reozo
04.11.06,13:09
Vazeny poradaci, 1.12.06 si chcem otvorit zivnost. Mam prestudovany zivnostensky zakon zaveseny na Porade / ale aj inde/ a tak isto viem , ze sa o tom tu uz dost popisalo/ aj som to pozeral/, ale nemajte mi za zle - neviem sa najst v tych predmetoch zivnosti, to co chcem robit tam nieje. Existuje nejaky konkretnejsi zoznam, alebo nieco? Nechcem prist na zivnostensky urad nepripraveny. Ja chcem prevádzkovať internetový portál s katalógom firiem + dopyt! Dakujem !;)
INGRID KRIŽANOVSKÁ
05.11.06,14:15
Na živnostenskom úrade Vám radi poradia, tam sa zvlášť pripravovať nemusíte.
Pravidlom býva, že keď si zriaďujem živnostenský list, tak si tam dám žiadosť o viacero živností, pretože nikdy nevieme čo nám budúcnosť prinesie. A ak neviete nájsť tú svoju živnosť tak určite spadá pod niečo všeobecné.
marcik
06.11.06,04:55
Ja si skôr myslím že neporadia, aspoň u nás nie! Len rýchlo,rýchlo nech si tam niečo napíšem a idem preč. Tak ja som si tam napísla svojimi slovami presne to so chcem mať v živnostenskom, viac predmetov podnikania. A tak som predložila ten doklad, a potom sa museli trápiť pracovníčky živn.úradu do akej kategorie to zaradia. Ale bolo to presne to o čo som mala záujem! Takto som to urobila ja!