Richard
17.11.06,14:15
Už dlhšie som sľuboval, že bude na Porade zriadené VIP členstvo. Dnes som spustil prvé výdobytky tohoto členstva.
VIP členstvo je odmenou pre najaktívnejších členov Porady. Už pri zrode bodovania som mal na mysli, že bodovanie použijem ako bernú mincu pre výber Poraďákov do tejto skupiny. Bodovanie považujem za najobjektívnejší a najrelevantnejší údaj, na základe ktorého sa táto výsada bude poskytovať.

Prečo VIP Členstvo?
Máme tu niekoľko fantastických ľudí, ktorí neúnavne a nezištne pomáhajú iným členom Porady a prispievajú ku chodu tejto stránky.
Ako sa im môžeme aspoň trochu revanžovať? Možno poskytnutím niekoľkých výhod a zvýšením užívateľského komfortu pri pracovaní so stránkou. Okrem týchto výhod ich chcem aj verejne honorovať a preto budú viditeľne rozpoznateľní ako VIP členovia, teda členovia, vďaka ktorým je Porada taká akú ju poznáme .-)
Aké výhody získavajú VIP Členovia?



Rýchla Porada - ŽIADNE REKLAMY - Porada sa zobrazuje bez reklamných banerov (výnimkou môžu byť upútavky na novinky na Porade)
Reklama na služby VIP Člena - môžu pridať svoju firmu do katalógu účtovníckych firiem (http://www.porada.sk/f41-auditori.html) na Porade (buď pod svojim nickom, alebo anonymne)
Väčšiu schránku súkromných správ - namiesto 50 až 500 SSiek

Honor - Ikona VIP Člen a farebné odlíšenie od ostatných členov
Vidia históriu opráv vlastných príspevkov
Väčšie prílohy - veľkosť prikladaných súborov má väčší limit (napr. väčšie obrázky a pod.)
Môžu pozerať do "Kto je online", kde sa zobrazuje zoznam prihlásených s ich destináciou na Porade.
Môžu uzavrieť vlastné témy (ak to uznajú za vhodné)
Môžu presunúť vlastné témy do inej Porady (ak to uznajú za vhodné)Pripravované:

Lepšia SS schránka (vyhľadávanie SSiek, prílohy k SSkám)
Porada messenger - niečo ako ICQ, kde budete mať svojich priateľov okamžite online keď sa prihlásia, budete môcť s nimi súkromne četovať atď.
Kto ma citoval? (budú môcť dohľadať všetky príspevky, v ktorých je použitá ich citácia)
Obľúbené témy (možnosť pridať obľúbené témy do záložky "Obľúbené témy" prístupnej cez navigačnú lištu)
VIP zóna (diskusia VIP členov)
ďalšie, ktoré sú v štádiu úvah .-)Koľko bodov je potrebných na VIP členstvo?

Momentálna hranica je 40 bodov, pričom sa bude posudzovať na ročnej báze. Táto hranica bude pravdepodobne prehodnotená aj v nadväznosti na články atď.
Postupne sa bude VIP členstvo vyvíjať, takže ak by nastali nejaké problémy, prosím dajte mi vedieť, budem sa ich snažiť rýchlo odstrániť.

Keďže Porada už prerástla z hobby stránky do seriózneho projektu, ktorý si zaslúži z mojej strany viac pozornosti ako len práce "po večeroch" a skrýva ďaleko viac možností, chystám aj pre ostatných možnosť prispieť k budovaniu Porady a to formou dobrovoľného sponzorského členstva, u ktorého takisto budete môcť získať podobné výhody a komfort ako VIP Členovia a Porada zasa financovanie na svoj chod a rozvoj.
Jozef Mihál
17.11.06,17:48
Ak dovolíte, výhody pre V.I.P. členov Porady pripravuje i moja spoločnosť. Podľa predbežných kalkulácií to bude zľava 200 Sk na vložnom za semináre konané v prvom polroku 2007.

