maria87
09.11.06,07:28
dobrý deň, chcela by som sa opýtať, aký najvačší povolený rozdiel môže byť medzi účtom v banke a účtom v počítači? mám kontokorentný úver a banka si tam účtuje niekedy také divné sumy, ktoré neviem kde bere. a ked vo výpise z BU je, že nespoplatnený vklad to je akože čo?
ekopo
09.11.06,06:35
V zmluve o kontokorentnom účte sú špecifikované všetky poplatky. Výpisy z BU musía "sedieť" so zaúčtovaním v PC. Samozrejme aj pokladňa a všetko ostatné.
Marianna01
09.11.06,19:15
dobrý deň, chcela by som sa opýtať, aký najvačší povolený rozdiel môže byť medzi účtom v banke a účtom v počítači? mám kontokorentný úver a banka si tam účtuje niekedy také divné sumy, ktoré neviem kde bere. a ked vo výpise z BU je, že nespoplatnený vklad to je akože čo?

Ak si banka účtuje DIVNÉ sumy, v provm rade ju kontaktujte, nech vám tie divné sumy vysvetlí, prípadne nech vám dajú zoznam poplatkov v banke, aby ste ich mohli identifikovať. Mňa by veľmi zaujímalo, prečo mi banka strháva nejaké divné sumy z účtu! Sú to predsa moje peniaze, nie?!
Ostatné ako Ekopo - musí sedieť na halier!
ondrejvla
09.11.06,19:23
dobrý deň, chcela by som sa opýtať, aký najvačší povolený rozdiel môže byť medzi účtom v banke a účtom v počítači? mám kontokorentný úver a banka si tam účtuje niekedy také divné sumy, ktoré neviem kde bere. a ked vo výpise z BU je, že nespoplatnený vklad to je akože čo?

Nespoplatnený vklad je prevod medzi bežným účtom a KTK účtom, prevedie ti sumy a zároveň si vtedy odúčtuje poplatky a úroky z úveru. Ten rozdiel je zostatok toho účtu, o ktorom účtuješ. Samozrejme nesmie byť rozdiel ani jeden halier.