sara-ke
07.11.06,08:03
ahojte, prosim Vas nemate niekto vzor ako ma vyzerat (co vsetko tam ma byt) potvrdenie o prijme?? prosiiim nikde som to nenasla, dost to potrebujem

diik. :o
Nika
07.11.06,07:39
Myslela si zo ZČ?
alušik
07.11.06,08:07
Predpokladám skôr, že potrebuješ vystaviť potvrdenie o príjme pre účely nejakej pôžičky alebo niečo podobné. Ak Ti konkrétna banka nedala tlačivo, na ktorom chcú príjem vydokladovať, tak by som na hlavičkový papier napísala príjem za posledných 12 mesiacov (aj tu závisí za aké obdobie od Teba niekto toto potvrdenie chce - niekto môže požadovať napríklad len posledné 3 mesiace) v členení obdobie, hrubá mzda, čistá mzda a spolu...:)
sara-ke
07.11.06,08:16
oo dakujem, prepacte ale v tom zmatku som zabudla napisat o co ide, zam-c u nas skoncil PP a potom bol na PN a on potrebuje pre social. poist. potvrdenie o prijme a VZ na vypocet PN. tak som chcela ako to ma vyzerat.
alušik
07.11.06,08:20
Tak je v časti tlačivá a dokumenty::)
http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=19
Klikni na slovíčko: Tu stiahnuť. (pre istotu)

Alebo pripájam čerstvo stiahnuté zo stránky Sociálnej poisťovne:
katkaj
07.11.06,08:22
oo dakujem, prepacte ale v tom zmatku som zabudla napisat o co ide, zam-c u nas skoncil PP a potom bol na PN a on potrebuje pre social. poist. potvrdenie o prijme a VZ na vypocet PN. tak som chcela ako to ma vyzerat.

Na potvrdenie pre sociálnu poisťovňu je tlačivo dané sociálnou poisťovňou.
alušik
07.11.06,08:25
mimotemy Katka, ty si ako blesk...:)
sara-ke
07.11.06,08:44
dakujem, dakujem Vam velmi ste poklad, pekny den :)