Erika1
10.11.06,00:31
Zdravím všetkých, možno mám trochu čudnú otázku, ale nevie mi niekto poradiť, ako sa dá pribrať? Hoci sa odpoveď zdá jasná, že stačí veľa jesť, ale môj problém spočíva práve v tom, že ja sa ráno naraňajkujem a potom až večerám okolo piatej hodiny. Môj žalúdok jednuducho nemá pocit hladu. Štve má to hlavne kvôli tomu, že zisťujem, že sú mi už niektoré vecí veľké a začínam si pripadať ako vychrlá. ďakujem vopred za radu - vitamíny mi zatiaľ nepomáhajú.
kukučka
09.11.06,23:35
Aj keď väčšina má opačný problém, ten tvoj sa tu už neraz rozoberal a škoda zažínať novú tému. ako pribrať (http://www.porada.sk/search.php?do=process&query=ako+pribra%BB)
toria
10.11.06,06:31
Skús aj bezlepkové potraviny, z nich moja dcérka celkom dobre priberala. Sú aj rôzne kreóny ktoré ti lepšie zabezpečujú trávenie. Možností je veľa, ale ťažko sa dajú aplikovať. Poznám to s pohľadu matky dieťatka, ktoré vôbec nepriberá ba čo viac stále chudne!
maca.tt
21.11.06,16:15
velmi dobré je jablko od ktorého dobre vytrávi.Môjmu synovi som davala bérešové kvapky dajú sa bežne dostať v lekárni