martonjaro
02.11.06,14:50
Dňa 5. oktobra som mal silný infarkt miokardu. Mám nárok na prípadnú kúpeľnú liečbu a kde o ňu požiadať?
anto
02.11.06,16:42
Na liečbu je potrebné sa opýtať lekára, ktorý naordinuje liečbu. Tu je porada, ktorá sa týka ekonomických problémov a liečbou až na výnimky nemáme skúsenosti. Mohli by sme zle poradiť.
lenkak
02.11.06,19:50
pokiaľ viem, nárok máš. Pre srdciarov Brusno.
ondrejvla
02.11.06,19:53
pokiaľ viem, nárok máš. Pre srdciarov Brusno.

Aj kúpele Sliač.
martonjaro
04.11.06,09:45
Ahojte. Myslel som si, že tu dostanem neakú fundovanú odpoveď od nejakého odborníka. Som sklamaný.
Ninna
04.11.06,10:07
Myslím že si pletiete dojmy s pojmami. Dve predchádzajúce odpovede vás predsa nasmerovali odhliadnúc od toho, že ozaj je tu ekonom.porada.
zelenay
04.11.06,10:14
Ahoj, nárok na kúpeľnú liečbu si uplatni vo svojej zdravotnej poisťovni tým, že jej predložíš príslušným lekárom vyplnené tlačivo "Návrh na kúpeľnú starostlivosť".
Do šiestich mesiacov máš nárok na tzv. "x-ku", čo je pre pacienta-poistenca najmenej nákladný spôsob.
Príslušným lekárom na vyplnenie tlačiva je lekár predovšetkým toho zdravotníckeho zariadenia (nemocnice), ke Ťa pre ochorenie infartkom myokradu prijali a liečili, ale môže byť asi aj iný kardiológ či internista, Tvoj "obvodný" lekár má o tom predpis.
Príjemnú liečbu.
duficek
04.11.06,10:29
Ahojte. Myslel som si, že tu dostanem neakú fundovanú odpoveď od nejakého odborníka. Som sklamaný.
ja som tiez sklamany ze mi v autoservise neporadili so zubnou protezou, kam to ten svet speje co?
martonjaro
04.11.06,15:37
ja som tiez sklamany ze mi v autoservise neporadili so zubnou protezou, kam to ten svet speje co?
Mrzí ma, že som sa obrátil o pomoc na stránky PORADA. Neviem načo je tam kolonka Zdravie, ak je to ekonomický portál. Ospravedlüjem sa, že som tu zavítal. Sbohom.