Beba
07.11.06,20:14
Poraďáci, pomóóóc, neviem, kde v Blave zohnať pánske pyžamo v nadmerných veľkostiach a potrebujem súrne do soboty zohnať aspoň XXXXL. Poraďte, ak viete...prosím. V bežných obchodoch už som bola a nič.Díky
Beba
07.11.06,19:43
Nik nevie poradiť ? :mee:
willma
07.11.06,19:52
Ak ešte nie je zrušená a nie je to len dámska konfekcia, tak medzi trhoviskom a Karadžičovou smerom na Svätoplukovu bol onoho času obchod s nadmernými veľkosťami, či ešte existuje neviem, ale treba sa ísť pozrieť.
SlavkaF
07.11.06,20:04
Ten obchod je na krizovatke Svatoplukova - Zahradnicka
Beba
08.11.06,07:27
Vééééľmi pekne ďakujem, vedela som, že ma nenecháte v štichu. :) :) :)
brm
08.11.06,08:14
jedna molet predajna je na saratovskej...takmer na konečnej dostavníkov...a ja chodím oproti starému tescu
Beba
08.11.06,20:30
Kde je to pri Tescu?:rolleyes: Z ktorej strany? Molet líniu poznám a myslela som, že tam je len dámske, ale pozriem. Tá Svätoplukova je super nápad, existuje. Díky za každú radu, asi sa mi to zíde vedieť aj v budúcnosti.:D :D :D
bendži
27.11.06,08:06
viem že budem trochu mimotemy ale neviete mi prosím poradiť kde v BA sú aj tie klasické obchody s pánskymi pyžamami? Ešte stále sa tu poriadne nevyznám :o a potrebujem to tento týždeň ako darček... dík
Muška
27.11.06,08:11
sasha2
11.12.07,14:29
zdravim
Vsimla som si ze mate problem s Panskym nadmernym Oblecenim.
Predajna je o ktorej viem na Tomášikovej 33 v Bratislavi je to ako bola stara Ikea pri Kuchajde. predajna sa vola Velkimuzi. maju aj internetovu stranku ktora je velmi pekne urobena www.velkimuzi.sk (http://www.velimuzi.sk)
A VAZNE ZA SKVELEEE CENY sama som bola prekvapenaa

Dufam ze som Vam pomohla
Rozalka
11.12.07,18:46
zdravim
Vsimla som si ze mate problem s Panskym nadmernym Oblecenim.
Predajna je o ktorej viem na Tomášikovej 33 v Bratislavi je to ako bola stara Ikea pri Kuchajde. predajna sa vola Velkimuzi. maju aj internetovu stranku ktora je velmi pekne urobena www.velimuzi.sk (http://www.velimuzi.sk)
A VAZNE ZA SKVELEEE CENY sama som bola prekvapenaa

Dufam ze som Vam pomohla
Adresa je správne takto: www.velkimuzi.sk (http://www.velkimuzi.sk)
riga
12.12.07,07:38
zdravim
Vsimla som si ze mate problem s Panskym nadmernym Oblecenim.
Predajna je o ktorej viem na Tomášikovej 33 v Bratislavi je to ako bola stara Ikea pri Kuchajde. predajna sa vola Velkimuzi. maju aj internetovu stranku ktora je velmi pekne urobena www.velimuzi.sk (http://www.velimuzi.sk)
A VAZNE ZA SKVELEEE CENY sama som bola prekvapenaa

Dufam ze som Vam pomohla

Super tip! Pomohla si aj mne. So zháňaním XXLáčov mám vždy problémy :)
sasha2
09.01.08,13:24
Adresa je správne takto: www.velkimuzi.sk (http://www.velkimuzi.sk)
ano dakujem velmi pekne za upozornenie :) snad to nekomu pomoze a bude spokojny ja som velmi
KEJKA
09.01.08,13:40
ano dakujem velmi pekne za upozornenie :) snad to nekomu pomoze a bude spokojny ja som velmi


Super tip! Pomohla si aj mne. So zháňaním XXLáčov mám vždy problémy :)


zdravim
Vsimla som si ze mate problem s Panskym nadmernym Oblecenim.
Predajna je o ktorej viem na Tomášikovej 33 v Bratislavi je to ako bola stara Ikea pri Kuchajde. predajna sa vola Velkimuzi. maju aj internetovu stranku ktora je velmi pekne urobena www.velkimuzi.sk (http://www.velimuzi.sk)
A VAZNE ZA SKVELEEE CENY sama som bola prekvapenaa

Dufam ze som Vam pomohla
no síce ohlasy sú pozitívne, ale otvorila som tú stránku, nie je na nej takmer nič, len akciové košele od 890 Sk......
ale adresu mám, ďakujem, snáď priamo v obchode to bude lepšie.