Uvedená zľava sa bude týkať seminárov organizovaných mojou spoločnosťou v Bratislave, Nitre, Trnave, Žiline a seminárov organizovaných v Košiciach pánom Kováčikom (T.I.C.).

Predpokladám, že toto zvýhodnenie bude poskytnuté V.I.P. členom i na seminároch v Banskej Bystrici, organizovaných p.Kalinovou a v Dolnom Kubíne, organizovaných p.Záňovou.
Muška
17.11.06,19:50
Riško, k tomuto niet čo dodať....len veľké ĎAKUJEM :)
Melnick
17.11.06,20:50
Muška si prvá ,ktorú napadlo niečo také urobiť. Poďakovať sa.:) Môžeme sa iba pridať formou súhlasu pod Tvojím príspevkom.:)
Richard
17.11.06,22:49
Ešte chcem upozorniť na to, že firmu do katalógu môžete pridať anonymne - napríklad ak si želáte aby Váš nick nebol naviazaný na Vašu firma a pod.
Stačí zaškrtnúť možnosť "Pridať firmu anonymne".
sway
18.11.06,20:33
Ešte chcem upozorniť na to, že firmu do katalógu môžete pridať anonymne - napríklad ak si želáte aby Váš nick nebol naviazaný na Vašu firma a pod.
Stačí zaškrtnúť možnosť "Pridať firmu anonymne".

môžeš ma navigovať na katalóg? vďaka:)
Paula
18.11.06,20:36
môžeš ma navigovať na katalóg? vďaka:)

V príspevku 1 nájdeš ho podčiarknutý a je aj ako nová porada
sway
18.11.06,21:05
V príspevku 1 nájdeš ho podčiarknutý a je aj ako nová porada

ďakujééém ;):p
Marína
19.11.06,09:57
Koľko bodov je potrebných na VIP členstvo?

Momentálna hranica je 30 bodov, pričom sa bude posudzovať na ročnej báze. Táto hranica bude pravdepodobne prehodnotená aj v nadväznosti na články atď.
Richard, všimla som si, že napr. Peter(bepo) má 31 bodov a nezískal čestnú trávičkovú farbu.
Richard
19.11.06,10:34
ok už to je vyriešené :-)
liba2
19.11.06,10:47
..............Momentálna hranica je 30 bodov, pričom sa bude posudzovať na ročnej báze. Táto hranica bude pravdepodobne prehodnotená aj v nadväznosti na články atď..........
Prosím, môžeš upresniť, či ide o kalendárny rok ? alebo rok od prihlásenia sa na poradu? a ako si starí poraďáci ustrážime, či už máme v príslušnom=ďalšom roku 30 bodov?
...ale som zvedavá, čo :D :D :D
ALDA
19.11.06,10:51
Prosím, môžeš upresniť, či ide o kalendárny rok ? alebo rok od prihlásenia sa na poradu? a ako si starí poraďáci ustrážime, či už máme v príslušnom=ďalšom roku 30 bodov?
...ale som zvedavá, čo :D :D :D

Libuš dala som Ti súhlas na ...ale :D

PS: To budú starosti :D:eek:
liba2
19.11.06,10:59
:D :D :D :D :D :D bez komentára
Richard
19.11.06,12:01
Áno bude to kalendárny rok.

Bolo by to jednoduché vyriešiť tak, že by sa Vám body teraz odpočítali, to však nechcem, pretože body majú aj určitú vypovedaciu schopnosť a preto by bola škoda aby ste padli na nízku hranicu .-)

Ja to však vyriešim tak, že budem vedieť zistiť či ste medziročne narástli o 30bodov. Ak mám byť úprimný momentálne to ešte nemám funkčné :-) Ale čoskoro na tom popracujem - koncepciu už mám .-)
Muška
20.11.06,05:50
A všimli ste si?
Keď je upravený príspevok , tak si môžete prečítať aj predchádzajúci text "pred úpravou"?

