sonka1
09.11.06,09:42
Pomoh by mi niekto poradiť fajnový recept na guláš,..... nie vonku v kotli, ale doma..:)
Ďakujem
willma
09.11.06,10:55
opýtam sa môjho budúceho kuchára-synátor sa sice ešte len učí druhým rokom, ale uvaril a doniesol veľmi dobrý hovädzí guláš.
Orim
15.11.06,21:53
Vidím, že z gulášu nebude nič. :)
willma
16.11.06,06:33
Ale bude,len pre mimoriadne pracovné aj súkromné zaťaženie nestíham.
Lucuš
16.11.06,07:39
No ja robím guláš takto: koľko máš mäsa tak 1/2 dám cibule, ktorú osmažíš na oleji /masti/, pridáš mäso nakrájené na kocky, osmahneš dáš červenú mletú sladkú papriku, štipľavú, kmín, gulášové korenie, ja dávam aj divinu, čierne mleté korenie, ďábelské korenie, pridám cesnak a sušenú feferónku a nechám dusiť, keď je mäso skoro mäkké dám na kocky pokrájané zemiaky.
Keď už je všetko hotové vypnem a pridám majoránku a ešte cesnak, ktorí pretlačím a pridám troška magi a roztlačím zemiaky /dám tam vždy viac lebo ja nezahusťujem múkou/Tak vyskúšaj, dobrú chuť.
ivička
16.11.06,10:30
Ja robím tak isto, len pridávam lečo, petržlenovú a zelerovú vňať v celku tú potom vyberiem, sušené hríby - trošku a hlavne gulášovú kocku - dostať v potravinách je perfektná na ochutenie, keď nemám pridám guľášovú polievku v sáčku, robím ho hustejší aby sa podobal na kotlíkový, tiež zahusťujem zemiakmi nie múkou.