pelesc
09.11.06,22:07
Zivnostnik – uctovnik potrebuje zamestnat pomocnu silu – sekretarku. Nikdy predtym nezamestnaval ziadneho zamestnanca. Pomocna sila – sekretarka na polovicny uvazok min. 6 000 Sk v cistom. Akym sposobom moze zivnostnik zamestnat sekretarku na polovicny uvazok ak potrebuje minimalizovat naklady spojene so zamestnanim pracovnicky.
Melnick
09.11.06,21:13
Živnostník-účtovník ,tak ju zamestnaj na KPČ,no ak bude mať veľa práce tá Tvoja sekretárka tak jej-dievčaťu dopraj aspoň ten polovičný úväzok;) na normálnu PZ. Nezákonný recept tu nedostaneš.:)
ata111
09.11.06,21:19
[quote=pelesc]Zivnostnik – uctovnik potrebuje zamestnat pomocnu silu – sekretarku. Nikdy predtym nezamestnaval ziadneho zamestnanca. Pomocna sila – sekretarka ...

To bude fakt "pomocná sila"? Bude utierať prach pomedzi papiere, či leštiť displej PC svojho mecenáša? --- inak súhlas s Melnick.
accad
09.11.06,21:51
To bude fakt "pomocná sila"? Bude utierať prach pomedzi papiere, či leštiť displej PC svojho mecenáša? --- inak súhlas s Melnick. [/quote]

Prečo odpoveď týmto štýlom? Žiadna otázka na Porade si nezaslúži takúto odpoveď!
ata111
09.11.06,21:59
To bude fakt "pomocná sila"? Bude utierať prach pomedzi papiere, či leštiť displej PC svojho mecenáša? --- inak súhlas s Melnick.

Prečo odpoveď týmto štýlom? Žiadna otázka na Porade si nezaslúži takúto odpoveď![/quote]
Ospravedlňujem sa, ale ma to fakt trochu zarazilo, ... až urazilo. Nemyslela som to zle.
Jozef Mihál
09.11.06,22:14
V pokročilú nočnú hodinu - ráno je múdrejšie večera. Zajtra poradíme.
accad
09.11.06,22:22
Myslím si, že na Porade by sme nemali vzájomne komunikovať takýmto spôsobom aj keď sa nám otázka ako je postavená nepáči. Ak sa už niekto rozhodne odpovedať na otázku, mala by to byť odpoveď, ktorá má zadávateľovi otázky pomôcť v riešení jeho problému v zmysle platných zákonov.
pelesc
11.11.06,09:26
Ahojte!
ata111 mozno si zle pochopila moju otazku bolo to mierene skor tak ake ma zivnostnik moznosti (alternativy) zamestnat nejaku kvazi sekretarku ktora by mu pomohla. Co je vlastne pre neho vyhodne ak nema dostatok financnyh prostriedov preto asi to tu netreba zdorazdnovat ze zamestnavatela nevyjde prac. miesto iba hruba mzda ale je to +35% na odvodoch.
Rozumeno?