fipina
15.11.06,11:00
Mám zamestnankyňu, ktorá bola na predĺženej RD, po zmene zákona dostala nové rozhodnutie, ktoré hovorí o starostlivosti o blízku osobu (pre nepriaznivý zdravotný stav, dieťa malo 11.11.2006 sedem rokov).
Keďže ona nechce výpoveď, môžem ju naďalej viesť ako zamestnanca na rodičovskej dovolenke alebo takýto občan (za ktorého platí štát) nesmie byť zamestnancom? (príjem nemá)
Tweety
15.11.06,10:05
Mám zamestnankyňu, ktorá bola na predĺženej RD, po zmene zákona dostala nové rozhodnutie, ktoré hovorí o starostlivosti o blízku osobu (pre nepriaznivý zdravotný stav, dieťa malo 11.11.2006 sedem rokov).
Keďže ona nechce výpoveď, môžem ju naďalej viesť ako zamestnanca na rodičovskej dovolenke alebo takýto občan (za ktorého platí štát) nesmie byť zamestnancom? (príjem nemá) Podľa § 166 ZP odst.2 môže zamestnávateľ poskytnúť RD najdlhšie do 6 rokov veku dieťaťa.
azuz
15.11.06,10:09
Rodičovskú dovolenku možno poskytnúť do 6 rokov dieťaťa v prípade, že dieťa má dlhodobo nepriaznivý zdravotný stav, ktorý vyžaduje osobitnú starostlivosť (§166). Potom je každé voľno len na dohode medzi zamestnancom a zamestnávateľom. Zamestnávateľ nie je povinný ho poskytnúť.
Ak sa zamestnancovi poskytne neplatené voľno, môže sa zamestnanec prihlásiť na dôchodkové poistenie ako osoba, ktorá sa stará o dieťa s nepriaznivým zdravotným stavom a štát za ňu bude platiť poistné.
Zdravotné poistenie platí 10% zamestnávateľ a 4 % zamestnanec z minimálneho vymeriavacieho základu.
fipina
15.11.06,10:24
Znamená to, že som ju mala 11.11.2005 odhlásiť z RD a prihlásiť na neplatené voľno - v tom prípade mali byť aj nejaké odvody do ZP?
Ja ju mám stále na rodičovskej dovolenke. Čo mám teraz urobiť?
Tweety
15.11.06,10:26
Znamená to, že som ju mala 11.11.2005 odhlásiť z RD a prihlásiť na neplatené voľno - v tom prípade mali byť aj nejaké odvody do ZP?
Ja ju mám stále na rodičovskej dovolenke. Čo mám teraz urobiť?Odhlásiť z RD ju bolo potrebné už minulý rok, keď dieťa dovršilo 6 rokov.Vtedy bolo potrebné riešiť čo s jej PZ.
jankasm
15.11.06,11:52
Znamená to, že som ju mala 11.11.2005 odhlásiť z RD a prihlásiť na neplatené voľno - v tom prípade mali byť aj nejaké odvody do ZP?
Ja ju mám stále na rodičovskej dovolenke. Čo mám teraz urobiť?

No nezávidím ti. :(
Po správnosti by si ju mala spätne k 11.11.2005 odhlásiť z RD na SP aj na ZP. Odvtedy bola zas normálne zamestnancom. Keďže ale nepracovala, mala vlastne neplatené voľno, ktoré bolo treba nahlásiť na SP ako prerušenie poistenia na RLFO. Na ZP sa mali platiť odvody z minimálnej mzdy. (Len teraz presne neviem, či toto ohľadom ZP platilo už od 11/2005).
Takže asi by si to mala všetko poopravovať, zamestnankyňa by sa mala prihlásiť na SP na dôchodkové poistenie. (poistné bude za ňu platiť štát, z dôvodu starostlivosti o dieťa s nepriaznivým zdravotným stavom).
Ak chcete ukončiť PP, tak po týchto všetkých opravách normálne ukončite PP dohodou a poodhlasujte ju.
Jana Motyčková
16.11.06,07:50
Len doplním odpovede Azuz a Jankasm.
Ak dieťa má posudok zo SP podľa §57 ods.1 a 2 zákona 195/1998, tak by zamestnankyňa mala dať na ZP čestné prehlásenie, že sa o dieťa stará a vtedy za ňu bude poistné platiť štát. Kým je ale zamestnancom na neplatenom voľne, preddavky na ZP bude platiť zamestnávateľ z minimálnej mzdy, v ročnom zúčtovaní sa preddavky zamestnávateľovi vrátia - 4% aj 10% (ak jej príjem nepresiahne 41400 Sk v tomto roku).