Dúfam, že som neobjavila Ameriku :D

Upravila som tento príspevok :)
Hlinkovx
20.11.06,06:03
Muši...
tak to si ameriku objavila..:D
ale hlavne ako sa ti podarilo vstať???
že ty už bez nás nemôžeš vôbec vydržať :D:D
alušik
20.11.06,06:10
Richard, všetko, čo som chcela povedať po prečítaní Tvojho príspevku, už stihli povedať iní, tak mi zostalo len pridať súhlas. Ale pripravil si mi teda veľmi milé prekvapenie na pondelok ráno - povzbudilo ma to do nového týždňa. Ď A K U J E M...:) :) :)
sway
20.11.06,06:13
A všimli ste si?
Keď je upravený príspevok , tak si môžete prečítať aj predchádzajúci text "pred úpravou"?

Dúfam, že som neobjavila Ameriku :D

Upravila som tento príspevok :)

Muška a kukla si už aj na hľadáme,hľadáme... a linkujeme, linkujeme....aj to je PEKNÉ :p
pozdravujem - dobré ránko :D:D:D
Muška
20.11.06,06:18
Muška a kukla si už aj na hľadáme,hľadáme... a linkujeme, linkujeme....aj to je PEKNÉ :p
pozdravujem - dobré ránko :D:D:D
áno, a už úspešne aj používam :D
Hlinkovx
20.11.06,06:20
áno, a už úspešne aj používam :D
veru muši..nedaj sa...plesni sway...že si dovolila o tebe pochybovať
sway
20.11.06,06:23
veru muši..nedaj sa...plesni sway...že si dovolila o tebe pochybovať

ále ľudkovia - šak já v dobrom - takto zrána plná elánu a ochotyyy - nebojte po 17- tej budem žobrať o rady :D:D:D
renča1
24.11.06,11:07
V.I.P. členstvom bola doplnená možnosť upraviť avatar? Ak idem do svojho nastavenia vidím upraviť avatar, keď kliknem objavia sa mi obrázky :
- aktívny člen propag.poradu,
- servis mzdy... a ostatné.
s možnosťou nastavenia a uloženia obrázku. Všimli ste si to aj ostatní? K čomu to je dobré? Nemala som ešte odvahu označiť jeden z obrázkov, aby som niečo nepokazila:)
lenkak
24.11.06,11:10
avatar - mám napr. ja, na mojej www stránke som si zapísala reklamu na Poradu, (odkaz na Poradu), a preto mi umožnilo si pridať avatar.
- aktívny člen propagujúci Poradu.
Vtedy som V.I.P ešte nebola.
renča1
24.11.06,11:28
Aha, dík za vysvetlenie.
bepo
24.11.06,11:55
Avatar je obrázok k menu a nie nápis Aktívny člen propagujúci Poradu takže avatar si tam mohol dať hocikto a tuším že hneď od založenia Porady.
Richard
24.11.06,13:01
V.I.P. členstvom bola doplnená možnosť upraviť avatar? Ak idem do svojho nastavenia vidím upraviť avatar, keď kliknem objavia sa mi obrázky :
- aktívny člen propag.poradu,
- servis mzdy... a ostatné.
s možnosťou nastavenia a uloženia obrázku. Všimli ste si to aj ostatní? K čomu to je dobré? Nemala som ešte odvahu označiť jeden z obrázkov, aby som niečo nepokazila:)
vďaka za upozornenie, toto som nechcel .... idem to vypnúť... ten avatar aktívny člen prop. poradu môžu mať len tí, ktorí majú na svojom webe odkaz na Poradu...

