spristupnenie do temy, ktora je pre mna vysostne aktualna.
Nechapem dovod pocinania pana administratora, nevidim dovod blokovania zadavania dotazov a zaroven neprijatie kritiky zo strany dalsich uzivatelov ...
co je to potom za predplatenu sluzbu ked nemozem zadat ani komentar ani dotaz.
Ja sa nevypytujem na kazdu hlupost.Kazdu informaciu si pracne vyhladam v jednotlivych temach.
Doteraz mi nikto z administratorov ani len neodpisal, na zaklade coho ma zablokovali.:(
A myslim si, ze zablokovali aj tych, ktori sa domahaju vratenia penazi/nove prispevky tam jednoducho nie su, aj ked tema je velmi aktualna/ za predplatenu sluzbu ktora nesplna ich ocakavania.:(
sito
10.02.11,15:27
Od piateho sem - tam nenaskočí. Aj dnes až na štvrtý krát. Keď áno, tak všetci píšu. Nikto sa nedíva? Prečo? :);)