betyna8
08.11.06,19:43
Ahojte, rozširujem obľúbenu tému:D Vie niekto poradiť dobreho zubára v Žiline? Momentálne mám zubárku dobrú odborníčku ale na moj vkus moc nervóznu, a tak uvažujem o zmene. dik
Kathryn
04.04.08,15:26
Máte niekto v Žiline, resp. blízkom okolí dobrého zubára pre deti ? Môže byť aj súkromný, hlavne hľadám niekoho citlivého a trpezlivého. Ďakujem.
hiker
05.04.08,07:43
Máte niekto v Žiline, resp. blízkom okolí dobrého zubára pre deti ? Môže byť aj súkromný, hlavne hľadám niekoho citlivého a trpezlivého. Ďakujem.

V Ziline je problem najst vobec zubara a nie to este niekoho, kto nebude nejaky masiar. Ja som si nakoniec vybral v Cadci a som uplne spokojny. Hoci sa plati za vsetko, za to si rad zaplatim. Ziaden stres, ziadne cakanie, pohodovy a citlivy pristup, samozrejmostou je robit zakroky s umrtvenim. A do tej Cadce to nie je tak daleko a ak by som mal cakat u zmluvneho hodinu-dve, ta tu aj tak este usetrim aj cas. Neviem ako je to s detmi, ale hadam by nemal byt problem. Vsak si tam zavolaj - http://www.primadent.sk/ .
Kathryn
05.04.08,12:13
Hiker ďakujem, určite sa na to pozriem. Máš pravdu, Čadca nie je až tak ďaleko. Ešte raz vďaka za tip.
zuzankajezova
29.04.09,16:38
Koľko sa platí u toho zubára v Čadci za ošetrenie jedného zuba??
marko182
29.04.09,20:44
Ja osobne odporucam doktorku Fabikovu. Uz som za zivot presiel rukami mnohych zubarov, ale teda odkedy som u nej (co je uz asi 8 rokov), tak sa nemozem ani v najmensom stazovat.
manus
30.04.09,15:53
V Ziline je problem najst vobec zubara a nie to este niekoho, kto nebude nejaky masiar. Ja som si nakoniec vybral v Cadci a som uplne spokojny. Hoci sa plati za vsetko, za to si rad zaplatim. Ziaden stres, ziadne cakanie, pohodovy a citlivy pristup, samozrejmostou je robit zakroky s umrtvenim. A do tej Cadce to nie je tak daleko a ak by som mal cakat u zmluvneho hodinu-dve, ta tu aj tak este usetrim aj cas. Neviem ako je to s detmi, ale hadam by nemal byt problem. Vsak si tam zavolaj - http://www.primadent.sk/ .

V Žiline je veľmi dobrá zubárka dr.Némethová. Ošetruje aj deti, a je ku nim veľmi milá. Moja 3-ročná dcéra sa ku nej vždy veľmi teší (asi preto, že po každom vyšetrení dostane dáku hračku z kinderka alebo prstienok:---). Ja sa u nej tiež veľmi dobre cítim, aj keď zubár nie je asi pre nikoho nič extra príjemné. Ale odporúčam, mám s ňou dlhoročné, veľmi dobré skúsenosti.
Mária