uctovnictvo
10.11.06,13:03
Dobrý deň,
mrzí ma, že sa musím zachovať ako bonzák, ale myslím si, že každý "poraďák" má rovnaké práva a aj povinnosti.
Dnes, t. j. 10. 11. 2006 som si v rubrike inzercia - zamestnanie hľadá zadala inzerát - externe spracujem účtovníctvo. A ešte dnes bol môj inzerát vymazaný z dôvodu inzercie služby.
Ale ak si pozriete inzeráty zadané ešte v októbri 2006, nájdete tam inzeráty rovnakého charakteru. Myslím si, že to nie je spravodlivé.
:confused: Ďakujem za pochopenie.
katarinka.p
10.11.06,12:17
:o Úplne s tebou súhlasím. A nemysím, že si bonzák.
Katarinka.p
Chobot
10.11.06,12:34
:o Úplne s tebou súhlasím. A nemysím, že si bonzák.
Katarinka.p

Ty sa rozprávaš sama so sebou? Verím, že moderátor, ktorý inzerát vymazal, sa Ti k príspevku vyjadrí aj bez toho, aby si si ho pod iným nickom potvrdzovala.

Ale s príspevkom od uctovnictva suhlasim. Sú tam podobné inzeráty.
Richard
10.11.06,17:40
katarinka a uctovnictvo, musim ta upozornit ze vystupovanie jednej osoby pod dvoma menami nie je v sulade s dobrymi mravmi, ktore si tu na Porade pestujeme.

Ak som zmazal tvoj inzerat, tak asi preto ze si mala jasne napisane pri zadavani (pardon obidve ste mali) ze ponuka sluzieb tam nepatri.
Ak som v oktobri niektore prehliadol, pardon asi som mal dolezitejsiu robotu ako mazat inzeraty spamerov, ktory nevedia citat upozornenie ...
Ak si myslis ze je to moje hoby tak nie je...
hoci suhlasim ze mali byt vymazane aj tamtie prispevky, nesuhlasim s vykonavanim niecoho co je tam vyslovene zakazane, hoci by tam bolo aj tisic takych inzeratov.
To ze existuju zlodeji a podobne zivly nezanmena ze budeme vsetci kradnut...

Dakujem za pochopenie
Paula
10.11.06,22:28
Patrím k tým, ktorí zhrešili, ale neviem, ako svoj inzerát mám zlikvidovať. Týmto prosím o návod......... a celkom tíško sa pýtam: Aký je rozdiel medzi inzerátmi: 1. hľadám prácu ako účtovníčka , 2. ponúkam spracovanie účtovníctva , 3. hľadám si prácu ako externá účtovníčka ..... v 1., 2. i 3. prípade je to práca, ktorá jedinca živí , je to práca, ktorú si hľadá a predpokladá, že na Poradu nakúkajú aj podnikatelia, ktorí mu túto prácu dajú .

Napokon, šikovný jedinec sa vynájde....napíše, že si hľadá prácu a pri kontakte s potenciálnym zamestnávateľom sa s ním namiesto "na práci" dohodne "na službe". Nemienim osobne nič také vykonať. Ospravedlňujem sa za svoj prečin, nebite ma:)
Jozef Mihál
10.11.06,22:36
Paula, Ty, Ty, Ty!
Richard
11.11.06,08:58
Paula rozdiel je v tom že jedno je podnikanie a druhé je práca.

Nemám nič proti hľadaniu si práce či oznamovaniu podnikania, ale inzerciu som sem dával preto aby sa mohli zobchodovať veci, ktoré sa bežne nepredávajú alebo neponúkajú (staré veci, spolupráca atď).
Ide o to, že ak sa povolí inzercia služieb účtovníctva tak tam nebude nič iné...
Každopádne je tam povolená inzercia "hľadám účtovníka - živnostníka".

Vôbec nemám nič proti tomu aby sa tu prezentovali tí, ktorí tvoria Poradu - dokonca čoskoro spravím sekciu kde to budú môcť robiť - nie však v inzercii.
A tí, ktorí budú chcieť inzerovať služby bez toho, že aktívne prispejú do Porady, tiež budú môcť tak urobiť - ale nie zadarmo. Ak to bude mať pre nich cenu inzerovať - tak nech inzerujú, ale ak nie tak aspoň nech nespamujú a nezahlcujú priestor.
Paula
11.11.06,09:20
Richard, ďakujem za objasnenie, polepším sa:)
uctovnictvo
14.11.06,05:41
Dobrý deň. Ja sa nerozprávam sama so sebou. Áno vytvorila som tu tri nicky, ale dva som vytvorila pre moje známe, ktoré si ich využívajú už len pre seba. Keďže som ich vytvárala ja, tak som sa pod ne aj podpísala. Je to hamba? Prosím, uveďte mi návod, ako ich z fóra vymažem, aby už v budúcnosti nemal niekto dojem, že sa potrebujem sama seba povzbudzovať. Ďakujem.
Pre Richarda: tých inzerátov je tam pomerne veľa, a stačí si ich dať zobraziť od najnovšieho a nájdete ich jeden za druhým. A to nie len v októbri ale aj v novembri.
Ostávam s pozdravom.
Richard
14.11.06,06:38
Vymazať tie nicky môžem len ja, takže prosím napíš ktoré sa majú ponechať a ktoré vymazať. Akurát mi nejde do hlavy čo potom s tvojimi kamarátkami, zasa sa zaregistrujú nanovo?

Tie inzeráty zmažem, ale fakt ma to nebaví robiť - každý deň mažem aspoň dva. Takže oproti tým pár čo tam je asi nie je vidno to množstvo, ktoré som zmazal - takže sa veľmi nerozčuľuj, nie si jediná...

----------------
no a už sú zmazané, ak nájdeš nejaký môžeš sem dať link a zmažem to
Janka6685
18.01.07,07:49
Richard, prosím ťa, ako zmažem mnou zadaný inzerát, ktorý už nie je aktuálny? Lebo sa mi naňho ozvali a je mi ľúto, keď musím odpisovať, že už to nie je aktuálne. :)
Richard
19.01.07,08:00
Janka, môžeš upraviť text a napísať tam že je už neaktuálny.
Janka6685
19.01.07,08:39
Janka, môžeš upraviť text a napísať tam že je už neaktuálny.

To ma napadlo....:cool:

Takže zmazať sa to z mojej strany nedá? Nevadí, ďakujem:)
Richard
20.01.07,06:38
žiaľ nemám tam zatiaľ možnosť mazať inzerát užívateľom...

ak sa nájde čas možno doplním niečo čo by riešilo tento problém .-)
Alexandra Jablonska
12.07.11,11:01
ja mam zase opacny problem, nechcem, aby moj inzerat bol nadalej zverejnovany a sama si ho nemozem zmazat. Navrhla by som administratorom, aby pri inzeratoch vytvorili aj moznost "vymazat inzerat". hmm.. vdaka alex :-)

alebo rovno mozte vymazat moje konto, bolo to Alexandra Jablonska, uz je to len Alex asi.. vdaka

a mimochodom poslala som asi pred tyzdnom otazku administratorovi a zatial som nedostala odpoved :/
Oliwa
12.07.11,11:45
Aj admin je len človek a možno šiel na dovolenku... Bez nótbúúúku, bez mobilu, bez signálu... až sa niekde do sýtosti vyčľapoce v mori alebo zdolá pár horských masívov, určite sa ozve...