danus23
16.11.06,21:55
Viete mi niekto odporučit co by som si mala nastudovat ked idem na pohovor, ktoreho sucastou bude aj vedomostny test z oblasti sucastnej danovej a ucovnej legislativy. Dakujem, som tu prvy krat, neviem sa este moc pohybovat:)
kukučka
16.11.06,21:01
pracovný pohovor? upresni
danus23
16.11.06,21:07
Vie mi prosim vas niekto poradit, co by som si mala nastudovat ak idem na pohovor, ktoreho sucastou bude aj vedomostny test, z oblasti súcastnej danovej a úctovnej legislativy. Firma sa zaobera vedenim úctovnictva, mala by som tam pracovat ako uctovnicka, som uz 6 rokov na materskej, neviem co bude odo mna majitelka firmy vyzadovat, dakujem za odpoved
EkoMax
16.11.06,21:15
Mala by si si naštudovať hlavne zákon o účtovníctve, o dani z príjmov, zákon o DPH. Máš ich priamo tu na porade.
:) Prajem úspešný pohovor.:)
Aljok
17.11.06,15:47
Duplicitne zadaná téma. Odpoveď je tu:
http://www.porada.sk/showpost.php?p=328938&postcount=2
SlavkaS
19.11.06,20:13
Skúste si ešte pozrieť, pre lepší "obzor"

www.epi.sk (http://www.epi.sk)

odporúčame/ občianské minimum/pracovné vzťahy/príprava na prijímací pohovor

Prajem veľa šťastia
svedia
12.10.08,13:59
Ahojte poraďáci... mala by som ísť na pohovor do banky- do VÚB, mám záujem pracovať ako poradca klienta. Chcela by som som sa opýtať či nemá niekto skúsenosť ako tam bolo???? ďakujem za odpovede, ak by sa našiel niekto kto by mi poradil...
Chobot
12.10.08,17:01
Ahojte poraďáci... mala by som ísť na pohovor do banky- do VÚB, mám záujem pracovať ako poradca klienta. Chcela by som som sa opýtať či nemá niekto skúsenosť ako tam bolo???? ďakujem za odpovede, ak by sa našiel niekto kto by mi poradil...

Myslíš pohovor alebo že aká je samotná práca poradcu?
svedia
19.10.08,13:35
pohovor, ďakujem,
mirec033
29.06.09,15:50
zdravim, viete mi niekto prosim Vas poradit co mam robit ked ma cakaju 2 pohovory v 1 tyzden, pricom je pre mna prioritny ten druhy. Co mam urobit ked ma prijmu do toho prveho zamestnania a popritom ma bude cakat este ten druhy pohovor ? Mam s 1. zamestnavatelom uzatvorit zmluvu a ak ma potom prijmu do toho druheho zamestnania, co potom ? Alebo ako to cele vlastne funguje ? Dakujem