Monika , skús tu http://www.xxxlmoletlinia.sk/sezonna_kolekcia.aspx
a túto adresu ohlásilo NOT FOUND....zrušená? Neviem.
sasha2
10.01.08,10:25
Kejka treba im dat aj trosku casu. Ja sa tak trosku osobne poznam s majitelkou a upenlivo na tom pracuju. ale dneska som bola na tej stranke a maju tam zas nejake nove veci. Ale verim tomu ze ked sa prides pozriet osobne ze sa ti to bude pacit. Ja som tiez chodila na Svatoplukovu ale odkedy som si porovnala ceny tak tam uz ani nevkrocim!!!!Ale to sa musi kazdy presvedcit sam.
KEJKA
10.01.08,15:02
no ja som len zareagovala, lebo reakcie boli skvelé.....akoby už boli už boli pripravení a zrejme nie sú......času im dám, ale bolo asi treba reagovať primerane....aj upozorniť, že sú začiatočníci, nová predajna, že to ešte nefunguje "na plné pecky"
Ani som tam "zatiaľ" nešla..
A mne veru košele za 890 Sk nepripadajú ako super ceny...samozrejme, ked ich muž používa "na doma".
tina1
10.01.08,15:21
Musis ratat, ze nadmerne velkosti, je aj nadmerna spotreba materialu a ta sa musi zaratat.
sasha2
10.01.08,16:15
no ja som len zareagovala, lebo rekacie boli skvelé.....akoby už boli už boli pripravení a zrejme nie sú......času im dám, ale bolo asi treba reagovať primerane....aj upozorniť, že sú začiatočníci, nová pedajna, že to ešte nefunguje "na plné pecky"
ani som tam "zatiaľ" nešla.
A mne veru košele za 890 Sk nepripadajú ako super ceny...samozrejme, ked ich muž používa "na doma".

hehhee moja reakcia mozno bola taka lebo u nas v rodine sme sa vsetci vytesovali ze konecne neco nove. Co sa tyka kosiel mno mozno keby si ich videla tak povies ze to je ina kvalita nieviem ale co maju obleky tak som videla aj o 2000Sk lacnejsie ako na Svatoplukovej (moj otec si tam kupil oblek)a to je si myslim dost velky peniaz. A ako hovorim vsetko chce cas aj s tou webkou mozno tam maju este nejake technicke problemy ktore oni nevedia ovplivnit a cakaju na druhych (firma co im robila stranku)Ale ja verim ze to bude SUPEER
KEJKA
10.01.08,16:59
Musis ratat, ze nadmerne velkosti, je aj nadmerna spotreba materialu a ta sa musi zaratat.
tak s tým nesúhlasím....čo také oblečenie pre 2-4 ročné deti? aká spotreba materiálu?
ale je to mimotemy
seahorse
24.11.08,20:31
Aj v Nitre je jedna špecializovaná predajňa na nadmerné pánske veľkosti. Nachádza sa kúsok od hlavnej autobusovej stanice. Na Polygone.mimotemy
margitach
02.12.08,11:29
Dobrý deň.
Ja mám opačný problém, potrebujem zohnať pánsku košeľu s dlhým rukávom, veľkosť 36 so zapínaním na manžetové gombíky. Najlepšie v Trnave alebo Bratislave.
Prosím, viete mi niekto poradiť.
Ďakujem za každú odpoveď.
bo25
31.12.08,11:41
Neviem či môžem poradiť, ale v poslednom období som sa zamerala na tovar z neckermannu, kde som objavila kvalitný a cenove dostupný tovar /košele,pulóvre,polokošele, spodné prádlo,.../ v normálnych veľkostiach ako aj nadmerných a som nadmieru spokojná, sú tam aj sezónne výpredaje a jednotlivé katalógy sa dajú bezplatne objednať na ich internetovej stránke.
ramika
08.01.09,11:11
Dobrý deň!
Ja sa chcem opýtať, či vie niekto o možnosti, kde kúpim pánsku obuv číslo 48 - 49 a zároveň v primeranej cene, je to pre syna - a neviem, či toto číslo nohy je konečné. Hoci dúfam, že áno, už aj kvôli nemu. Súrne. Ďakujem
hipi
16.01.09,11:14
ramika v BA-lamac je predajna, na internete su na stranke nadmerka.sk . Neviem ci sa ti budu pacit ceny, nie su moc akciove, ale su znesitelne.
kn-alka
26.04.17,12:36
reaguješ na 8 rokov starú tému :D
vicktor
26.04.17,12:41
... a od tej novembrovej soboty 2006 este viac vody pretieklo Dunajom