brm
09.12.04,10:59
poraďáci dobráci pomoooc...kúpila som si notebook a potrebujem tam natiahnuť účtovníctvo a mzdy a všetko ostatné... vzhľadom k tomu že som komputerový debil a rozoznám akurat klávesnicu od myši...som v koncoch...
MRP programy sa naťahujú z diskety aj cd a ten moj notebook nemá disketovú jednotku...ale našla som držiak na kávu, čiže cd-jednotku to má...a proložili mi k tomu dáky USB kľúč či čo...hilfe, potrebujem pracovať!
ps. som z bratislavy, resp. z pééétržky :confused:
Hlinkovx
09.12.04,10:55
Keby si z Prievidze..nie je problém..ale do blavy sa mi nechce..
bepo
09.12.04,11:30
karkulka-ten usb kľúč strč do usb portu na starom počítači,údaje si nakopíruj na kľúč a potom ho strč do notebooku a nainštaluj MRP a nakopíruj údaje.
vladan
09.12.04,11:36
karkulka-ten usb kľúč strč do usb portu na starom počítači,údaje si nakopíruj na kľúč a potom ho strč do notebooku a nainštaluj MRP a nakopíruj údaje.
tak na toto bude hŕba otázok od karkulky :D :D :D
hron
09.12.04,11:40
Vsak nic, moze mi poslat privatne kontakt. Vypomozem. Mozno je vo verdlajom dome :-)
Hlinkovx
09.12.04,11:43
Bepo...
ono to nie je také jednoduché vysvetliť, ako to urobiť...
Keď som inštalovala MRP v jednej firme tu naproti...tak si pýtalo tú disketu..a tiež som to mala nahraté na klúči a nešlo mi to...nechcelo pochopiť, že to čo malo byť na diskete, má teraz na kľúči...
Mali pokazenú disketovú mechaniku...takže som vymontovala moju..vymenila, nainštalovala...a potom sa to rozbehlo...
janaGT
09.12.04,11:44
Silvi, sledujem že si technický typ, teba by som chcela mať v Trnave.
Hlinkovx
09.12.04,11:46
Jani...a na ako dlho?! nepotrebujem nič iné..len PC a net, poradu a scrabble...
vôbec nie som náročný typ...hihihi
janaGT
09.12.04,11:48
Môžeš aj navždy???
Hlinkovx
09.12.04,11:50
Môžem...ale tie štyri veci musím mať v živote...!!! bez toho nikde!!!
brm
09.12.04,12:41
a ja som si myslela, že USB kľúč je prívesok k ostatným kľúčom...a to ani blondínka nie som... :rolleyes:
ZuzanaA
09.12.04,12:43
a ja som si myslela, že USB kľúč je prívesok k ostatným kľúčom...a to ani blondínka nie som... :rolleyes:
:o :) :o Však, Karkulka? Také malé čudo a čo všetko sa doňho vmestí..:)
la-dy
09.12.04,13:04
V blave niesú servisi do ktorých by ste to zaniesla? Alebo aj internetová kaviaren, tam Vam to spravi hociktory chalan aj za par korún.
lenkak
09.12.04,14:35
Máš prístup na Internet, alebo aspoň na CD upgrade MRP? Ak áno, tak potom nebudeš potrebovať tú disketu s kľúčom. Ak máš Internet a predplatený upgrade dá sa Ti ztiahnuť najnovšia verzia MRP a keď ju napáliš na CD nepotrebuješ už kľúč, a takisto si zálohuj aktuálne údaje MRP na CD. Potom použiješ funkciu obnova údajov zo zálohy.
Poprípade použiť spomínaný USB kľúč.
Keby si chcela vedieť niečo bližšie ozvi sa. Lenka
brm
11.12.04,19:17
hlásim, že homo debilis si kúpil prídavnú disketovú jednotku a nateraz vzdal márny boj o pochopenie USB kľúča a iných príveskov...som skrátka človek ktorého učili v škole pracovať na mechanických sčítacích strojoch na kľuku...a pamätám si ruský sčot...takže na mňa treba opatrne ohľadne výpočtovej techniky... :) a mrp-ka mi už šlape, aby ste vedeli.... :D a aj human mi tam vliezol :) a ešte keď mi spravia rozbočku na internet, to bude papina... :D a ešte si musím nájsť spôsob, ako tú malú placatú mrchu napojím na tlačiareň... :)
susu
13.12.04,22:13
Pokial je v tej "placatej mrche" XP - ecko tak staci kabel od tlaciarne pripojit do tej "mrchy" a "ujo Gates" sa o to postara.

Prijemnu zabavu
susu