Avatar nie je obrázok k menu v profile. Obrázok v profile má slúžiť na foto... Avatar je niečo ďalšie a nálepka VIP je zasa niečo ďalšie... :D:D:D

Profil bude ešte v dohľadnej dobe vylepšený .-)

Pozrite napr. môj profil. Mám tam aj avatar aj nálepku VIP aj foto aj členstvo (admin).
Muška
24.11.06,13:06
Avatar je obrázok k menu a nie nápis Aktívny člen propagujúci Poradu takže avatar si tam mohol dať hocikto a tuším že hneď od založenia Porady.
Peťo nepi :D
bepo
24.11.06,13:15
Z www.de.wikipedia.org: In Diskussionsforen des Internets wird das Benutzerbild ebenfalls Avatar genannt, ähnlich der 3D-Figur in einer virtuellen Welt. Häufig haben die eingetragenen Benutzer eines Forums die Möglichkeit, ein Bild hochzuladen oder aus einer Liste auszuwählen, das sie dann repräsentiert und das neben ihren Beiträgen in diesem Forum angezeigt wird.
Z www.en.wikipedia.org An avatar (abbreviations include AV, ava, avy and avvie) is an Internet user's representation of themselves, whether in the form of a three-dimensional model used in computer games,[1] a two-dimensional icon used on Internet forums and other communities,[2][3]
Po slovensky- avatar je obrázok užívateľa :p
dana9
24.11.06,13:29
Z www.en.wikipedia.org (http://www.en.wikipedia.org) An avatar (abbreviations include AV, ava, avy and avvie) is an Internet user's representation of themselves, Po slovensky- avatar je obrázok užívateľa :p

ja mám prasiatko !!! :)

čo to znamená :confused: :D :D

dana:)
bepo
24.11.06,13:31
ja mám prasiatko !!! :)

čo to znamená :confused: :D :D

dana:)
To sa na wikipedii nepíše :D
Muška
24.11.06,13:32
ja mám prasiatko !!! :)

čo to znamená :confused: :D :D

dana:)
Že chodíš piť s Bepom :D
dana9
24.11.06,13:35
to bepo a muška


:D :D :D :D

aj sa mi trochu uľavilo, bála som sa nejakej definitívnej diagnózy:D :D

dana:)
Richard
22.02.07,08:36
zdvihol som hranicu na 40 bodov,

chcem sa spytat ci sa VIPkarom zobrazuju reklamy, mal som staznot ze ano. Ak ano mozete sem hodit suhlas a opravim to...
Jozef I
22.02.07,09:57
Mne sa zobrazuje reklama na Draka. :rolleyes:
Richard
22.02.07,13:10
Zamedzené sú len reklamy tretich stran, nie uputavky na cinnost a funkcie Porady .-)
rada
22.02.07,17:46
Mne sa zjavujú iba upútavky - encyklopedia, aktuality, testy...a samozrejme DRAK. Takže som OK :) .
Orsz
22.02.07,17:56
Richard, teraz ako som sa chcela prihlásiť, bola tam reklama KROS, aj iné. Je tam poznámka reklama google.
Richard
23.02.07,09:23
Richard, teraz ako som sa chcela prihlásiť, bola tam reklama KROS, aj iné. Je tam poznámka reklama google.

keď nie si prihlásená, tak vidíš Poradu ako hosť a hostia vidia reklamy....
DanielaSL
23.02.07,09:48
Ja mám v poriadku, bez reklám.....
Paula
23.02.07,16:32
Riško, neviem, kam mám tíško šupnúť prosbu (možno nielen za seba) : Mohli by sme tí, ktorí už máme Draka "doma", nevidieť reklamu naň? Úprimne, ruší ma :cool:
rada
23.02.07,17:55
Riško, neviem, kam mám tíško šupnúť prosbu (možno nielen za seba) : Mohli by sme tí, ktorí už máme Draka "doma", nevidieť reklamu naň? Úprimne, ruší ma :cool:

