S21
16.11.06,08:30
Ahojte, prerábame kúpeľňu a rozhodujeme sa medzi hydromasážnou vaňou a obyčajnou. Neviem aká je tam údržba, čistenie.
dana9
16.11.06,07:34
Ahojte, prerábame kúpeľňu a rozhodujeme sa medzi hydromasážnou vaňou a obyčajnou. Neviem aká je tam údržba, čistenie.

imho, bežná hydromasážna vaňa je o ničom, my sme to mali a vôbec sme to nepoužívali. okolo trysiek sa začnú tvoriť usadeniny, ale dá sa to vyčistiť. Jediná sranda bola, keď dáš do kúpeľa penu a pustíš bubliny, takú penu si ešte nevidela, celá kúpeľka až po strop, chodba , všetky izby... maloletí v rodine určite ocenia :D
DanielaSL
16.11.06,07:39
Gabi daj si hydromasážnu , ja som ju chcela a využíva ju môj muž a nevie si to vynachváliť. Čistenie je bežným saponátom ako je Jar alebo Pur, nič čo by ju poškrabalo.Raz za čas treba prečistiť trysky špeciálnym prostriedkom. Zásadne sa do kúpeľa, keď chceš využiť aj masážne trysky nedáva žiadna pena ani nič.
S21
16.11.06,07:50
ja sa bojím presne tých trubiek, aby som nemusela rozbúrať celú kúpelnu ak sa mi niečo pototo
bepo
16.11.06,08:05
ja sa bojím presne tých trubiek, aby som nemusela rozbúrať celú kúpelnu ak sa mi niečo pototo
Oblož si to podlažkami a máš po probléme :D
S21
16.11.06,08:59
bepooooooo :D
tiger111
11.02.10,19:45
asi to je len vecou nazoru....preco cakate ze sa vam tam nieco poskodi?rozpadne?
bupi
11.02.10,20:04
... Jediná sranda bola, keď dáš do kúpeľa penu a pustíš bubliny, takú penu si ešte nevidela, celá kúpeľka až po strop, chodba , všetky izby... maloletí v rodine určite ocenia :D

Ako hrncek var???:D:D:D:D:D Verim, ze dana v roku 2006 len zartovala.:D
iv@n
11.02.10,20:49
my sme si dali hydromasážnu aj s perličkou a popravde sme to za tých pár rokov zapli tak 15x a druhý krát by som za to peniaze nedal.
ak máš čerpadlo priamo pod vaňou, tak to je romantika ako prasa, kúpať sa so zvukovou kulisou naštartovanej babety, ak je to lacnejší model bez prihrievania vody, tak tá bude za pár minút studená a tie trysky dosť otravujú pri bežnej údržbe vane.