IVEB
01.11.06,14:37
Chcela by som sa opýťa ako sa vyplňajú tlačivá do SP a ZP ak:

1. Zamestnankyňa je do 01.11.2006 na MD. Na SP som zaslala oznámenie-zmenu RL FO ., Je potrebné takúto zamestnankyňu naďalej uvádzať v mesačných výkazoch do SP a ZP s nulovým VZ aj odvodmi alebo ju tam neuvádzať vôbec ?

2. Dohodár -uzavretá dohoda o vykonaní práce do 31.10.2006 ,za uvedený mesiac vykázal nulovú činnosť / aj keď ju pôvodne mal vykonať a oznámil to zamestnávateľovi až 25.10.2006 , že tú prácu nevykoná/ takže mu nebude vyplatená žiadna odmena za prácu , je ho potrebné zahrnúť do mesačného výkazu s nulovou hodnotou alebo nie? Odhlásili sme ho zo SP 31.10.2006.

3. Zrážková daň , ak je mzda do 5 000 Sk vyplatená po 15.11.2006 / za október/ kedy je nutné túto daň odviesť , ak mzda mu bude vyplatená napr. 25.dňa v mesiaci?

Vďaka Vám za odpovede.


Vopred Vám Vďaka
Marína
01.11.06,17:05
K bodu 1
Mám za to, že ak zamestnankyňa nemá ukončený pracovný pomer, má sa uvádzať na výkazoch s 0-vým VZ a 0-vými odvodmi.
K bodu 2
Dtto ako bod 1. Týka sa SP.
K bodu 3
Mzdy za 10/2006
Vyplatená mzda a zrazená daň v 11/2006
Odvod dane a oznámenie o zrazenej dani do 15.12.2006
Orsz
01.11.06,19:33
Chcela by som sa opýťa ako sa vyplňajú tlačivá do SP a ZP ak:

1. Zamestnankyňa je do 01.11.2006 na MD. Na SP som zaslala oznámenie-zmenu RL FO ., Je potrebné takúto zamestnankyňu naďalej uvádzať v mesačných výkazoch do SP a ZP s nulovým VZ aj odvodmi alebo ju tam neuvádzať vôbec ?

2. Dohodár -uzavretá dohoda o vykonaní práce do 31.10.2006 ,za uvedený mesiac vykázal nulovú činnosť / aj keď ju pôvodne mal vykonať a oznámil to zamestnávateľovi až 25.10.2006 , že tú prácu nevykoná/ takže mu nebude vyplatená žiadna odmena za prácu , je ho potrebné zahrnúť do mesačného výkazu s nulovou hodnotou alebo nie? Odhlásili sme ho zo SP 31.10.2006.

3. Zrážková daň , ak je mzda do 5 000 Sk vyplatená po 15.11.2006 / za október/ kedy je nutné túto daň odviesť , ak mzda mu bude vyplatená napr. 25.dňa v mesiaci?

Vďaka Vám za odpovede.


Vopred Vám Vďaka

My neuvádzame na výkaze zamestnankyňu na MD - neumožňuje to ani softvér, a zasielame výkazy elektronicky - doteraz nebol s tým problém.
Paula
01.11.06,19:39
My neuvádzame na výkaze zamestnankyňu na MD - neumožňuje to ani softvér, a zasielame výkazy elektronicky - doteraz nebol s tým problém.

Do SP tiež neuvádzame, ale ZP si to vyžaduje a aj SW tak robí.
Orsz
01.11.06,19:58
Do SP tiež neuvádzame, ale ZP si to vyžaduje a aj SW tak robí.
Aj odo mňa žiadali na VŠZP, ale keď som im povedala, že mi to cez softvér nejde (cez MRP-DOS, ani WIN to nedáva), tak nenaliehali. Bolo to ešte začiatkom roka, keď sme mali viac ako 20 zamestnancov vo VŠZP - a mala som povinosť nosiť im to na diskete, akceptovali to. Podľa toho ako som sa s nimi rozprávala, oni tam musia takého človeka doťukať.
Paula v akom SW robíš? Možno to ide aj v MRP - ale nemôžem sa k tomu dopátrať.
Paula
01.11.06,20:01
Olymp .
Orsz
01.11.06,20:10
Olymp .

