monibo
10.11.06,16:57
Prosím Vás nemá niekto manuál na Nokiu E50?
chlap
10.11.06,22:05
Prosím Vás nemá niekto manuál na Nokiu E50?

Nech sa páči: http://softwaremobil.idnes.cz/detail/?id=401681
monibo
12.11.06,14:06
Ďakujem veľmi pekne, pomohlo mi to.:)
pán porada
24.11.06,09:31
Nokia E50 podľa mňa nie je dobrý mobil lebo na svoje funkcie je až príliš predražený.
matko24
03.01.08,12:00
ako vypnem tu srandu na nokii E50 ze ked mi niekto vola povie mi to nahlas kto-a to nechcem
Madam Kurie
03.01.08,16:14
Ale je veľmi dobrý. Len ho treba vedieť používať. Poznám telefóny drahšie a nedokážu zďaleka to čo Nokia E50. Zobrazí Texty z Wordu, Adobe Readeru ....
Stačí si nainštalovať množstvo programov a máte z neho malý PC ...:---
imino
03.01.08,18:36
ako vypnem tu srandu na nokii E50 ze ked mi niekto vola povie mi to nahlas kto-a to nechcemPrepni si v "Profiloch" funkciu "Ohlásiť volajúceho" na "Vypnuté".
Arrakis
05.01.08,17:46
Nokia E50 podľa mňa nie je dobrý mobil lebo na svoje funkcie je až príliš predražený.

Možno by nebolo na škodu, keby si to trochu viac konkretizoval. Čo sa ti na ňom nepáči?
V prvom rade Nokie radu "E" su manažérsky zamerané telefóny a myslím si že manažérskych funkcií ma tento telefón dosť.
Možno si od neho očakával niečo ine, ako to na čo je určeny.
No a nakoniec, ako tu už bolo poznamenané, je to telefón založený na platforme Simbian, takže jeho možnosti sa daju ešte podstatne rozšíriť.
imino
07.01.08,19:28
A propos, ak niekto momentalne este pomysla nad kupou E50-ky, radsej by uz mohol pockat, coskoro uz pride na trh a aj k minimalne jednemu z operatorov jej nasledovnicka, E51-ka. A ta je este lepsia, nez bola, ci este je, E50-ka. ;)
Katabaticky
08.01.08,05:57
Pekne
E50 je sice celkom solidny managersky telefon ale nehorazne predrazeny...

symbiany od SE ponukaju za rovnaku cenu ovela viac muziky ... ;)

a za pocitac by som to nehlasal tvojim vyhlasenim si urazil Eteny a vsetky podobne hracicky... E50 je ako vreckovy pocitac absolutne nepouzitelna je to len symbianovy telefon...:rolleyes:

ale designe celkom povedene... u nokiie az nevydano :D
Arrakis
08.01.08,17:23
Katabaticky
Čo také Ti chýba v E50 čo SE majú a Nokia nie? Netvrdím že je to telefón bez chyby. Tiež som našiel vec, ktorú som musel riešiť doinštalovaním programu a ešte nejake programy zháňam. Možno že v nej chýba wifi, ale na druhej strane je to najnižšií telefón v tejto rade a teda aj najslabšie vybavený.

Drahý, alebo predražený? To je relatívne, ja ho mám tuším za dve tisícky v akcií a to myslím nie je veľa.
robovi
08.01.08,22:42
mimotemy Možno, že neviete:D, ale takáto diskusia nikam nevedie. Napríklad ja mám SE, ale moja mama na Nokie nedá dopustiť. Ale ja zas milujem držky a ona by si za sladké nechala pár vlasov vytrhnúť. :cool: Inak takejto zmätočnej diskusii aj nejak nadávajú, :confused:ale si nespomeniem ako:mee:. Hm, smola.
petpov
30.01.08,16:07
Ktorý SE je lepší ako Nokia E 50 alebo teraz E 51-tka ???
Mám totiž záujem o takýto záujem...ide mi samozrejme aj o cenu.
Katabaticky
31.01.08,19:38
momentalne na poli smartphonov u SE kraluje P1i som jej hrdym majitelom a som maximalne spokojny iny telefon si manager ani nevie predstavit...

obrovske minus maju nokie v ich ignoraci voci dotykovym displayom pretoze niesu schopny vyrobit panel ktory by bol konkurencie schopny... :)