Richard
04.06.04,22:14
hmm
niektorí mi píšete, aby som zriadil chat...
mne osobne sa táto myšlienka moc nepozdáva, lebo sa bojím, že sa tam stratia dobré príspevky....
no a navyše sa mi zdá, že "bulvárne" príspevky sú celkom populárne + keď im dáte dobrý názov (nočné odhalenia)....hmmm cez tisíc videní hehe

No, ale seriózne.... má to zmysel? Je výhoda lepšia ako nevýhoda?

Existuje aj alternatíva tzv. shout box, kde môžete písať príspevky, ktoré sa objavia narýchlo (nemá to také veľké telo ako klasický príspevok), niečo ako chat.... ale ostane to vidieť (teda posledných x tam vidno...)
????????
Richard
ekin
04.06.04,21:09
richard, a co tak 24 hodinova trvanlivost prispevkov v niektorej téme PO PORADE?
andrea
05.06.04,04:16
Podla mojho nazoru je lepsie ak sa prispevky - co sa tyka prace, nazorov, postrehov, a hlavne dobrych rad nechavaju a mozme sa k nim vratit(ak su aktualne). Nieco ma moze zaujimat aj po 24 hodinach...ked si spomenem, ze som to na Porade videla.Je pravda, ze to mozem dat zase ako novy prispevok. Pekny vikend.
Heni
05.06.04,06:40
Mne sa tiez pozdava radsej bez chatu, staci "po porade".
juko
05.06.04,11:55
ja osobne si tiež myslím, že chat je tu neopodstatnený. Keď si chcú niektorí diskutujúci vymienať medzi sebou názory, majú na to dosť iných príležitostí. Cez súkromné správy, alebo cez ICQ. Celkom ma zaujala myšlienka vynulovať príspevky v téme po porade trebárs po 7 dňoch, aby sa zbytočne nezahlcoval server. Ostatné príspevky by mali ale ostať k dispozícii.
zuzi
07.06.04,05:06
Radšej bez chatu. Všetko, čo potrebujem mám už teraz. Chatom by sa stratila "duša" porady.:)
ekin
07.06.04,05:18
ja som myslela, ze "po porade" by nemalo byt velmi v archive, preto som navrhla 24 hodinovku, ale moze to byt aj dlhsie, ...len nie dlhooooo :-)
porfin
07.06.04,06:57
Myslím, že PORADA je tak dobre - ako je!!!
Čo sa týka odborných príspevkov, je dobré mať dáky "archív", kde by sa dalo pozrieť všetky príspevky ktoré patria k téme. No a je v poriadku aby bola aj rubrika
" po porade " , ale vyslovený chat to by nebolo dobré.
Prajem pekný celý týždeň
Hanka
15.06.04,08:53
Aj ja sa priklanam k nazoru, aby porada zostala taka aka je - bez chatu. Potom by sa mohlo stat, ze chatujuci budu rozoberat nejaky problem a ti co sa nezucastnia chatu, pridu o vela dolezitych informacii.
OľgaB
16.06.04,10:16
Som toho názoru ako väčšina - bez chatu. Som tu nová, a je pre mňa výhodou, že si môžem prečítať zaujímavé názory a príspevky, ktoré tu boli uverejnené, predtým, ako som sa stala členom.
Julča
24.06.04,18:13
Súhlasím s Oľgou B, som za to aby sa dalo k príspevkom vracať ak dozadu. Som tu nová. Porada sa mi veľmi páči, ale len sa v nej orientujem.
Danka Kosibová
25.06.04,06:19
Pridavam sa k skupinke "bez chatu", takto je to skvele. A co sa tyka starsich prispevkov, prosiiiiiiiiiim ponechat, je to supek, ked si ich mozem po istej dobe precitat a vratit sa k tomu. Napriklad, niekedy, ked nie som v praci tyžden, citam prispevky postupne dozadu.
janaGT
25.06.04,07:32
Mne osobne sa porada veľmi páči, objavila som ju len nedávno a musím povedať, že mi naozaj veľa pomohla v práci.
ayya
11.06.06,10:50
posuvam :D :D :D
luebchenko
11.06.06,11:48
Bez chatu. Chatu už máme predsa na Krahuliach :D. Nie, vážne - načo by to bolo - ved je šuťák, SS-ky, icq. Ja by som skôr privítala ako pomoc, ak by sa dalo vyhľadávanie spraviť tak, aby sa hľadali všetky gramatické tvary hľadaného výrazu - ale to som tu už asi mimotemy , však :D?
lenkak
11.06.06,13:38
"ved je šuťák, SS-ky, icq"
icq síce nemám, ale úplne šuťák postačuje. A tým čo nie, tí sa stretávajú osobne. A môžu kecať až hlboko do noci :D .
ayya
11.06.06,13:50
ved je šuťák, SS-ky, icq. Ja by som skôr privítala ako pomoc, ak by sa dalo vyhľadávanie spraviť tak, aby sa hľadali všetky gramatické tvary hľadaného výrazu ... :D ale ked sa tato tema zakladala tak asi este šuťák nebol "objaveny" a ako vidno z prispevkov, ludia ho ani (zda sa) nechceli :) ... a na vyhladavanie sa fakt celkom sikovne daju pouzivat hviezdicky ... zatial .... asi ... hadam ;)
lenkak
11.06.06,13:51
je to možné.
kattka.c
11.06.06,19:32
pridavam sa k skupine, ktorej sa paci porada tak ako je - teda bez chatu ;)
willma
12.06.06,05:56
Pridávam sa ku skupinke "bez chatu", ale snáď keby bolo možné z archívu odstrániť len tie príspevky, v ktorých sa odvoláva na neaktuálne zákony, ostatné ponechať, je to veľmi zaujímavé a poučné čítanie. Neviem si predstaviť archív bez príspevkov v hobby-poradni, tie sú stále aktuálne aj keď niektoré iba sezónne (viď bazový sirup)
nikinka
12.06.06,06:59
Pripájam sa ku skupinke "bez chatu", veď ak chce niekto chatovať, je tu ved je šuťák, SS-ky, icq....
ayya
12.06.06,07:02
:) :) :)

