ataner
18.11.06,21:44
viete mi poradiť aké otázky by som mala položiť osôbke ktorá bude učite dobre stresovaná a ja ak budem ako prísediaca na výberovom konaní na asistentku riaditeľa. som len účtovník firmy ale šéf chce aby som pri tom výbere bola.
Tak poradťe ako by to mohlo prebiehať a čo sa mám pýtať. už teraz vám pekne ďakujem
sway
18.11.06,21:12
viete mi poradiť aké otázky by som mala položiť osôbke ktorá bude učite dobre stresovaná a ja ak budem ako prísediaca na výberovom konaní na asistentku riaditeľa. som len účtovník firmy ale šéf chce aby som pri tom výbere bola.
Tak poradťe ako by to mohlo prebiehať a čo sa mám pýtať. už teraz vám pekne ďakujem

Ak ju beriete na pozíciu, ktorá sa týka aj teba - teda bude vykonávať prácu aj pre teba, či už podklady, alebo výstupy, tak sa smelo pýtaj na veci ktoré budeš potrebovať od zamestnanca, konkrétne čo od neho budeš v praxi potrebovať, či vie robiť vo worde, v exeli, či vie niečo z účtovníctva, či ovláda net, poštu...... - priprav si presne otázky - záležia od funkcie, nerob si škrupule, lebo je veľmi dôležité aby si mal dobrého zamestnanca ktorý si bude vedieť robiť robotu, aby si neprišiel ty o nervy vysvetľovaním a nebodaj učením základných vecí....
Ja osobne by som takýto postup - zúčastňovania sa na výbere len uvítala.
držím palec :)