Včera som písala, že som OK. Dnes sa mi v kolónke reklama objavujú obrázky a reklama na DRAK-a - žena v okuliaroch, chlapček... Aj keď Draka nemám s úprimnosťou odpovedám, že ma táto reklama dosť ruší pri pozeraní jednotlivých dotazov. ;) Osobne by som sa tiež priklonila k vyššie uvedenej prosbe aj napriek tomu, že DRAK-a nemám - dôvod - pri svojom povolaní by som ho ani nevyužila.:)
Monika Kováčová
24.02.07,11:10
Ja som chcela dať bod zadávateľovi otázky (CP tlačivo) a kvôli reklame na draka (chlapček) a monitoru 15 palc. keď som klikla na dolárik, už som mohla písať a oceniť len po pamäti, pretože reklama mi prekryla okno s komentárom pridať body.
Jozef Mihál
24.02.07,11:15
A pritom je to tak pekná reklama.
rada
24.02.07,12:13
A pritom je to tak pekná reklama.

" o tom potom " ako kedysi sa preslávil týmto výrokom jeden z našich politikov.:D Nebránim sa, že je pekná, ale podľa mňa je zle umietnená. Ak by bola úplne hore alebo dolu aj tak by splnila svoj účel pre toho kto by ju chcel využiť a ostatným by toľko "neťahala oči" - prepáčte, ale momentálne neviem nájsť vhodnejší výraz.
Jozef Mihál
24.02.07,12:30
Reklama je vtedy reklama, ak ťahá oči. Neviditeľná reklama svoj účel ťažko splní.
Paula
24.02.07,12:53
Nuž, budem svoje reklamou uťahané oči liečiť neprítomnosťou na Porade...pre začiatok každý párny deň týždni......:rolleyes:
Monika Kováčová
24.02.07,12:53
Ale nám drakom už aj tak nepomôže reklama... My už sme podľahli čaru draka dávno, prečo nás má ešte lákať do svojích spotrebiteľských sietí, keď už tam sme.
Jozef Mihál
24.02.07,12:56
Nuž, budem svoje reklamou uťahané oči liečiť neprítomnosťou na Porade...pre začiatok každý párny deň týždni......:rolleyes:
Pauli, keď Ty len sľubuješ...
Paula
24.02.07,12:56
Pauli, keď Ty len sľubuješ...


Ee..........:cool:
Jozef Mihál
24.02.07,12:57
Ale nám drakom už aj tak nepomôže reklama... My už sme podľahli čaru draka dávno, prečo nás má ešte lákať do svojích spotrebiteľských sietí, keď už tam sme.
Čo tak kúpiť si ešte jedného? Napr. mobilov máte koľko?
Jozef Mihál
24.02.07,12:58
Všetky vaše vyššie uvedené príspevky som poctivo "Nahlás"-il administrátorovi, nech tým niečo urobí.
Zoltán Kovács
24.02.07,12:59
Keď si kúpim ešte jedného, potom budem môcť dva krát aplikovať rady z draka? Napr. 2x si uplatniť nezd.čiastku?:D
andrej_rv
24.02.07,12:59
Reklama je vtedy reklama, ak ťahá oči. Neviditeľná reklama svoj účel ťažko splní.
Ale aj príliš sa ponúkajúca resp. až vtierajúca sa reklama nemusí splniť svoj účel. Na mňa osobne teda nemá tzv. agresívna reklama žiadny motivačný vplyv, skôr naopak (aby nedošlo k omylu - toho chlapčeka s PC za takú nepovažujem :) , naozaj sa mi zdá celkom vtipná a mňa osobne ani neruší.) Aj pri reklame asi treba s ohľadom na rozhodujúcu cieľovú skupinu "pozerajúcich" citlivo zvážiť, či menej nie je niekedy viac...
Monika Kováčová
24.02.07,13:00
Čo tak kúpiť si ešte jedného? Napr. mobilov máte koľko?
Zaplatených? Alebo pri sebe? Lebo dosť často sa tvárim, že ani jeden. :D:D:D
Jozef Mihál
24.02.07,13:00
Keď si kúpim ešte jedného, potom budem môcť dva krát aplikovať rady z draka? Napr. 2x si uplatniť nezd.čiastku?:D
Nie, dáš si platbu dvakrát do nákladov. Existuje príjemnejšia možnosť ako si vyfabrikovať náklady (okrem "hostesiek" na "výstavách")?
Zoltán Kovács
24.02.07,13:01
Všetky vaše vyššie uvedené príspevky som poctivo "Nahlás"-il administrátorovi, nech tým niečo urobí.


