BMGinvest
16.11.06,15:48
Dobry den potreboval by som zistit ake objekty su v mojom meste na prenajom a ake je najomne. neviete kde sa da zistit kontakt na osobu ktorej dany objekt patri? neexistuje nejaky zoznam objektov ktore su takto ponukane? :confused:
Nemam zaujem o byt ci dom ale o nejake priestory kde by som mohol podnikat(predavat) dakujem
victoria
16.11.06,16:01
Pozri si na www.reality.sk tam si vyber lokalitu, druh nehnutelnosti a vyhodi ti ponuku realitnych kancelarii, ktore maju objekty na prenajom v tvojom meste pokial si ho zadas do lokality.
Co sa tyka sukromnych osob tam je hladanie tazsie, nakolko by si musel zistit na katastri komu dany objekt patri a ci je vobec na prenajom by si zistil az keby si zistil kontakt na majitela v zapisaneho v katastri.
Muška
16.11.06,16:14
Dobry den potreboval by som zistit ake objekty su v mojom meste na prenajom a ake je najomne. neviete kde sa da zistit kontakt na osobu ktorej dany objekt patri? neexistuje nejaky zoznam objektov ktore su takto ponukane? :confused:
Nemam zaujem o byt ci dom ale o nejake priestory kde by som mohol podnikat(predavat) dakujem

Podľa nicku...sa Ti určite bude dariť :D
BMGinvest
16.11.06,19:59
Pozri si na www.reality.sk (http://www.reality.sk) tam si vyber lokalitu, druh nehnutelnosti a vyhodi ti ponuku realitnych kancelarii, ktore maju objekty na prenajom v tvojom meste pokial si ho zadas do lokality.
Co sa tyka sukromnych osob tam je hladanie tazsie, nakolko by si musel zistit na katastri komu dany objekt patri a ci je vobec na prenajom by si zistil az keby si zistil kontakt na majitela v zapisaneho v katastri.


dik take nieco som hladal:):)