Hm, skúsim sa nakontaktovať na autorov MRP, či je možné to tam nejak vložiť.
lenkak
01.11.06,21:33
V MRP o tom zatiaľ neuvažujú, ale možno sa raz dočkáme.
seda
27.02.07,09:19
Dobrý deň, chcela by som si upresniť oznamovaciu povinnosť zamestnávateľa pri odchode zamestnanca na materskú dovolenku dňa 19.2.07. Na Sociálnu poisťovňu som zatiaľ odniesla registračný list /nahlásená zmena začiatok MD/ + žiadosť o materské. Chcem sa opýtať či sa má pri nástupe na materskú dovolenku zaniesť aj potvrdenie o príjme na účely nemocenského poistenia, alebo zamestnancovi budú materskú vyrávať na základe prílohy mesačného výkazu? Zamestnanec je zamestnaný od 1.2.07, takže to bude jeho prvá výplata. Do zdravotnej nahlásim zmenu na hromadnom oznámení, je určená doba, že do 8 dní od vzniku skutočnosti /19.2.07/? Ďakujem
Ivenka
27.02.07,09:21
Treba doložiť aj potvrdenie o príjme. Materská je nemocenská dávka.
Tweety
27.02.07,09:22
Dobrý deň, chcela by som si upresniť oznamovaciu povinnosť zamestnávateľa pri odchode zamestnanca na materskú dovolenku dňa 19.2.07. Na Sociálnu poisťovňu som zatiaľ odniesla registračný list /nahlásená zmena začiatok MD/ + žiadosť o materské. Chcem sa opýtať či sa má pri nástupe na materskú dovolenku zaniesť aj potvrdenie o príjme na účely nemocenského poistenia, alebo zamestnancovi budú materskú vyrávať na základe prílohy mesačného výkazu? Zamestnanec je zamestnaný od 1.2.07, takže to bude jeho prvá výplata. Do zdravotnej nahlásim zmenu na hromadnom oznámení, je určená doba, že do 8 dní od vzniku skutočnosti /19.2.07/? Ďakujem
Áno, to potvrdenie je potrebné, tam sú VZ veľmi potrebné na platenie nemocenského. Hromadné oznámenie už neplatí, už je nahradené novým- Oznámenie zamestn. o zmenách....
katkaj
27.02.07,09:23
Dobrý deň, chcela by som si upresniť oznamovaciu povinnosť zamestnávateľa pri odchode zamestnanca na materskú dovolenku dňa 19.2.07. Na Sociálnu poisťovňu som zatiaľ odniesla registračný list /nahlásená zmena začiatok MD/ + žiadosť o materské. Chcem sa opýtať či sa má pri nástupe na materskú dovolenku zaniesť aj potvrdenie o príjme na účely nemocenského poistenia, alebo zamestnancovi budú materskú vyrávať na základe prílohy mesačného výkazu? Zamestnanec je zamestnaný od 1.2.07, takže to bude jeho prvá výplata. Do zdravotnej nahlásim zmenu na hromadnom oznámení, je určená doba, že do 8 dní od vzniku skutočnosti /19.2.07/? Ďakujem


Pri nástupe na materskú treba okrem žiadosti o materské poslať na SP aj potvrdenie o príjme. Sociálna poisťovňa to nebude rátať z mesačných výkazov ;)
Do zdravotnej poisťovne treba nahlásiť zmenu na tlačive "Oznámenie zamestnávateľa o poistencoch pri zmene....... Malo by to byť do 8 dní
seda
27.02.07,09:29
Ďakujem veľmi pekne, zdravotnú nahlásim dnes, mám posledný deň a potvrdenie o príjme na účely nemocenského poistenia čo myslíte, môžem zaslať na Sociálnu poisťovňu až po vytvorení miezd za február, čiže niekedy 15.3.07? To asi zamestnanec dostane materskú oneskorene, nie?
Simonab
13.05.07,19:19
Chcem sa vás spýtať na váš názor. Bolo tu povedané, že do mesačných výkazov do SP sa neuvádza zamestankyňa na MD. A čo si myslíte o podávaní výkazov do SP ak má zamestnávateľ len jednu zamestnankyňu a aj tá je na materskej dovolenke. Treba tie výkazy podávať aj keď sú nulové? Ďakujem
endrju
14.05.07,03:09
Chcem sa vás spýtať na váš názor. Bolo tu povedané, že do mesačných výkazov do SP sa neuvádza zamestankyňa na MD. A čo si myslíte o podávaní výkazov do SP ak má zamestnávateľ len jednu zamestnankyňu a aj tá je na materskej dovolenke. Treba tie výkazy podávať aj keď sú nulové? Ďakujem
Kto hľadá, odpoveď nájde:

http://www.porada.sk/showpost.php?p=460973&postcount=19

:cool:
Simonab
14.05.07,06:52
Kto hľadá, odpoveď nájde:

http://www.porada.sk/showpost.php?p=460973&postcount=19

:cool:

Andrejko ďakujem, asi neviem hľadať.;) Ide o to že SP poslala výmer na pokutu za neodovzdanie výkazov, :eek: ale tie výkazy by boli nulové keďže jediná zamestnankyňa bola na MD. Oznámenie na RL o nástupe na MD bolo podané. No čo už s nimi budeme to musieť už len vytelefonovať.;)
Zita5
14.05.07,07:33
Andrejko ďakujem, asi neviem hľadať.;) Ide o to že SP poslala výmer na pokutu za neodovzdanie výkazov, :eek: ale tie výkazy by boli nulové keďže jediná zamestnankyňa bola na MD. Oznámenie na RL o nástupe na MD bolo podané. No čo už s nimi budeme to musieť už len vytelefonovať.;)


Je potrebné podať písomné odvolanie . Svoju povinnosť a to nástup na MD ste si splnili . Počas MD nulové výkazy neodovzdávate , pričom beriem v úvahu že má len jedného zamestnanca .
Simonab
14.05.07,11:44
Je potrebné podať písomné odvolanie . Svoju povinnosť a to nástup na MD ste si splnili . Počas MD nulové výkazy neodovzdávate , pričom beriem v úvahu že má len jedného zamestnanca .

Zitka ďakujem. Podáme teda to odvolanie a uvidíme.:)