sestra
09.11.06,22:20
Od 4.septembra som nastúpila do novovzniknutej firmy. September som odpracovala. Nakoľko bola firma v strate, našu činnosť dočastne z dôvodu reorganizácie pozastavili, oznámili nám to telefonicky. V októbri som teda nepracovala. 6.11. som sa telefonicky informovala kedy budeme pokračovať a dozvedela som sa od šéfa, že nám posiela výpovede, firma končí. Výplatu za september a 60% za október nám vraj vyplatí sociálna poisťovňa, ktorá to bude od neho vymáhať. Je to správna informácia? A čo s odvodmi do poisťovní? Nedostali sme ani stravné lístky, pred začiatkom činnosti sme zložili na účet firmy sumu, ktorú nám chcú vrátiť spôsobom, že tých 60% za október je suma , ktorú sme zložili. Postupuje firma správne?
Melnick
09.11.06,21:52
Celé je to príliš divné. Ktorá seriózna firma žiada od zamestnancov,aby pri nástupe do zamestnania zložili na účet firmy hoci len 1.-Sk?:eek:
Salinas
09.11.06,21:56
Neviem Vám odpovedať na otázku, ale vzhľadom k tomu, že som zamestnancom tej istej firmy by ma tiež zaujímala odpoveď. Od šéfa som dostal podobnú informáciu, len vtedy ešte nevedel ako bude presne postupovať.
ondrejvla
09.11.06,22:01
Stále neviem pochopiť, prečo ste vkladali financie do firmy? Vari ste je akcionármi? Ako Vám môže vyplatiť vaše vklady ako 60% povinnej mzdy?
Zamestnávateľ vám musí dať zápočtové listy a žiadajte aj doklad o tom, či odovzdal za vás ELDZ, aby ste o pár rokov nemali problémy s neodpracovaným obdobím.
A odporúčam sa obrátiť s týmto problémom urýchlene na SP, prípadne ÚP.
Lucia7
09.11.06,22:04
Súhlasím s Melnick, že žiadna firma nežiada peniaze od zamestnanca pri jeho nástupe. A ďalšie čo sa mi nepozdáva je to, že Vám mzdu za september vyplatí SP. Mzdy síce nerobím, ale určite viem, že SP nikdy nevyplácala za zamestnávateľa mzdu.
Keď sa však nedohodnete so zamestnávateľom, tak jediné čo Vám asi zostáva, je vymáhať výplaty súdnou cestou.
Salinas
09.11.06,22:10
Tie peniaze sme vkladali do firmy ako zábezpeku pre prípadné porušenie pracovných povinností. Predpokladám, že nikto z nás ich tam nevkladal s radosťou a bez strachu, ale išlo nám o prácu. Tá bola týmto finančným vkladom podmienená.
Melnick
09.11.06,22:19
Veď práve to sa Ti snažíme vysvetliť,že firma podľa mňa dopredu počítala s tým,že ukončí svoje podnikanie a navyše sproste využila Vaše vklady a Vás ako zamestnancov.Seriózna fungujúca firma nepotrebuje žiadnu finančnú injekciu od ľudí ,ktorí chcú získať prácu. Je to prinajmenšom neštandardný postup a to som sa vyjadrila veľmi slušne.:cool:
Marti.ka
10.11.06,06:17
Súhlasím s Melnick, že žiadna firma nežiada peniaze od zamestnanca pri jeho nástupe. A ďalšie čo sa mi nepozdáva je to, že Vám mzdu za september vyplatí SP. Mzdy síce nerobím, ale určite viem, že SP nikdy nevyplácala za zamestnávateľa mzdu.
Keď sa však nedohodnete so zamestnávateľom, tak jediné čo Vám asi zostáva, je vymáhať výplaty súdnou cestou.
Doplním. Nie som síce expert, ale pokiaľ ja viem, tak do SP sa platí do garančného fondu v prípade platobnej neschopnosti zamestnávateľa platiť poistné. Takže ide o nezaplatené poistné, nie výplaty. S výplatami nemá SP nič spoločné.
Martinella
10.11.06,06:52
Od 4.septembra som nastúpila do novovzniknutej firmy. September som odpracovala. Nakoľko bola firma v strate, našu činnosť dočastne z dôvodu reorganizácie pozastavili, oznámili nám to telefonicky. V októbri som teda nepracovala. 6.11. som sa telefonicky informovala kedy budeme pokračovať a dozvedela som sa od šéfa, že nám posiela výpovede, firma končí. Výplatu za september a 60% za október nám vraj vyplatí sociálna poisťovňa, ktorá to bude od neho vymáhať. Je to správna informácia? A čo s odvodmi do poisťovní? Nedostali sme ani stravné lístky, pred začiatkom činnosti sme zložili na účet firmy sumu, ktorú nám chcú vrátiť spôsobom, že tých 60% za október je suma , ktorú sme zložili. Postupuje firma správne?

Súhlasím s predchádzajúcimi príspevkami, len doplním link na podobný problém, kde je vysvetlené, ako SP postupuje ohľadom dávok garančného poistenia, na ktoré sa zrejme odvoláva Váš nadriadený:
http://www.porada.sk/32853-nevyplatenie-mzdy-post303406.html
Evaman
10.11.06,09:14
Tie peniaze sme vkladali do firmy ako zábezpeku pre prípadné porušenie pracovných povinností. Predpokladám, že nikto z nás ich tam nevkladal s radosťou a bez strachu, ale išlo nám o prácu. Tá bola týmto finančným vkladom podmienená.

A to ste ich len tak vložili na účet alebo to máte aj nejako zmluvne ošetrené? "Zábezpeka pre prípadne porušenie pracovných povinností " je protizákonná!
Salinas
10.11.06,10:22
A to ste ich len tak vložili na účet alebo to máte aj nejako zmluvne ošetrené? "Zábezpeka pre prípadne porušenie pracovných povinností " je protizákonná!

Vkladalo sa to na účet spoločnosti a je to aj zmluvne ošetrené.
Salinas
15.11.06,18:39
Dnes mi už prišla výpoveď ku dňu 13.11.2006 aj s tlačivom vyhlásenia na zdanenie príjmov fyzických osôb zo závislej činnosti. Okrem iného sa v prílohe uvádza, že spomínané tlačivo treba vyplniť a okamžite zaslať späť. Na jeho základe nám má byť vystavený a zaslaný zápočtový list aj s inštruktážou na vyplnenie tlačív pre vyplatenie výplat z garančného fondu. Vemi sa do toho nevyznám a nerád by som na niečo doplatil po druhý krát. Preto by som Vás poprosil o radu, či je to správny postup zo strany zamestnávateľa.