Markus!
18.11.06,18:07
ahojte poradaci....
chcel by som sa spytat ze ako si mozem vybavit koncesiu a ze ci ju potrebujem na taxik.... Dakujem..
SimonaS
07.04.08,07:17
Ahoj napišem ti iba čo viem....
Potrebuješ...živnost, povolenie z magistrátu, IQ testy...robia ich na Nivách v BA a trvajú 8,5 hodiny, spolahlivé auto a mal by si byt u nejakej taxislužby, ak nie potrebuješ taxameter, vysielačku, svetelný transparent....to su len zakldy.. Viac neviem :)
Chobot
07.04.08,07:56
ahojte poradaci....
chcel by som sa spytat ze ako si mozem vybavit koncesiu a ze ci ju potrebujem na taxik.... Dakujem..

... a najmä si priprav 5000 SKK na odpovede z testu. Ak si ich nekúpiš, test pravdepodobne neurobíš.
veka
09.04.08,13:56
... a najmä si priprav 5000 SKK na odpovede z testu. Ak si ich nekúpiš, test pravdepodobne neurobíš.

nerozumiem, môžeš to bližšie rozviesť? Ja sa tiež chystám na odborná spôsobilosť pre cestnú dopravu a neviem čo ma tam čaká.
zalobaba
09.04.08,16:27
nerozumiem, môžeš to bližšie rozviesť? Ja sa tiež chystám na odborná spôsobilosť pre cestnú dopravu a neviem čo ma tam čaká.

Čaká Ťa dobre dlhý a náročný test hlavne zo zákona o cestnej premávke, živnostenského zákona a pod + nejaké príklady na matematické výpočty........
veka
09.04.08,16:44
ďakujemza odpoveď, zaujímajú ma aj Vaše postrehy zo skúšok, či je možné používať pomôcky a hlavne či sa to dá zvládnuť alebo sa poriadne zapotím :)