heike
16.11.06,21:07
Ahojte poraďáci, kamarátka je v poslednom čase veľmi unavená, hneď ako príde z práce, zatvárajú sa jej oči. Robí účtovníčku, teda môže to byť počítačom, nedostatkom vitamínov (železa), "lenivou" štítnou žľazou, zlou životosprávou? Alebo je to predzvesť niečoho horšieho...
lenkak
16.11.06,20:08
môže by to byť všetkým čo píšeš. Najlepšia je pre ňu cesta- doktor.
ondrejvla
16.11.06,20:12
môže by to byť všetkým čo píšeš. Najlepšia je pre ňu cesta- doktor.

Súhlasím a dodávam, môže to byť jedna z tisíca nepríjemných možností, lekár určí diagnózu, prípadne predpíše lieky alebo doporučí zakúpenie vitamínov.
Aljok
16.11.06,20:13
Nemá nízky tlak? Oddychuje? Nie je tehotná? A čo psychika? Inak mne pomáha koenzým Q 10. Ak lekár vylúči zdravotné problémy nech ho skúsi užívať. Držím jej palce.
heike
16.11.06,20:19
No, nízky tlak má, oddychovať sa snaží a tehotná nie je. A vďaka za typ na vitamíny.
maca.tt
17.11.06,18:53
ja som mala podobné problemy,moja cesta viedla k psychiatričke,dala mi lieky navrhla zmenu zamestnania čo sa mi aj podarilo,mám novú prácu kde som velmi spokojná odvtedy sa môj život zmenil o 180% .dnes to už nie je hanba tam ísť,ten uponáhlaný spôsob života ktorý žijeme k ničomu dobrému nespeje.
Nika
20.11.06,14:40
Ahojte poraďáci, kamarátka je v poslednom čase veľmi unavená, hneď ako príde z práce, zatvárajú sa jej oči. Robí účtovníčku, teda môže to byť počítačom, nedostatkom vitamínov (železa), "lenivou" štítnou žľazou, zlou životosprávou? Alebo je to predzvesť niečoho horšieho...

A ešte aj zlým trávením - vlastná skúsenosť.
ivako
20.11.06,15:00
Ahojte poraďáci, kamarátka je v poslednom čase veľmi unavená, hneď ako príde z práce, zatvárajú sa jej oči. Robí účtovníčku, teda môže to byť počítačom, nedostatkom vitamínov (železa), "lenivou" štítnou žľazou, zlou životosprávou? Alebo je to predzvesť niečoho horšieho...
Večne unavená, ospalá,bola som schopná zaspať aj posediačky,/ a iné príznaky/ nakoniec to došlo tak ďaleko, že ma rovno z práce odviezli k lekárovi. Výsledok po vyšetrení v internej ambulancii- znížená činnosť štítnej žľazy až pomaličky jej nefunkčnosť a zlyhávanie orgánov. Liečim sa štyri roky, doživotne budem brať lieky a cítim sa dobre. Kamarátka určite sama cíti, či je to únava od práce, alebo sa s ňou deje aj niečo iné. Len my ľudia sme takí, že na nič nemáme čas a na lekárov už vôbec. Až keď už horí. Nech len ide pozrieť pána doktora. Práca počká