suzuki
15.11.06,11:27
ahojte všetci,
má niekto skúsenosti s multimediálnou výučbou angličtiny pre deti? Chcela by som deckám na Vianoce kúpiť nejakú angličtinu, nech ten čas strávený pri počítači aj za niečo stojí.

vďaka
Janca
15.11.06,10:28
Pripájam sa, mala by som pekný darček pre mojich synovcov.
Hlinkovx
15.11.06,10:39
skús memorary... mne sa celkom pozdávaval ..na ostatné si nespomeniem momentálne :D
Fany
23.11.06,10:50
Ja mám Hemisfery, pozri na www.hemisfery.sk (http://www.hemisfery.sk) Sú to CD (aj MP3) + texty. Na CD je 1x angl, 1x slov, znova 1x angl. Nieje to zlé, hlavne je to dobré na výslovnosť. Ja mám: angličtinu v pohode 1,2 za 590,-Sk. Napalila som si to ešte raz a počúvam to aj v aute, pri dlhšej jazde.
suzuki
24.11.06,10:29
A je to vhodné aj pre deti? Mám 3-čku a prváka.
Fany
27.11.06,09:09
Keď to stále počúvaš, nalepí sa na teba niečo. Ale treba pri tom dávať pozor a nerozptylovať sa niečím iným. Preto sa k tomu ponúka aj psychowalkman. Ja ho ale nemám a tak mám niekedy problém, že registrujem stále iba tie prvé výrazy a neskôr už moja pozornosť klesá. Stále si ale myslím, že najprv treba ovládať zoprár základných slovíčok a tu si vlastne už iba dolaďuješ výslovnosť, slovosled, celé frázy. Skúsim nejako stiahnuť aspoň nejakú vzorku, ak sa mi to podarí, priložím.

Prikladám vzorky aspoň textov.
Fany
27.11.06,09:53
Tiež by som uvítala ešte typ na nejakú angličtinu, napr. s obrázkami, pre menšie deti (I.st.ZŠ) na PC.
suzuki
27.11.06,10:39
Keď to stále počúvaš, nalepí sa na teba niečo. Ale treba pri tom dávať pozor a nerozptylovať sa niečím iným. Preto sa k tomu ponúka aj psychowalkman. Ja ho ale nemám a tak mám niekedy problém, že registrujem stále iba tie prvé výrazy a neskôr už moja pozornosť klesá. Stále si ale myslím, že najprv treba ovládať zoprár základných slovíčok a tu si vlastne už iba dolaďuješ výslovnosť, slovosled, celé frázy. Skúsim nejako stiahnuť aspoň nejakú vzorku, ak sa mi to podarí, priložím.

Prikladám vzorky aspoň textov.


vďaka, pekný deň
Simonab
27.11.06,14:48
Keď boli decká menšie mali sme tiež Memorary, z toho som sa učila aj ja základy. Potom je tu ešte LangMaster - Mean City alebo aj Lingua land ( neviem či som to napísala správne ), Talk to Me. Viac si nespomeniem. Synátor vraví, že asi najschopnejší je LangMaster je viac verzií, viem že sme mali aj podmorský svet.
Simonab
27.11.06,15:04
Ešte dodám. Skúšala som aj psychowalkman, no ja neviem vždy som zaspala.:) Ešteže som ho nekúpila a na radu manžela som najskôr vyskúšala kamarátkin. Možno niekomu pomáha, ja som bohužiaľ hluchá ako poleno, takže radšej text. Ale musím uznať, že je k tomu aj super relaxačná hudba.;)
Orim
27.11.06,18:04
Ešte dodám. Skúšala som aj psychowalkman, no ja neviem vždy som zaspala.:) Ešteže som ho nekúpila a na radu manžela som najskôr vyskúšala kamarátkin. Možno niekomu pomáha, ja som bohužiaľ hluchá ako poleno, takže radšej text. Ale musím uznať, že je k tomu aj super relaxačná hudba.;)

Možno pre tú hudbu sa ti tak dobre spalo :)
Zuziana
10.04.07,16:16
Máte ešte niekto skúsenosti so psychowalkmanom?
Orim
14.04.07,21:24
Ja som teraz videl nejaké CD pre každú reč zvlášť. Na učenie jazykov. Ale nie som si tým istý že by mi to pomohlo pri učení. Potreboval by som to vykúšať skôr než to kúpim.
Je ich viac, aj pre mierne pokročilých
o.peto
18.04.07,19:34
Ešte dodám. Skúšala som aj psychowalkman, no ja neviem vždy som zaspala.:) Ešteže som ho nekúpila a na radu manžela som najskôr vyskúšala kamarátkin. Možno niekomu pomáha, ja som bohužiaľ hluchá ako poleno, takže radšej text. Ale musím uznať, že je k tomu aj super relaxačná hudba.;)

:cool: Ak ta život nebaví a dalej uz to nejde, sadni si na dialnicu vsak ono Ta to prejde
atramka
06.05.07,08:16
Ja som teraz videl nejaké CD pre každú reč zvlášť. Na učenie jazykov. Ale nie som si tým istý že by mi to pomohlo pri učení. Potreboval by som to vykúšať skôr než to kúpim.
Je ich viac, aj pre mierne pokročilých

Orim, ja som si včera kúpila anglickú konverzáciu - zvukový súbor 6 hod. za 300,- Sk edícia Angličtina do ucha - aj na MP3.
Neviem či to nie je mačka vo vreci....... mali k tomu aj textovú a obrazovú časť za 100,- ..............
Nemá s tým niekto skúsenosť????:confused:
o.peto
15.05.07,20:23
Ja som odskusal Domaci ucitel anglictiny I a II diel. Jedno CD stalo okolo 900 SKK ale je to spracovane na urovni. Su tam texty na precvicovanie, solidne vysvetlena gramatika, testy na precvicovanie vyslovnosti atd no proste super. Skusa to dokonca aj vyslovnost. Podla mna nema to chybu.