ikka8
16.11.06,00:28
Mohli by ste mi nejako poradit? Viem, ze na konci dna je potrebne na registracnej pokladnici urobit dennu uzavierku, ale co robit v pripade ak je dlhsie zatvorena predajna?Teraz budeme mat 3 tyzdne zatvoreny obchod, je potrebne robit uzavierky? Ak by prisla kontrola nebudu pytat uzavierky z tychto dni? Prosim ak viete poradte. Dakujem
skaspa
16.11.06,05:06
vyhláška č. 55/1994 o spôsobe vedenia tržieb ERP: § 3 ods. 4 - dennú uzávierku vyhotovuje subjekt len za tie dni, v ktorých mal príjem; mesačnú uzávierku vyhotovuje subjekt raz za mesiac a to najskôr k prvém dňu nasledujúceho mesiaca;

takže ak máte zatvorený obchod nemáte za tieto dni príjem, nemusíte teda vyhotovovať dennú uzávierku;
sysula
16.11.06,05:22
Mohli by ste mi nejako poradit? Viem, ze na konci dna je potrebne na registracnej pokladnici urobit dennu uzavierku, ale co robit v pripade ak je dlhsie zatvorena predajna?Teraz budeme mat 3 tyzdne zatvoreny obchod, je potrebne robit uzavierky? Ak by prisla kontrola nebudu pytat uzavierky z tychto dni? Prosim ak viete poradte. Dakujem

Pri kontole som s tým problém nemala. Nepýtali denné uzávierky, vedia si to ľahko odkontrolovať, ak sedia denné uzávierky s mesačnou, všetko je o.k.;)
Pekný deň
ikka8
16.11.06,08:01
Dakujem pekne za odpovede. Nevedela som si s tym poradit. Prajem Vam pekny a uspesny den.