Ďakujeme.:)
Zoltán Kovács
24.02.07,13:02
Nie, dáš si platbu dvakrát do nákladov. Existuje príjemnejšia možnosť ako si vyfabrikovať náklady (okrem "hostesiek" na "výstavách")?


Nie som si istý, že budem vedieť obhájiť dvojnásobné predplatné ako daňovo nutné výdavky.:rolleyes:
Danila
24.02.07,13:39
Nie som si istý, že budem vedieť obhájiť dvojnásobné predplatné ako daňovo nutné výdavky.:rolleyes:Podľa mňa sa priveľmi dobrý účtovník na to, aby si už teraz vedel, že ich neobhájiš.:) :) :) To bol len reklamný trik.:) :) :)
Danila
24.02.07,13:43
Fakt som naštvaná, že nemôžem oceniť príspevok. Tá reklama by mohla mať aspoň mikropauzy,.....
Muška
24.02.07,13:45
...a ja každé ráno pani pekne pozdravím :D....a malý človiečik mi hneď ukáže či mi "šiši"
tinaM
24.02.07,19:53
...a ja každé ráno pani pekne pozdravím :D....a malý človiečik mi hneď ukáže či mi "šiši"
:) :) :) :) :) :) :)
Eulalia
24.02.07,20:08
...a ja každé ráno pani pekne pozdravím :D....a malý človiečik mi hneď ukáže či mi "šiši"
Muška, do konca marca bude mať to chlápätko pravdu v prípade viacerých z nás:D
bepo
25.02.07,07:06
Keď si kúpim ešte jedného, potom budem môcť dva krát aplikovať rady z draka? Napr. 2x si uplatniť nezd.čiastku?:D
Dá sa,raz uplatníš nezdaniteľnú čiastku a druhý krát odpis :D
mimotemy Keby ste tu nepísali o reklame s dámou a chlapčekom tak ani neviem že nejaká reklama je, musel som ju hľadať ale pri reklamách som úúúplne mimo- minulý rok tu bola reklama na Omegu s 50 % zľavou a tiež som si ju nevšimol a kúpil neskôr :)
ALDA
25.02.07,09:07
Dá sa,raz uplatníš nezdaniteľnú čiastku a druhý krát odpis :D
mimotemy Keby ste tu nepísali o reklame s dámou a chlapčekom tak ani neviem že nejaká reklama je, musel som ju hľadať ale pri reklamách som úúúplne mimo- minulý rok tu bola reklama na Omegu s 50 % zľavou a tiež som si ju nevšimol a kúpil neskôr :)

Peťo, Peťo.....:eek:...takže si stále rovnaký...:D
Barbara
26.02.07,05:12
[QUOTE=Richard;397921]zdvihol som hranicu na 40 bodov,


Richard, chcela by som sa opýtať, či je to spravodlivé vočí tým ľuďom, ktorí teraz" dovršili "30 bodov a nemôžu byť ešte VIPkári. možno že tí ktorí majú len teraz 30 bodov viac pomohli iným, než tí, ktorí mali napr. minulý týždeň a že začo, za aké príspevky dostali tie body. nechcem uraziť nikoho, ale sa mi to zdá byť ,noooo ako by som to len povedala, aby som zasa nebola ukameňovaná ............ takže radši dám bodky :) ;)
som zvedavá, že niektorí členovia ako budú vykrúcať moje slová:D :rolleyes:
Jano22
26.02.07,05:46
Nejako to nesledujem veľmi , ale tú hranicu VIP-károv nie že treba znížiť
z 40 na 30 bodov , ale naopak zvýšiť z 40 na 60 bodov...Už sa tu "hemží"
VIP-kármi, respektíve sa mi zdá, že sa nejako "premnožili".A body by sa mali dávať iba za odborné príspevky a nie za to ,že niekto napíše dobrý vtip, alebo
nejaku "perličku" z účtovnej kancelárie, nech je to rozlíšené.
katkaj
26.02.07,05:49
Nejako to nesledujem veľmi , ale tú hranicu VIP-károv nie že treba znížiť
z 40 na 30 bodov , ale naopak zvýšiť z 40 na 60 bodov...Už sa tu "hemží"
VIP-kármi, respektíve sa mi zdá, že sa nejako "premnožili".A body by sa mali dávať iba za odborné príspevky a nie za to ,že niekto napíše dobrý vtip, alebo
nejaku "perličku" z účtovnej kancelárie, nech je to rozlíšené.