:D
Richard
12.06.06,11:05
táto téma bola pomerne dosť stará na to aby sa vyťahovala, myslím že sme to vtedy vyriešili .-)
hron
12.06.06,11:12
táto téma bola pomerne dosť stará na to aby sa vyťahovala, myslím že sme to vtedy vyriešili .-)

Zaciatok chatu...
eeeeee.... ako dobre, mam vas tu narane obidvoch.
Tak k tomu Prvemu :-) Richard, da sa zaslat aspon nejake avizo prijimatelovi SS, ze ma preplnenu schranku, a ze teda ak mu neotpoviem, tak to nie je moja vina?

A k tomu Druhemu :-)...ehmmm...mas preplnenu schranku SS,
vykopava ma to s otpovedou...
Koniec chatu...
willma
12.06.06,12:45
posuvam :D :D :D
asi si mala na obed vtipnú kašu, keď si zo záhrobia vytiahla túto tému. Ja som si všimla dátum založenia témy až po Richardovom upozornení.:D :D
ayya
12.06.06,15:49
asi si mala na obed vtipnú kašu, keď si zo záhrobia vytiahla túto tému. Ja som si všimla dátum založenia témy až po Richardovom upozornení.:D :D
nevadiiiiii - nie si sama ... ved pozri na suhlasy napriklad ....to som vcera skusala vselijake sposoby vyhladavania na porade... a ako vidno - funguju spicovo, ked sa mi podarilo tuto dvojrocnu temu najst :)
willma
12.06.06,18:17
nevadiiiiii - nie si sama ... ved pozri na suhlasy napriklad ....to som vcera skusala vselijake sposoby vyhladavania na porade... a ako vidno - funguju spicovo, ked sa mi podarilo tuto dvojrocnu temu najst :)
Kto hľadá - nájde. Malá ukážka uplatnenia v praxi- detektív Oriešok sa môže schovať pred talentami na tomto fóre.
Jozef Mihál
16.06.06,20:29
:) :) :)

:D
ayya, to bolo dobré. Veľký smajl.
Richard
17.06.06,06:49
Zaciatok chatu...
eeeeee.... ako dobre, mam vas tu narane obidvoch.
Tak k tomu Prvemu :-) Richard, da sa zaslat aspon nejake avizo prijimatelovi SS, ze ma preplnenu schranku, a ze teda ak mu neotpoviem, tak to nie je moja vina?

A k tomu Druhemu :-)...ehmmm...mas preplnenu schranku SS,
vykopava ma to s otpovedou...
Koniec chatu...

ale veď toto nám tu dávno funguje....
Zitulda
08.02.12,16:03
Jana 77777777 Tvoja otázka sem nepatrí, ale do sekcie Spoločenstvá vlastníkov bytov. Pokúsim sa aby niekto z moderátorov presenul Tvoju otázku tam...asi si si nevšimla, že táto téma je z roku 2006.