jaja99
12.11.06,10:46
Existuje v MRP - WIN verzia evidencia prerušení poistenia?
Našla som len OČR a PN. Potrebujem zadať presné obdobie trvania neplateného voľna, absencie, základnej vojenskej služby, materskej dovolenky, rodičovnskej dovolenky.
Muška
12.11.06,10:30
skúsila si pozrieť sem: http://www.porada.sk/t24753-mrp-mzdy-suhrn-otazok.html
Lenka , tam urobila perfektný zoznam otázok
Marína
12.11.06,10:49
Existuje v MRP - WIN verzia evidencia prerušení poistenia?
Našla som len OČR a PN. Potrebujem zadať presné obdobie trvania neplateného voľna, absencie, základnej vojenskej služby, materskej dovolenky, rodičovnskej dovolenky.
Jaja, Ty to potrebuješ kvôli vypísaniu bodu 6 - Potvrdenie zamestnávateľa o zamestnancovi na účely uplatnenia nároku na nemocenskú dávku?
Pozri si mzdový list zamestnanca a tam uvidíš, v ktorých mesiacoch mal prerušenie a tie si pozrieš v PC.
jaja99
12.11.06,12:53
Áno potrebujem to pre vypísanie potvrdenia na účely výpočtu nemocenskej dávky.
V mzdovom liste nevidím koľko kalendárnych dní (nie pracovných) mal zamestnanec prerušenie a odkedy a dokedy trvalo.
lenkak
12.11.06,13:45
skús:
Výstupy-Nemocenské dávky,OČR-Záznam o dávkach za rok.
Tam by mali byť presné dátumy, od-do, kal. dni.
Snáď pomôže.
jaja99
12.11.06,14:38
skús:
Výstupy-Nemocenské dávky,OČR-Záznam o dávkach za rok.
Tam by mali byť presné dátumy, od-do, kal. dni.
Snáď pomôže.

Áno sú tam presné dátumy, ale len OČR a PN a ja potrebujem mať prehľad aj o ostatných prerušeniach: neplatené voľno, materská, ZVS, absencia ...
lenkak
12.11.06,14:43
Už ma len napadá, Výstupy-Mzdová agenda-Mesačný/ročný prehľad mzd.položky, ale tam máš len počet dní, nie od-do.
jaja99
12.11.06,14:48
Pre orientáciu používam túto zostavu, ale nebolo by od veci, keby sa to dalo presne pochytiť. Nemá to náhodou väzbu aj na správnosť evidenčného listu?
lenkak
12.11.06,14:49
EL - kapitola sama o sebe, ale máš pravdu, nebolo by od veci...