Jano22 body sa dávajú už len v odborných témach. V hobby témach Richard body "zatrhol" ;)
Jozef Mihál
26.02.07,06:26
............ takže radši dám bodky :) ;)
som zvedavá, že niektorí členovia ako budú vykrúcať moje slová:D :rolleyes:

Barbora, ja zopakujem svoje pozvanie - prídite zadarmo 1.3. na školenie. Konečne Vás chcem osobne spoznať.
Barbara
26.02.07,06:41
Barbora, ja zopakujem svoje pozvanie - prídite zadarmo 1.3. na školenie. Konečne Vás chcem osobne spoznať.


p. Mihál ďakujem Vám pekne za pozvanie, ale 1.3. nemôžem, robíme výplaty, ale sľubujem Vám, že niekedy na niektorom Vašom stretku sa zúčastním./ už sa pripravujem nato odkedy som na Porade/
ináč naše holky / naše vedúce/ minule boli už konečne na Vašom školení a boli moc spokojné. Povedali, že ste suuuuppperrr:) ;)
Jozef Mihál
26.02.07,06:53
Barbara, to je škoda.

Pripravujeme s Richardom jedno veľmi špeciálne školenie na 21.3., to už dúfam výplaty robiť nebudete a zúčastníte sa.
Richard
28.02.07,15:01
Pre tých, ktorí mali problém s banerom:

1. Oceňujem už nieje prekryté banerom
2. VIP a predplatitela draka nemajú zobrazovaný baner na draka medzi prispevkami
endrju
28.02.07,17:42
...Už sa tu "hemží"
VIP-kármi, respektíve sa mi zdá, že sa nejako "premnožili"...

Máš pravdu. Premnožení sú. V tejto chvíli ich je 87 z celkového počtu 44 107 registrovaných členov Porady, t.j. 0,19%

Bolo by vhodné znížiť ich stavy. :cool:

Ponúkam zdarma ne-VIP-kárskym Poraďákom svoje body, kvôli ktorým som prekĺzol do kategórie "VIP-kár". ;)
Má to iba jeden háčik (alebo hák? :rolleyes:) : body mi teraz dokáže odobrať iba správca. :)
Zdeni
28.02.07,17:48
Máš pravdu. Premnožení sú. V tejto chvíli ich je 87 z celkového počtu 44 107 registrovaných členov Porady, t.j. 0,19%

Bolo by vhodné znížiť ich stavy. :cool:

Ponúkam zdarma ne-VIP-kárskym Poraďákom svoje body, kvôli ktorým som prekĺzol do kategórie "VIP-kár". ;)
Má to iba jeden háčik (alebo hák? :rolleyes:) : body mi teraz dokáže odobrať iba správca. :)
Mal si sa ohlásiť pred dvoma týždňami /asi/keď to šlo, vtedy sme s Muškou skúšali odoberať body, ......to by sme ťa boli vybielili:D ,......aj do mínusu, keby si bol chcel:D ;)
endrju
28.02.07,17:53
Mal si sa ohlásiť pred dvoma týždňami /asi/keď to šlo, vtedy sme s Muškou skúšali odoberať body, ......to by sme ťa boli vybielili:D ,......aj do mínusu, keby si bol chcel:D ;)
Zdeni, veď som sa do diskusie v príslušnej téme v tú noc zapojil ;) :D
Zdeni
28.02.07,17:56
Zdeni, veď som sa do diskusie v príslušnej téme v tú noc zapojil ;) :D
Viem, ale takúto požiadavku si nemal,....................alebo mal?:eek: :D
endrju
28.02.07,18:00
Viem, ale takúto požiadavku si nemal,....................alebo mal?:eek: :D

