Evaman
19.11.06,13:09
Vedel by mi niekto bližšie popísať skype? Ako funguje volanie , odosielanie sms ? Prípadne nejaké iné výhody.
Moc díky
Danielle369
19.11.06,12:15
cez skype môžeš volať zadarmo z počítača na počítač,ked si kúpiš mikrofon(lacný stojí 99,00sk).Ostatné hovory sú spoplatnené,kúpiš si cez skype kredit.
volať môžeš z celým svetom,je to fantastické.Ludia ťa sami budú kontaktovať.
Zdar skype.
Evaman
19.11.06,12:43
No toto všetko ja viem , mne ide ale presne o to čo a ako , nejaký postup alebo je tam niekde aj nejaký "manuál". Veď to ma práve zaujíma ako na to.. lebo Skype mám síce stiahnutý a nastavenú češtinu ale nápoveda je v angličtine a zas neovládam všetky technické slovíčka a spojenia.
peeel
19.11.06,12:47
Ja by som dal do pozornosti ohľadom Skype aj tento článok: http://www.root.cz/clanky/10-duvodu-proc-nepouzivat-skype/
camelfly
19.11.06,12:51
ale ano, mas v celku pravdu, lenze to by sme tu rozoberali vsetky pre a proti ci skype, ci isq, ci msn
Richard
19.11.06,13:08
myslím že používať skype budeš len na telefonovanie a to je dosť intuitívne. Musíš mať známych, ktorí ho používajú tiež aby si im mohla volať. Pridáš si ich do zoznamu a potom už len stlačíš gombík na telefonovanie :-)

Smsky a volania na pevné a mobilné linky sa nevyplatia, pretože cena je dosť vysoká... Sú aj lacnejšie služby...

Skús dať konkrétnejšie otázky, možno sa nájdu odpovede. Neviem či sa nájde niekto kto by tu spracoval celý manuál :-)
Evaman
21.11.06,13:59
Ďakujem za reakcie , "manuál" som skôr myslela taký, kt. by sa dal stiahnúť niekde z net-u.
No zaujímalo by ma ako sa napr. "nabíja kredit" , mám paušál cez mikrovlnu a tiež kde sa dá zistiť cena za volania na pevnú linku a použitie sms brány.
Braňo
23.11.06,19:43
Odpovede na Tvoje otázky nájdeš na www.skype.cz
:)
Scandfand
30.11.06,12:24
cavte ahojte nechcel by my niekto vysvetlit co je to skype dakujem potom si mozeme aj popisat
camelfly
30.11.06,12:28
cavte ahojte nechcel by my niekto vysvetlit co je to skype dakujem potom si mozeme aj popisat

Re: ICQ
ICQ je nieco ako skype ale neda sa cez to volat
:)

vsak tu na icq si pisal ze vies co to je :):):):););););)



Brano na vysvetlenie pridal linku /horevyssie/ , tak mozes mrknut aj do diskusneho fora, je tam plno odpovedi