mcfly.company
08.11.06,11:05
Dobrý deň, potrebujem velmi súrnu radu, dnes som počula v rádiu, že dnes je poslený deň za platiť odvody do sociálnej poisťovni za minulý mesiac. Ako to je? Za radu ďakujem.
Tweety
08.11.06,10:07
Dobrý deň, potrebujem velmi súrnu radu, dnes som počula v rádiu, že dnes je poslený deň za platiť odvody do sociálnej poisťovni za minulý mesiac. Ako to je? Za radu ďakujem.
Platí to pre SZČO.
katkaj
08.11.06,10:07
Dobrý deň, potrebujem velmi súrnu radu, dnes som počula v rádiu, že dnes je poslený deň za platiť odvody do sociálnej poisťovni za minulý mesiac. Ako to je? Za radu ďakujem.

Odvody SZČO do sociálnej poisťovne sa vždy platia k 8.dňu v mesiaci. A doteraz si neplatila?
Viera.M.
08.11.06,10:07
Dobrý deň, potrebujem velmi súrnu radu, dnes som počula v rádiu, že dnes je poslený deň za platiť odvody do sociálnej poisťovni za minulý mesiac. Ako to je? Za radu ďakujem.
Dnes 8-eho je povinnosť uhradiť poistné za 10/2006 SZČO...
AHA
08.11.06,10:08
Odvody SZČO za platia vždy do 8.dňa nasledujúceho mesiaca (aj Sociálna poisťovňa, aj Zdravotná poisťovňa).
Jozef Mihál
08.11.06,10:16
...táto súrna povinnosť sa opakuje každý mesiac...nie je to žiadna novinka...výnimočné je to snáď len tým, že tento mesiac sa zvýšili minimálne povinné odvody SZČO do Sociálnej poisťovne...viac tu:

http://www.porada.sk/t35343-ake-je-minimalne-poistne-szeo-do-socialnej-poisovne-od-1102006.html