Na SP nech sa opýta, či je evidovaná ako poistenec štátu (dôchodkové poistenie) z titulu starostlivosti o zdravotne postihnuté dieťa. Podla mňa by sa mala ísť sama čo najskôr nahlásiť na toto poistenie - štát bude platiť poistné najskôr odo dňa podania prihlášky.
žilinčanka
04.12.06,15:20
Dobrý deň poraďáci,
chcela by som Vás poprosiť o pár dobrých rád.
Ide o moju švagrinu, ktorá sa musí starať o ťažko chorého otca. Pravdepodobne to nebude dlhodobo, žiaľ je v poslednom štádiu rakoviny a tak predpokladáme že to dlho trvať nebude. Má síce aj matku, ale tá psychicky nezvláda starostlivosť o otca a tak by chcela ostať doma. Otázka znie, čo bude pre ňu výhodnejšie: 1. Požiadať zamestnávateľa o neplatené voľno (to jej radím aj ja), alebo 2. Dať výpoveď dohodou.
Zaujímalo by ma hlavne, ak zamestnávateľ bude súhlasiť s neplateným voľnom, aké povinnosti voči zamestnávateľovi, zdravotnej poisťovni a sociálnej poisťovni jej vyplývajú z neplateného voľna? Myslím na odvody a pod. Ďalej na akú dlhú dobu sa môže poskytnúť neplatené voľno a proste veci okolo toho.
Potom, či v prípade že by napr. dala výpoveď, či má nárok na nejaký príspevok pre osobu starajúcu sa o dlhodobo chorého (ošetrovateľské).
Proste čokoľvek mi pomôže, akákoľvek informácia.
Vopred ďakujem všetkým za dobré rady.
Evaman
05.12.06,08:41
Určite je lepšie ak požiada o neplatené voľno.
Musí so zamestnávateľom spísať dohodu o udelení neplateného voľna. Odvody do ZP jej bude platiť síce zamestnávateľ z minimálnej mzdy ale mala by sa s ním písomne dohodnúť, že ich vráti. Z-teľ ju odhlási zo SP, takže tam by sa mala prihlásiť ako dobravoľný platiteľ-doporučujem aspoň dôchodkové poistenie.Ale v prípade, že by si súčasne požiadala o Peňažný príspevok za opatrovanie, ktorému ale predchádza vydanie lekárskeho posudku o miere funkčnej poruche postihnutia Chorého občana,a dáný príspevok jej schvália, štát za ňu bude platiť poistné do rezervného fondu solidarity,starobné a invalidné.Výška príspevku je 6000,-sk ak nebude mať príjem viac ako dvojnásobok sumy životného minima, t.j.9960 ,-Sk.
A ešte posledná vec čo ma teraz napadá, bude sa jej v zamestnaní krátiť dovolenka za prvých zmeškaných 100 dní o jednu dvanástinu a za ďalších 22 zmeš.dní, rovnako o jednu dvanástinu.
Barbara
05.12.06,09:00
Dobrý deň poraďáci,
chcela by som Vás poprosiť o pár dobrých rád.

Potom, či v prípade že by napr. dala výpoveď, či má nárok na nejaký príspevok pre osobu starajúcu sa o dlhodobo chorého (ošetrovateľské).
Proste čokoľvek mi pomôže, akákoľvek informácia.
Vopred ďakujem všetkým za dobré rady.


klikni sem:
opatrovateľský príspevok
žilinčanka
06.12.06,17:28
Ďakujem Vám za odpovede ... mám jasno. Dúfam že sa mi podarí presvedčiť švagrovú, aby nedávala výpoveď, ale dohodla sa so zamestnávateľom na neplatenom voľne.
Ešte raz díky ... vďaka bohu že existuje niečo také ako www.porada.sk (http://www.porada.sk) :-)