Veruže nemal. :D Ale mohli ste si s Muškou domyslieť ;)
Zdeni
28.02.07,18:05
Veruže nemal. :D Ale mohli ste si s Muškou domyslieť ;)
:D :D :D............
Marína
28.02.07,20:54
Ako sa Vám podarilo v prísp. 72 Andrejovi pridať body? Andrej, aspoň takto :):):).
Mne vypisuje:
Nie je to vidieť, však?:D No, píše, že nie sme v odbornej téme.
lenkak
28.02.07,20:55
Evka - aj mne tak.
Marína
28.02.07,21:07
Lenka, Beatka, nevydedili nás?:rolleyes:
Richard
28.02.07,21:16
keďže toto nie je odborná Porada, tak som to tu zrušil

inak Andrej svojim príspevkom "bodoval", ale nechápem prečo zaň získal "odborné body"
hmm sodoma-gomora
endrju
01.03.07,05:15
... hmm sodoma-gomora

Silvia (Hlinkovx) by dodala: "mrnik" ;) ... a udelila by dva súhlasy jednému príspevku. :rolleyes:

P.S.
Richard, kľudne mi môžeš body získané za príspevok 72 zrušiť.
Ja sa určite nenahnevám a predpokladám, že sa nenahnevajú ani tí, čo mi body stihli udeliť skôr ako si zakázal udeľovanie bodov v tejto porade. :cool:
Richard
01.03.07,06:35
Andrej, však vieš že nejde o tie body, ale o princíp ich udeľovania...
Marianna01
01.03.07,14:56
zdvihol som hranicu na 40 bodov,

chcem sa spytat ci sa VIPkarom zobrazuju reklamy, mal som staznot ze ano. Ak ano mozete sem hodit suhlas a opravim to...

Ako to je najnovšie s VIP členstvom? Tu čítam 40 - inde vidím aj 30 bodov-VIP.. :D
Richard
01.03.07,15:00
40 je nová hranica, tí ktorí to stihli ešte za tridsiatku :) ...
liba2
01.03.07,15:01
Ako to je najnovšie s VIP členstvom? Tu čítam 40 - inde vidím aj 30 bodov-VIP.. :D
Od 17.11.06 je hranica 40 bodov, kto dovtedy stihol získať VIP za 30 bodov, tomu to zostalo (predpokladám, preto je to tak ako píšeš) :) .
Danila
01.03.07,15:16
keďže toto nie je odborná Porada, tak som to tu zrušil

inak Andrej svojim príspevkom "bodoval", ale nechápem prečo zaň získal "odborné body"
hmm sodoma-gomoraRichard, nebude to celkom neodborné.Veď Andrej urobil pre Jana 22 veľmi presný matematický výpočet. A matematika je nejaká veda.:) :D
Marianna01
01.03.07,15:25
k
hmm sodoma-gomoramimotemy

pripomína mi to názov pesničky - sódová komora
endrju
01.03.07,15:45
Richard, nebude to celkom neodborné.Veď Andrej urobil pre Jana 22 veľmi presný matematický výpočet. A matematika je nejaká veda.:) :D
Prosím poutierať oprskaný monitor. :D Ďakujem :cool:
Danila
01.03.07,17:35
Prosím poutierať oprskaný monitor. :D Ďakujem :cool:Monitor som Ti vygľančila.:D Aj keď som mala dosť roboty na mojom...:) :) :)