Marianna01
14.11.06,16:04
Ahojte, podelím sa so svojím dnešným zážitkom, na ktorom som sa v duchu dobre zabávala:
Zavolala ma klientka (Robím jej len daň z príjmu t.j. účto raz ročne), aby sme prebrali nejaké záležitosti ohľadom daní, však sa už blížia. Keď som k nej prišla, poukazovala mi doklady, s ktorými si nebola istá. Preberala som doklad po doklade, až som sa dostala k dokladu - podprsenka za takmer dvetisíc korún. Zarazilo ma to - tak jej hovorím, že to tam nemôže ísť. Podotýkam, ide o masérku, trošku silnejšiu (čo u masérok nie je žiadna zvláštnosť ;)), a musela si kúpiť špeciálnu podprsenku, aby nemala problémy s vyskakujúcimi partiami pri masáži. :D Tak som si predstavila toho daniara, ktorý číta smernicu a v nej prac. odevy podprsenka, pýta sa na to klientky a tá mu to vysvetľuje... :D
Veľmi milá situácia!:D
duficek
14.11.06,15:10
a ako si jej poradila? ja by som jej to tam nechal a argumenty uznal :)
Marianna01
14.11.06,15:16
a ako si jej poradila? ja by som jej to tam nechal a argumenty uznal :)

Je zrejme na daniarovi, aký bude hanblivý a ako rýchlo to bude chcieť mať sa sebou... :D:D:D či jej to tam nechá, ale ja si myslím, že je to celkom logické vysvetlenie. Aj stokilový horolezec potrebuje špeciálne lano, nebude sa vešať na lano pre sedemdesiatkilových..:D Aj keď to prirovanie nie je moc na mieste:D Ale som jej povedala, že si to tam môže nechať.