bepo
04.11.06,11:39
Chcel by som sa opýtať či aj pre ostatných sú zaheslované normálne témy napr. http://www.porada.sk/t35312-mam-narok-na-nemocenske-ak-ochoriem-v-den-vzniku-pracovneho-pomeru.html , http://www.porada.sk/t35313-zakon-o-socialnom-poisteni-20-vznik-a-zanik-povinneho-poistenia-zamestnanca.html ? Stalo sa mi to už pri viacerých témach.Divné je že tam Jozef môže napísať odpoveď ale medzi príspevkami cez nick ich nemá uvedené.
karol.za
04.11.06,10:44
ahoj peťo
nie si sám kto si tieto jozefove príspevky nemôže prečítať
Anja111
04.11.06,10:47
Pripájam sa. Mne tiež nejdú tie témy otvoriť.
Marína
04.11.06,10:51
Aj pre mňa je to zaheslované. Je to neverejná Porada.
A ako vieš, že tam môže prispievať, keď sa tie témy ani nedajú otvoriť, lebo vypíše:
Paula
04.11.06,10:54
Smiem sa tíško spýtyť, aký má praktický význam, aby sme tie zaheslované, neverejné témy mali vôbec "videné" na hlavnej sttánke?
Hlinkovx
04.11.06,11:46
podľa mňa sú to jednoducho témy na ktorých sa ešte "pracuje"..
ale súhlasím s Pauli, že nemali by byť zobrazené na stránke..
jananov
04.11.06,12:55
Smiem sa tíško spýtyť, aký má praktický význam, aby sme tie zaheslované, neverejné témy mali vôbec "videné" na hlavnej sttánke?
A smiem sa ja tíško spýtať, prečo sú tieto témy zaheslované (neverejné)? Nepovažujte prosím moju otázku za rýpanie, lebo tak by to mohlo vyznieť, ja len naozaj neviem dôvod zaheslovania týchto otázok, asi mi niečo ušlo. Ďakujem. Jana
endrju
04.11.06,13:31
A smiem sa ja tíško spýtať, prečo sú tieto témy zaheslované (neverejné)? Nepovažujte prosím moju otázku za rýpanie, lebo tak by to mohlo vyznieť, ja len naozaj neviem dôvod zaheslovania týchto otázok, asi mi niečo ušlo. Ďakujem. Jana
Súhlasím s názorom, že ide, napríklad, o rozpracované príspevky väčšieho rozsahu, ktoré budú odheslované vtedy, keď si autor bude myslieť, že už "dozreli". :cool:
Súhlasím aj s tým, že by takéto príspevky nemali byť viditeľné pre "nezainteresovaných".
Predpokladám, že Richard pre nás pripravuje nejakú novinku a asi ju ešte testuje v spolupráci s niektorými poraďákmi. ;) :)
Preto to chce asi trochu trpezlivosti. Určite si viacerí pamätáte, že približne pred rokom pre nás Richard v tomto predkoncoročnom čase pripravil množstvo noviniek, ktoré dnes už považujeme za samozrejmosť. :D
jananov
04.11.06,13:38
Ďakujem za vysvetlenie. Jana
kukučka
04.11.06,18:23
Určite si viacerí pamätáte, že približne pred rokom pre nás Richard v tomto predkoncoročnom čase pripravil množstvo noviniek, ktoré dnes už považujeme za samozrejmosť. :D

táto dnešná novinka je zaujímavá a príjemná :D hľadáme (http://www.porada.sk/search.php?do=process&query=h%B5ad%E1me) :D
Richard
04.11.06,21:36
súhlasím s Vami, že nedorobky by nemali byť zobrazované na hlavnej stránke... vlastne sa tam ocitli nedopatrením .-)
ondrejvla
04.11.06,21:44
súhlasím s Vami, že nedorobky by nemali byť zobrazované na hlavnej stránke... vlastne sa tam ocitli nedopatrením .-)

No a naša zvedavosť na Porade je tiež namieste, chceme vedieť, aký darček má pre nás teraz pán Mihál, alebo ktokoľvek, kto nám tu "naservíruje" ťaháky pre našu ďalšiu prácu, kde sú zmeny pravidelné, ako letné búrky...
Už sa tešíme a ďakujeme!
lenkak
04.11.06,21:45
tešíme sa na všetky zmeny.
endrju
05.11.06,04:40
tešíme sa na všetky zmeny.
Na všetky niéééééééééééééééééé. :eek:
Existujú aj zmeny k horšiemu. Na také sa neteším. ;)
Zmeny k lepšiemu, to ááááááááááááááááááno. Na také sa teším. VEĽMI. :D
Jozef Mihál
05.11.06,09:07
Súhlasím s názorom, že ide, napríklad, o rozpracované príspevky väčšieho rozsahu, ktoré budú odheslované vtedy, keď si autor bude myslieť, že už "dozreli". :cool:
Súhlasím aj s tým, že by takéto príspevky nemali byť viditeľné pre "nezainteresovaných".

...áno, ide o rozpracované príspevky veľmi veľkého rozsahu (to tu ešte - na Slovensku - nebolo), budete dúfam príjemne prekvapení.

A to, že vidno názvy a hlavičky tých príspevkov - aspoň vidíte, že sa máte na čo tešiť.
liduska
05.11.06,09:43
Už sa tešíme
lenkak
05.11.06,19:05
Na všetky niéééééééééééééééééé. :eek:
Existujú aj zmeny k horšiemu. Na také sa neteším. ;)
Zmeny k lepšiemu, to ááááááááááááááááááno. Na také sa teším. VEĽMI. :D

endrju:
od Richarda a Jožka môžme čakať len tie pozitívne zmeny. :)