*agatha*
15.11.06,15:21
ahojte,
stretol sa už niekto s takouto dohodou - DOHODA O REALIZÁCII VÝVEROVÉHO KONANIA? jedna moja známa sa uchádzala v jedenj firme o miesto a oni si ju najskôr dvakrát zavolali na "skúšku" a v tie dva dni s ňou podpísali takúto dohodu. pričom v tejto dohode je napísané: "...uchádzač o zamestnanie nemá nárok na finančné ohodnotenie a nesie v plnom rozsahu hmotnú zodpovednosť za prijaté fin. prostriedky".

tak neviem.....veď to by hocikto mohol používať na zakrytie čiernej práce, nie? nezdá sa mi to. :( pripojte sa.........ďakujem.
Gabi03
15.11.06,14:25
Môj názor: buď pracuje na základe zákonníka práce, zrejme nie na PZ, takže ostáva iba dohoda o vykonaní práce alebo dohoda o brigádnickej práci študenta (čo asi aktuálne nie je). Alebo pracuje na základe inej zmluvy podľa obchodného alebo občianskeho zákonníka.
Viem, že sa robia DoVP na pár dní s uchádzačom o zamestnanie, aby si obe strany mohli "oťukať" prácu a pracovnú silu. Ale je to riadna dohoda s platnými predpismi a hlavne odmeňovaná.
Myslím, že je to nekorektné od firmy, ak žiada prácu od niekoho a nedostane za to odmenu.
Ja by som odtiaľ utekala čo najďalej.
*agatha*
15.11.06,14:32
áno, ona odtiaľ čo najskôr zdupkala. no nezdá sa mi to takisto korektné z pohľadu uchádzača o zamestnanie. pretože jasne, že pre zamestnávateľa je to najlepší možný spôsob.